Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Чи можна вилікувати алергію?

27 Квітня 2019

Оновлено: 15 Вересня 2021

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

Весна — прекрасна пора року, коли все в природі оживає і розквітає. Але якщо ваша дитина страждає від весняного полінозу (алергії на пилок), то напевно ви весни не раді. Щовесни вашу дитину мучить нежить, свербіж у носі й горлі, почервоніння очей і сльозотеча? Ви втомилися вже від цього і постійно шукаєте відповідь на питання «Чи можна вилікувати алергію»? Ми відповімо — є великі шанси позбутися симптомів алергії назавжди. Дізнайтеся з нашої статті, як.

Чи можна вилікувати алергію? На сьогоднішній день вченим не вдалося знайти спосіб, що дозволяє позбутися алергії на 100%. Однак існує метод, за допомогою якого організм вводиться в тривалу ремісію — стан, коли у людини немає ніяких проявів і симптомів алергії. Цей метод називається АСІТ (алергоспецифічна імунотерапія) і є на сьогоднішній день найпрогресивнішим і найбільш ефективним методом лікування алергій.

Дитячий лікар-алерголог і педіатр KinderKlinik Ольга Горбатюк наголосила: «АСІТ-терапія — це метод лікування алергії XXI століття, який не просто прибирає симптоми, він усуває причину виникнення алергічних реакцій».

У чому ж полягає метод АСІТ?

В організм пацієнта вводяться дози алергена-«винуватця», починаючи з мінімальних, і з часом вони поступово збільшуються. Така терапія поступово навчає організм не реагувати на алерген. Для дітей передбачено кілька варіантів введення: підшкірне (за допомогою уколів), або оральне (спреї або краплі під язик). Зараз в нашій країні АСІТ проводиться дітям, починаючи з 5-річного віку.

В яких випадках призначають АСІТ?

Така терапія призначається дитині, у якої сильні прояви алергії, але антигістамінні препарати їй не допомагають. Крім того, АСІТ-терапія дозволяє не допустити подальшого погіршення алергії. Якщо є алергія на одну рослину, наприклад, на березу, з високою часткою ймовірності можна припустити, що через кілька років у такої дитини буде алергія вже на кілька рослин, включаючи березу (на вільху, трави тощо) — тобто спектр алергізації організму з часом тільки розширюється. І якщо вчасно не втрутитися, процес погіршення неминучий. У таких випадках і приходить на допомогу АСІТ-терапія. Адже цей метод допомагає виробити в організмі нечутливість взагалі до всіх алергенів.

Важливо! АСІТ-терапія дає найбільший ефект, якщо лікар зможе точно визначити, на який алерген у дитини виникла реакція. Для цього існують різні методи діагностики: назоцитограма, прик-тести, молекулярна діагностика. Всі перераховані вище методи діагностики і АСІТ-терапію успішно проводять лікарі-лаборанти та дитячі алергологи в KinderKlinik — звертайтеся!

Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами: 0 800 30 75 75 044 390 75 75 096 390 75 75

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook