fbpx
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет
Офтальмологія

Дитячий офтальмолог — лікар, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням вроджених і набутих захворювань очей.

Профілактика і лікування захворювань очей у дітей:

– перевіряємо зір за допомогою сучасного обладнання

– коригуємо далекозорість, короткозорість, різні форми астигматизму

– перевіряємо оптичні середовища та очне дно

– лікуємо вроджені порушення відтоку сльози у немовлят, виконуємо промивання і зондування сльозовивідних шляхів

– лікуємо запальні захворювання (халязіони, ячмінь, кон’юнктивіт, епісклерит, кератит та ін.), тупі травми очей, непроникаючі поранення рогівки і кон’юнктиви, в т.ч. з видаленням чужорідних тіл

– допомагаємо підібрати окуляри або лінзи.

Потрібен хороший дитячий офтальмолог в Києві? Звертайтеся до KinderKlinik! Наші досвідчені дитячі окулісти проводять огляди дітей різного віку, починаючи з самого народження і до 18-річчя дитини.

Офтальмолог проводить прийом за попереднім записом.

Вартість консультації дитячого офтальмолога від 580 грн.

Консультація
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого580 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого перед лікувальною процедурою (за наявності направлення лікаря)350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого вдома (в робочий час, в межах Києва)1300 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого вдома (в робочий час, в межах 20 км від кордонів Києва)1650 грн
Лікувальні маніпуляції
Промивання та зондування сльозовивідних шляхів (одне око)Виконується тільки в комплексі з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога. До вартості послуги включено всі витратні матеріали та препарати690 грн
Склерозування халязіонів у дітей старшої вікової категоріїВиконується тільки в комплексі з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога. До вартості послуги включено всі витратні матеріали та препарати890 грн
Видалення сторонніх тіл коньюнктиви чи\та рогівкиВиконується тільки в комплексі з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога. До вартості послуги включено всі витратні матеріали та препарати690 грн
Елімінація (видалення) атером  у дітей старшої вікової категоріїВиконується тільки в комплексі з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога. До вартості послуги включено всі витратні матеріали та препарати470 грн

Прийом дитячого окуліста у Києві

Павлишин Віолетта Володимирівна
Лікар-офтальмолог дитячий
Філатова Олена Володимирівна
Лікар-офтальмолог дитячий.

Згідно зі статистикою, в переважній більшості випадків причиною слабобачення і сліпоти у дітей є вроджені та набуті захворювання очей. Їх можна виявити як при народженні, так і в процесі росту дитини. Ось чому необхідні профілактичні огляди офтальмолога — у віці дитини 3 місяці, 1 рік, 6 років і 11 років, а також щорічна профілактична перевірка гостроти зору дитини. Звертайтеся до KinderKlinik — наш досвідчений дитячий окуліст проводить огляди дітей різного віку, починаючи з самого народження і до 18-річчя дитини.

Дитячий офтальмолог: коли необхідний позаплановий огляд?

Батькам потрібно бути дуже уважними до своєї дитини. Якщо Ви помітили будь-які порушення в розвитку малюка або в його поведінці — не зволікайте зі зверненням до дитячого окуліста. Фахівець зможе підтвердити або спростувати припущення батьків, встановить причину проблеми, виявить порушення на самій ранній стадії, проведе необхідну діагностику і, якщо буде потрібно, призначить відповідне лікування захворювань очей.

Симптоми, які можуть насторожити батьків:

 • Різні діаметри зіниць очей
 • Дитина не фокусує погляд на лампочці (на 1-2-му місяці життя), на іграшці (починаючи з 2-3-го місяця життя) – «плаваючий погляд»
 • У дитини широкі зіниці, які не звужуються при яскравому освітленні
 • Відсутність на фото дитини ефекту «червоних очей». Якщо зіниці дитини на знімках червоні — це нормально. Але якщо одна або обидві зіниці відображаються білого, сірого або зеленого кольору
 • терміново йдіть на прийом до дитячого окуліста!
 • Почервоніння очей або повік
 • Сльозотеча
 • Сіпання очних яблук (очі «бігають»)
 • Сверблячка або біль в очах
 • Жовтуваті або зеленуваті виділення з очей
 • Світлобоязнь
 • Косоокість
 • Збільшення або зменшення розмірів одного ока
 • Дитина мружиться або у неї вимушений нахил голови
 • Погіршення зору (дитина не бачить предмети, а при закриванні одного ока малюка у нього виникає різке занепокоєння або протест)
 • Слабкий зір у сутінках (дитина може наражатися на предмети, їй складно знайти іграшку, демонструє обережність при пересуванні)

Навіть якщо жоден з перерахованих вище симптомів не спостерігається, не варто відкладати огляд у лікаря-офтальмолога, адже деякі захворювання очей протікають абсолютно безсимптомно, і виявити порушення може тільки хороший дитячий офтальмолог. Дуже важлива рання діагностика — чим раніше почати лікування, тим краще результат.

Увага! Часто діти, навіть відносно дорослі, не скаржаться на поганий зір. Вони можуть не говорити батькам навіть про те, що одне око не бачить, особливо якщо така сліпота вроджена (вони «так бачили завжди»), а батьки не помічають проблему — адже дитина «все бачить» за рахунок здорового другого ока.

Дитячий окуліст займається діагностикою та лікуванням таких захворювань очей:

– ячмінь, халязион, кератит, блефарит, кон’юнктивіт та інші запальні захворювання очей;
– травми і чужорідні тіла ока;
– косоокість та інші порушення рухливості очей;
– короткозорість, далекозорість;
– різні форми астигматизму;
– порушення акомодації;
– різні форми амбліопії;
– патологія сльозовивідних шляхів і слізної залози;
– алергічні захворювання очей;
– різні патології райдужної оболонки, склери, кришталика, сітківки і зорових нервів.

Дитячий окуліст KinderKlinik: як проводиться огляд?

Лікар оцінює стан і рух очей, оглядає передні відділи очного яблука, вивчає будову його внутрішніх структур, виконує огляд очного дна, встановлює наявність далекозорості, короткозорості, астигматизму.

Іноді очні симптоми сигналізують про розвиток інших захворювань в організмі, тому огляд дитячого офтальмолога допоможе діагностувати такі порушення на самій ранній стадії. Це дозволяє запобігти розвитку важких патологій (генетичної, ендокринологічної, ниркової тощо).

Потрібен хороший дитячий офтальмолог в Києві? Звертайтеся в KinderKlinik — наші досвідчені окулісти в тандемі з дитячими лікарями інших спеціалізацій (хірургом, неврологом, отоларингологом, ендокринологом, ортопедом і ін.) зможуть виявити відхилення на ранній стадії, провести необхідні обстеження, поставити правильний діагноз і, якщо буде потрібно, провести лікування.

Показать ↓

Записатися на прийом


Наші переваги

advantage

KINDERKLINIK – ПРОФІЛАКТИКА ХВОРОБ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

advantage

ВАШ ОСОБИСТИЙ ЛІКАР НА ЗВ'ЯЗКУ СІМ ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

advantage

В KINDERKLINIK ДВІ ЗОНИ ОЧІКУВАННЯ – ДЛЯ ДІТЕЙ, ЩО ЗАХВОРІЛИ ТА ЗДОРОВИХ ДІТЕЙ

advantage

KINDERKLINIK – МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Підписатися на розсилку


Підписуйтесь на розсилку kinderklinik.ua й отримайте наші матеріали прямо на вашу пошту

Записатися на прийом


KinderKlinik в соцмережах

Instagram