fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Чи можна захистити дитину від пневмонії та менінгіту? Так!

9 Листопада 2018

Оновлено: 10 Березня 2019

Настали холоди, а з ними підвищується ризик інфекційних захворювань, таких як пневмонія, отит, синусит, менінгіт, бронхіт тощо. Часто причиною цих захворювань є пневмокок (стрептокок пневмонії).

Виявляється, є ефективний спосіб, який допоможе захистити дитину від пневмококової інфекції — це вакцинація (щеплення від пневмококу дітям)!

Довідка

Пневмококові інфекції — це безліч захворювань, які викликає бактерія Streptococcus pneumoniae: такі серйозні хвороби, як менінгіт, сепсис, пневмонія, синусит, середній отит, бронхіт.

Пневмококом частіше хворіють діти молодшого віку. Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом.

Пневмококовая інфекція — поширена причина захворювань і смертності в усьому світі, особливо в тих країнах, де рівень вакцинації низький.

За даними ВООЗ, введення пневмококових кон’югованих вакцин (ПКВ) в обов’язковий календар вакцинації допомогло в цих країнах звести практично до нуля кількість захворювань, викликаних пневмококом.

Чи можна лікувати пневмокок?

Так, можна. За допомогою антибіотиків. Якщо встигнемо (багато форм пневмококової інфекції розвиваються стрімко за дні, а то й години) і потрапимо в чутливість (через безконтрольне використання антибіотиків велика кількість пневмококів виробила резистентність до них).

Вакцинація (пневмококове щеплення дітям), зроблена за календарем, здатна надійно захистити дитину від пневмококової інфекції.

Після вакцинації дитина не захворіє?

Щеплення від пневмокока дітям не захищає від пневмококової інфекції на 100%, але істотно знижує ризик захворювань, особливо у дітей на 1-му році життя. І якщо дитина все ж захворіє після проведеної вакцинації, захворювання протікатиме легше, малюк швидше видужає, і ускладнень не буде.

Коли потрібно вакцинувати дитину від пневмокока?

Згідно з календарем вакцинації, щеплення від пневмокока рекомендується робити дитині у віці 2, 4, 6 місяців, а потім — в 18 місяців. Якщо необхідно, лікар складе індивідуальний план вакцинації з урахуванням особливостей Вашої дитини. Перш, ніж зробити щеплення, дитину обов’язково огляне педіатр.

KinderKlinik використовує виключно перевірені і високоякісні вакцини від світових виробників, які мають сертифікати не лише в Україні, але й в США, Європі. Також ми дотримуємося всіх необхідних правила транспортування та зберігання вакцин.

Уточнюйте деталі і записуйтеся на прийом за телефонами контакт-центру KinderKlinik:

0 800 30 75 75
096 390 75 75
044 390 75 75

Читайте також: Міністерства ЗА вакцинацію

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в безпечному режимі 24/7

Відвідуючи КіндерКлінік Ви і Ваш малюк перебуваєте в повній безпеці!

 • весь наш персонал здійснює прийом лише в масках і рукавичках;
 • все поверхні в клініці постійно обробляються дезінфікуючими засобами, а в приміщеннях регулярно працюють рециркулятори;
 • у всіх наших відділеннях є 2 входи для того, щоб здорові і хворі діти не перетиналися між собою
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.