fbpx
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет
Гінекологія

Проводимо діагностику, раннє виявлення та лікування вроджених і набутих гінекологічних захворювань у дітей і підлітків:

Вартість консультації дитячого гінеколога 700 грн.

Консультація лікаря-гінеколога дитячого700 грн

Прийом дитячого гінеколога в Києві

Тимченко Анжеліка Петрівна
Лікар-гінеколог дитячий та підлітковий.

Потрібен хороший дитячий гінеколог в Києві? Звертайтеся до KinderKlinik — наш гінеколог разом з командою лікарів інших спеціалізацій подбає про здоров’я вашої дівчинки — майбутньої жінки і матері.
Чи можна вважати нормальним відсутність менструації у 14-річної дівчинки? Які виділення допустимі у першокласниці? Чи можна кататися на двоколісному велосипеді 3-річній дівчинці? Ці та багато інших питань нерідко виникають у сучасних мам. Відповісти на них зможе дитячий гінеколог KinderKlinik.

Жіноче здоров’я дуже важливо для кожної представниці прекрасної статі, незалежно від віку. Адже кожна маленька дівчинка, коли виросте, захоче стати і дружиною, і мамою, і вести повноцінне сексуальне життя. І якщо дорослі жінки усвідомлюють важливість цього питання, то про здоров’я дівчинки варто подбати батькам, і краще за все — мамі.

Часто буває так, що гінекологічні проблеми у жінок беруть свій початок ще в підлітковому віці або навіть в ранньому дитинстві. Яскравий приклад — порушення менструального циклу, які успішно усуваються в підлітковому віці. Тоді як відсутність обстеження та необхідного лікування можуть призвести в майбутньому до безпліддя.

До того ж багато гінекологічних захворювань у дітей протікають непомітно. І часто тільки дитячому гінекологу вдається вчасно розпізнати небезпечні симптоми і призначити відповідне лікування.

Саме тому мамі варто, не відкладаючи, привести свою дочку на прийом до дитячого гінеколога, як тільки виникнуть перші скарги, а ще краще — просто з профілактичною метою, щоб не допустити розвитку хвороби.

Діагностує і лікує захворювання статевих органів у дівчаток і підлітків дитячий гінеколог. В KinderKlinik у дитячого гінеколога можуть пройти повне обстеження дівчинки від народження і до 18 років.

Планові огляди дитячого гінеколога проводяться, починаючи з народження (кожні 6-12 місяців), обов’язково перед вступом дівчинки в школу (в 6 років), в період появи вторинних статевих ознак, з початком менархе (перших місячних), а з 13-14 років — щорічно. До 15 років огляд дівчинки проводиться в присутності мами.

Коли потрібна консультація дитячого гінеколога?

 • якщо є почервоніння зовнішніх статевих органів, патологічні виділення з піхви, між статевих губ (на білизні);
 • зрощення малих статевих губ (синехії);
 • часте хворобливе сечовипускання;
 • відсутність менструації в 14-15 років;
 • порушення менструального циклу (тривалі (довше 7-8 днів), рясні, болючі місячні);
 • відсутність місячних протягом 2-х тижнів одного, двох, шести і більше місяців;
 • часті, безладні місячні (менструальний цикл менше 21 дня);
 • поява вторинних статевих ознак (молочні залози, оволосіння на лобку і в пахвових западинах) до 8 років;
 • з профілактичною метою.

Які симптоми повинні насторожити?

Гінекологічні захворювання у дівчаток можуть з’явитися в дуже ранньому віці — це може бути обумовлено вродженими дефектами розвитку репродуктивної системи, гормональним збоєм або запальними захворюваннями, викликаними попаданням в статеві органи інфекції (через памперси, предмети побуту тощо).

Захворювання сечостатевої сфери можуть супроводжуватися такими симптомами:

 • почервоніння шкіри і слизових статевих органів;
 • виділення зі статевих органів;
 • хворобливе сечовипускання;
 • відсутність вторинних статевих ознак;
 • дефекти розвитку зовнішніх статевих органів;
 • швидка втрата або набір ваги;
 • порушення менструального циклу та ін.

Як проходить прийом дитячого гінеколога?

Дитячий гінеколог розпитає дівчинку і маму про існуючі скарги, перенесені захворювання, про те, як давно виникла і як розвивалася ця проблема. Доктор проведе огляд, зробить забір матеріалу для дослідження, огляне молочні залози, призначить необхідні діагностичні та лабораторні обстеження. Після проведення досліджень доктор поставить діагноз, призначить лікування і надасть свої рекомендації.

Огляд у дитячого гінеколога в KinderKlinik проходить в максимально комфортній і доброзичливій атмосфері. Дівчинці і батькам пояснюється кожен крок обстеження. Дитячий гінеколог KinderKlinik знаходить контакт з кожною маленькою пацієнткою.

Огляд і забір матеріалу вагінальних виділень проводиться з використанням тільки одноразових інструментів без пошкодження дівочої пліви.

Які додаткові обстеження може призначити дитячий гінеколог?

 • УЗД органів малого тазу;
 • УЗД молочних залоз;
 • УЗД щитовидної залози;
 • УЗД органів черевної порожнини;
 • аналіз крові на вміст гормонів;
 • інші лабораторні дослідження;
 • консультації інших фахівців (дитячого гастроентеролога, ендокринолога, уролога та ін.).

Відвідайте дитячого гінеколога в KinderKlinik навіть при незначних скаргах дитини. Чим раніше діагностувати захворювання, тим швидше настане одужання і знизяться ризики подальших ускладнень.

Потрібен хороший дитячий гінеколог в Києві? Звертайтеся до KinderKlinik — наш гінеколог разом з командою лікарів інших спеціалізацій подбає про здоров’я вашої дівчинки — майбутньої жінки і матері.

Записатися на прийом


Наші переваги

advantage

KINDERKLINIK – ПРОФІЛАКТИКА ХВОРОБ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

advantage

ВАШ ОСОБИСТИЙ ЛІКАР НА ЗВ'ЯЗКУ СІМ ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

advantage

В KINDERKLINIK ДВІ ЗОНИ ОЧІКУВАННЯ – ДЛЯ ДІТЕЙ, ЩО ЗАХВОРІЛИ ТА ЗДОРОВИХ ДІТЕЙ

advantage

KINDERKLINIK – МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Підписатися на розсилку


Підписуйтесь на розсилку kinderklinik.ua й отримайте наші матеріали прямо на вашу пошту

Записатися на прийом


KinderKlinik в соцмережах

Instagram