Якщо прищик один і на кінчику носа – кажуть, що в тебе закохалися. А що робити тим, у кого прищами всипане все обличчя, або що ще гірше, спина і груди? У такому випадку лікарі говорять про акне. Підліткові прищі або акне – це не тільки косметичний дефект, а й стрес, сльози, занижена самооцінка дитини. Пустити ситуацію на самоплив, кажучи дитині: «Не переживай, саме пройде», – невірне рішення. Якщо з підлітковими прищами нічого не робити або боротися з ними неправильно, можна лише посилити проблему, а це призведе до неприємних наслідків в майбутньому. Що ж робити, якщо у дитини в підлітковому віці виникли висипання на обличчі? Чому з’являються прищі? – гормональні «бурі» – неправильне харчування – захворювання внутрішніх органів, особливо шлунково-кишкового тракту – спадкова схильність – неправильний догляд за шкірою обличчя. Чого робити не можна? Фахівці попереджають, що однозначно не варто робити такі речі: – чіпати прищі руками – видавлювати прищі – здирати кірочки, коли прищики гояться – займатися самолікуванням (протирати місця висипань чим-небудь без призначення лікаря).
Що робити, якщо у дитини з’явилося акне? Як тільки ви помітили у дитини перші прищі, краще не чекати, поки вони пройдуть самі, а
відвести дитину на консультацію до дерматолога. Звертайтеся в Центр підліткової дерматології і косметології KinderKlinik на вул. Деміївській, 16 і зробіть перший крок до чистої шкіри дитини – пройдіть лікувальну комбіновану чистку обличчя, а якщо буде потрібно, то й зони спини і декольте. Наш досвідчений дитячий дерматолог Ніна Прищепа проконсультує Вашу дитину і професійно подбає про здоров’я її шкіри. Якщо знадобиться, спочатку ми проведемо діагностику – необхідні лабораторні дослідження і підключимо суміжних фахівців: дитячого ендокринолога, гастроентеролога та ін.
Як проводиться комбінована чистка обличчя? Перед процедурою шкіра готується: спочатку – ретельне очищення шкіри, потім – пілінг для більш глибокого очищення і першого етапу відкриття пор. Далі застосовується гідруючий гель, який сприяє розкриттю пор і більш легкому очищенню. Сама чистка шкіри здійснюється за допомогою спеціальних інструментів. Потім шкіра обробляється антисептичними і протизапальними засобами. Завершальний етап – в залежності від типу і стану шкіри застосовуються фінішні маски, зволожуючі і заспокійливі аплікації, окремі частини шкіри точково обробляються підсушуючими лосьйонами. Лікувальні комбіновані чистки обличчя необхідно проводити за показаннями, в залежності від стану шкіри, але не частіше 1 разу на 1-2 тижні. Дуже добре поєднувати таку чистку з лікувальними пілінгами, кріомасажем обличчя та / або волосистої частини голови, дарсонвалізацією обличчя та / або волосистої частини голови, які входять в комплекс процедур по догляду за проблемною шкірою у дітей і підлітків.
Важливо! Для всіх перерахованих вище процедур застосовуються тільки високоякісні професійні косметичні засоби (лосьйони, креми, маски та ін.).
Дитячий дерматолог KinderKlinik Ніна Прищепа додала: «Чистка – не єдиний і не найефективніший метод лікування. Важливий систематичний правильно підібраний домашній догляд і медикаментозне лікування, і в якості доповнення до нього – чистка обличчя, кріомасаж, пілінги. Всі ці процедури прискорюють загоєння і відновлення шкіри і підсилюють ефект, який дає лікування». Запрошуємо до Центру підліткової дерматології і косметології KinderKlinik на Деміївці! Здорова, чиста і красива шкіра дитини – запорука її впевненості в собі, чудового настрою і успіху зараз і в майбутньому!
Уточнити подробиці та записатися на прийом можна за телефонами: 0 800 30 75 75 044 390 75 75 096 390 75 75 Читайте також: 5 ознак того, що родимку вашої дитини потрібно показати дерматологу
Ваш відгук