иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Чекап у гінеколога для дівчаток

30 Квітня 2023

Гармонійне життя жінки прямо залежить від її емоційного та фізичного стану. Мережа KinderKlinik дбає про жіноче здоров’я з дитячого віку, представляємо комплексну програму обстеження

“Профілактичний огляд для дівчаток у лікаря-гінеколога”.

Пакет розроблено та адаптовано під потреби представниць слабкої статі у прийомі кваліфікованого лікаря-акушера-гінеколога, а також необхідних лабораторних досліджень та діагностичних процедур.

Пам’ятайте! Регулярне проведення профілактичного огляду у лікаря-гінеколога – це запорука профілактики гінекологічних патологій та інших захворювань.

Склад пакету:

  1. Консультація лікаря-гінеколога. До консультації фахівця входить:
  • збір скарг
  • уточнення анамнезу захворювання
  • обстеження молочних залоз
  • гінекологічний огляд
  • встановлення діагнозу
  • видача висновку та рекомендації

2. Мікроскопічне дослідження урогенітального матеріалу

3. Урогенітальний паркан (проводиться лікарем гінекологом для діагностики інфекцій сечостатевої системи (зішкріб або мазок зі слизових)

4. Цитологічне дослідження шийки матки

Вартість пакету зі знижкою 1538 грн. (замість 1680 грн.)

У мережі KinderKlinik веде прийом кваліфікований лікар-акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку, а також для дорослих.

Для запису на обстеження телефонуйте 044 390 75 75 або залиште заявку на сайті

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook