иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Чи можна вилікувати алергію?

27 Квітня 2019

Оновлено: 15 Вересня 2021

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

Весна — прекрасна пора року, коли все в природі оживає і розквітає. Але якщо ваша дитина страждає від весняного полінозу (алергії на пилок), то напевно ви весни не раді. Щовесни вашу дитину мучить нежить, свербіж у носі й горлі, почервоніння очей і сльозотеча? Ви втомилися вже від цього і постійно шукаєте відповідь на питання «Чи можна вилікувати алергію»? Ми відповімо — є великі шанси позбутися симптомів алергії назавжди. Дізнайтеся з нашої статті, як.

Чи можна вилікувати алергію? На сьогоднішній день вченим не вдалося знайти спосіб, що дозволяє позбутися алергії на 100%. Однак існує метод, за допомогою якого організм вводиться в тривалу ремісію — стан, коли у людини немає ніяких проявів і симптомів алергії. Цей метод називається АСІТ (алергоспецифічна імунотерапія) і є на сьогоднішній день найпрогресивнішим і найбільш ефективним методом лікування алергій.

Дитячий лікар-алерголог і педіатр KinderKlinik Ольга Горбатюк наголосила: «АСІТ-терапія — це метод лікування алергії XXI століття, який не просто прибирає симптоми, він усуває причину виникнення алергічних реакцій».

У чому ж полягає метод АСІТ?

В організм пацієнта вводяться дози алергена-«винуватця», починаючи з мінімальних, і з часом вони поступово збільшуються. Така терапія поступово навчає організм не реагувати на алерген. Для дітей передбачено кілька варіантів введення: підшкірне (за допомогою уколів), або оральне (спреї або краплі під язик). Зараз в нашій країні АСІТ проводиться дітям, починаючи з 5-річного віку.

В яких випадках призначають АСІТ?

Така терапія призначається дитині, у якої сильні прояви алергії, але антигістамінні препарати їй не допомагають. Крім того, АСІТ-терапія дозволяє не допустити подальшого погіршення алергії. Якщо є алергія на одну рослину, наприклад, на березу, з високою часткою ймовірності можна припустити, що через кілька років у такої дитини буде алергія вже на кілька рослин, включаючи березу (на вільху, трави тощо) — тобто спектр алергізації організму з часом тільки розширюється. І якщо вчасно не втрутитися, процес погіршення неминучий. У таких випадках і приходить на допомогу АСІТ-терапія. Адже цей метод допомагає виробити в організмі нечутливість взагалі до всіх алергенів.

Важливо! АСІТ-терапія дає найбільший ефект, якщо лікар зможе точно визначити, на який алерген у дитини виникла реакція. Для цього існують різні методи діагностики: назоцитограма, прик-тести, молекулярна діагностика. Всі перераховані вище методи діагностики і АСІТ-терапію успішно проводять лікарі-лаборанти та дитячі алергологи в KinderKlinik — звертайтеся!

Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами: 0 800 30 75 75 044 390 75 75 096 390 75 75

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook