fbpx
иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

«Дитячий стаціонар»*: чому, якщо дитина захворіла, варто звертатися в KinderKlinik?

9 Січня 2020

Оновлено: 25 Листопада 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

Лежали чи ви коли-небудь з дитиною в лікарні? Зазвичай це відбувається так: дитину, яка вже давно одужала, доти «тримають» в лікарні, доки не пройде два дні після нормалізації у неї температури. Дитину не виписують з лікарні, просто тому що так велять вітчизняні протоколи лікування. Знайома картина, чи не так? На жаль, так і досі йдуть справи в багатьох медичних установах, де правлять застаріла система і бажання заробити.

Ми практикуємо зовсім інший підхід! KinderKlinik пропонує до Ваших послуг «дитячий стаціонар»*, де ми лікуємо дітей, згідно з міжнародними протоколами.

Завідуюча відділенням KinderKlinik на вул. Деміївській, 16, педіатр Марія Крепак: «Якщо ви привезете до нас хвору дитину, її відразу ж огляне дитячий черговий лікар, зробимо необхідні аналізи. Буквально через 15 хвилин, побачивши результати Cito-аналізів, лікар призначить терапію, яку ми відразу ж почнемо: поставимо крапельниці, зробимо уколи і т.ін. — все, що необхідно в конкретному випадку для Вашої дитини. В KinderKlinik Ваша дитина буде перебувати під цілодобовим наглядом висококваліфікованого медичного персоналу. Для цього у нас є все необхідне — сучасне медичне обладнання, комфортні умови для перебування малюка і його батьків. У нас дитина буде оточена турботою і увагою. Ми будемо лікувати дитину рівно стільки, скільки знадобиться, враховуючи її стан. Якщо температура дитини стабілізувалася, небезпечні симптоми минули, самопочуття покращилося — можна сміливо вирушати додому для продовження лікування амбулаторно. Лікар призначає терапію і далі контролює її проведення в домашніх умовах. При цьому ми спостерігаємо / ведемо дитину до її повного одужання. Це означає, що лікар цілодобово залишається з вами на зв’язку, сам цікавиться здоров’ям вашого малюка і відповідає на всі ваші запитання. Якщо потрібно, лікування коригується — до повного одужання дитини».

За час перебування в стаціонарі KinderKlinik ми візьмемо у вашої дитини лише ті аналізи і проведемо лише такі види діагностики, які дійсно необхідні — нічого зайвого, все строго згідно з протоколами лікування. І, як відомо, чим комфортніше обстановка — тим ближче одужання. Тому, чим швидше дитина повернеться в затишну домашню обстановку, тим краще. Вдома, як кажуть, і «стіни допомагають».

Є запитання?

Звязатись з нами

Переваги перебування в «дитячому стаціонарі»* KinderKlinik:

 • знаходження дитини в лікарні рівно стільки, скільки знадобиться, без затягування лікування на тривалий термін
 • сучасні комфортабельні палати і якісний сервіс
 • цілодобові лабораторні дослідження в звичайному і Cito режимах
 • проведення тільки необхідних аналізів і діагностичних досліджень
 • розумні витрати на перебування дитини в лікарні (без зайвих витрат)
 • і найголовніше — швидке одужання дитини і хутке повернення додому, де її люблять і чекають, а також до звичного способу життя.

Де знаходиться «дитячий стаціонар» KinderKlinik? У будь-який час доби Ви можете звернутися до дитячого лікаря у відділення KinderKlinik в Києві за адресою: вул. Деміївська, 16. Адже саме тут знаходиться «чесний нічний стаціонар»!

Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75

* Під «Дитячий стаціонар Kinderklinik» розуміється можливість перебування в палатах денного стаціонару дитини з одним з батьків, і можливість отримання медичної допомоги 24 години на добу, сім днів на тиждень.

 

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook