- консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
- корекційні заняття з логопедом
- ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
- кризове консультування дорослих
Патронаж новонароджених
Проводимо патронаж новонароджених:
- контроль росту та розвитку дитини,
- вакцинація,
- складання індивідуального графіка вакцинації,
- огляди лікарів вузького профілю,
- консультації по грудному вигодовуванню,
- виклик педіатра додому та ін.
Потрібен патронаж новонароджених в Києві? Звертайтеся до KinderKlinik!
Консультація педіатра в МЦ | |||||||||
| |||||||||
Доплата за експертну консультацію | |||||||||
|
лікарка-педіатриня, гастроентерологиня дитяча
Відгук про лікаря (4)лікарка-педіатриня, консультантка з питань грудного вигодовування
Відгук про лікаря (10)лікарка-педіатриня, отоларингологиня дитяча
Відгук про лікаря (2)лікарка-педіатриня вищої категорії, неонатологиня, к.м.н
Відгук про лікаря (4)лікарка-педіатриня, гастроентерологиня дитяча
Відгук про лікаря (20)У Кіндер Клініці проводиться патронаж для новонароджених, який включає: контроль росту та розвитку дитини, розгорнуті консультації з грудного вигодовування, планова вакцинація, огляд лікарів профільних спеціальностей, виклик лікаря додому.
У вашому житті відбулося диво. Народилася дитина! Ймовірно, вашій родині потрібен патронаж новонародженої дитини. Кіндер Клініка пропонує патронаж новонароджених у Києві з усією відповідальністю із турботою про вас та вашу дитину.
Коли потрібний первинний патронаж новонародженого?
У багатьох молодих батьків виникає закономірне питання: коли потрібний первинний патронаж новонародженому? Відповідь проста: перший патронаж до новонародженого має прийти одразу після виписки з пологового будинку. Дуже важливо, щоб перший 1 патронаж новонародженого було проведено у комфортних для дитини домашніх умовах. Далі патронаж новонароджених дітей може здійснюватися у стінах клініки.
Другий патронаж новонародженого
Повторний патронаж новонародженого рекомендується провести через два тижні після першого. В обов’язковому порядку 2 патронаж новонародженого має бути проведений ближче до кінця першого місяця життя вашої дитини. Підсумкова схема патронажу новонародженого зазвичай залишається педіатром, якого батьки обирають для своєї дитини.
Третій патронаж новонародженого
Третій патронаж новонародженого зазвичай здійснюється наприкінці третього тижня життя дитини. Але може зміщуватися згідно з індивідуальною схемою. Патронаж новонародженого у такому разі може здійснюватися медичною сестрою.
Лікарський патронаж новонародженого вдома в Кіндер Клінік
Чи можна проводити огляд дитини до року вдома? У медичному центрі Кіндер Клінік можна замовити послугу патронажна сестра для новонароджених додому. Платний патронаж новонароджених у Кіндер Клініці може включати виїзд педіатра додому. Дитячі лікарі клініки приїдуть та проведуть патронаж дитини. Послуга включає: огляд, забір необхідних аналізів, консультацію батьків.
Патронаж новонародженого медсестрою
У KinderKlinik можна замовити послугу патронаж новонародженого медсестрою. Це не замінить консультації педіатра, але дозволить батькам краще адаптуватись до нової ролі.
Патронаж немовляти в Кіндер Клінік
Лікарський патронаж новонародженого потрібен з першого місяця життя малюка та щомісяця до досягнення дитиною 3 віку. Згідно з наказом МОЗ України (№149), кількість оглядів дитини до 3 років не повинна бути меншою за 13. Але оскільки всі діти різні, патронаж новонародженого може здійснюватися за індивідуальною схемою. Графік може бути складений педіатром у співавторстві з батьками. Однак якщо з’явилися проблеми патронаж немовляти може знадобитися частіше. Батькам обов’язково звернутися до лікаря, якщо малюка турбують: часті відрижки, висипання на тілі, пронос чи запор, погана надбавка у вазі. Дуже часто у немовлят після виписки з пологового будинку може розвинутися жовтуха новонароджених. Це фізіологічна жовтуха, яка за високих показників білірубіну лікується шляхом призначення сеансів фототерапії (впливи на шкірні покриви світлом від спеціальної лампи).
Схема патронажу новонародженого від Кіндер Клінік
Патронаж новонародженого – це дуже важливий захід, оскільки дозволяє контролювати стан здоров’я дітей перших років життя, вчасно виявляти відхилення та коригувати їх, проводити своєчасне лікування. Педіатри Кіндер Клінік із задоволенням складуть індивідуальну схему відвідувань для кожної дитини.
Що включає патронаж новонародженого?
Патронаж до новонародженої дитини – обов’язковий захід. Проводитися може як вдома, так і в кабіні лікаря при відвідуванні клинки.
Прийом у педіатра включає:
- Загальний огляд дитини;
- Зважування та вимірювання зросту;
- Вимір обсягу голови, грудей, джерельця;
- Оцінка психофізичного розвитку;
- Огляд пупкової ранки, шкірних покривів;
- Призначення вакцинації;
- Рекомендації для батьків.
Якщо на огляді у лікаря виникнуть питання, він може направити до вузького фахівця. Крім того, педіатри центру Кіндер Клінік проводять консультації щодо грудного вигодовування, що дуже важливо для дітей першого року життя.
Що включає спостереження дитини першого року життя?
Патронаж до новонародженого першого року життя проводиться згідно з графіком. Може включати потребу відвідування таких профільних фахівців:
- Ортопед. Рекомендується відвідати цього спеціаліста до 3 місяців. Це допоможе на ранній стадії визначити захворювання опорно-рухового апарату у дитини: дисплазія кульшових суглобів, рахіт, кривошия та інші. Може бути призначено УЗД тазостегнових суглобів.
- Невролог. Рекомендовано огляд до 2 місяців. Це дозволить оцінити неврологічний статус малюка. Виявити проблеми, наприклад, тремор новонародженого.
- Офтальмолог. Бажано відвідати цього лікаря, коли малюкові виповниться 3 місяці.
- Отоларинголог. Відвідування бажано планувати у перші місяці життя дитини. Адже що швидше будуть виявлені проблеми, то краще.
- Хірург. Огляд цього лікаря рекомендується пройти до 3 місяців. Це допоможе виявити та запобігти таким ускладненням як пахвинна грижа, крипторхізм у хлопчиків.
Крім того, патронажна медсестра для новонародженого, яка відвідуватиме дитину згідно з графіком, може порекомендувати відвідати лікаря для призначення аналізів (кров, сеча), проходження додаткових обстежень: УЗД, ЕКГ, ЕхоКГ, доплер серця, ЕЕГ, нейросонографія.
Коли потрібна консультація педіатра?
Приводом звернення до педіатра є будь-які відхилення у здоров’ї та поведінці новонародженої дитини. Крім того, слід звернутися до лікаря негайно, якщо виникли такі стани:
- Висока температура та судоми.
- Виникнення висипки.
- Порушення свідомості.
- Травми голови та тіла.
- Опіки.
- Алергічні реакції різного типу.
- Блювота, пронос, запор.
- Головний біль у дитини.
- Довгий крик без причини.
- Синюшність носогубної складки, нігтів, шкіри, язика.
- Зневоднення.
- Кровотеча.
- Заковтування сторонніх предметів або потрапляння їх у дихальні шляхи.
Будь-який нестандартний стан дитини потребує звернення до лікаря педіатра.
Патронаж новонароджених у Києві
Якщо потрібен якісний платний патронаж новонароджених у Києві, фахівці KinderKlinik зможуть допомогти у цьому питанні. Звертайтесь, у нашій клініці ви зможете отримати повний спектр послуг. Ми призначимо сестринський патронаж новонародженого, а також ви можете обрати постійного лікаря педіатра для своєї дитини. Щодо питання: яка ціна на послуги патронажу новонародженого? То в нашій калинці вартість найдоступніша в Україні.
Поширені запитання:
Чи можна замовити у вашій клініці послугу патронаж медсестри до новонародженого додому?
Так, Кіндер Клінік надає повний спектр послуг патронажу. Ви можете запросити медсестру додому та/або викликати лікаря.
Як часто потрібен огляд новонародженого у лікаря?
Обов’язково потрібен перший патронаж, одразу після народження та приїзду дитини додому. Далі графік відвідувань лікаря та медсестри може бути складений індивідуально.
Яка ціна на послугу патронаж новонародженого?
Ціна на послуги нашого медичного центру є більш ніж доступною. Більш детальну інформацію про ціни ви можете дізнатись у розділі прайс.
Де можна пройти патронаж новонародженого у Києві?
Відділення нашої клініки знаходяться у чотирьох районах Києва: Оболонь, Позняки, Голосіївський та Печерський район. Також можна замовити надомний патронаж новонародженого.
Статьи на тему патронаж новонароджених
-
Патронаж новонароджених: переваги та рекомендації
У перші місяці життя дитина найінтенсивніше зростає, показувати її педіатру потрібно кожен місяць, щоб він бачив, як вона змінюється, розвивається, яких навичок набуває.
-
Патронаж новонароджених: переваги KinderKlinik
Якщо ви щойно стали батьками або готуєтеся до цієї важливої події у вашому житті, то вам необхідно знати, що перший рік дитини надзвичайно важливий період для її здоров’я. У цей час малюк швидко розвивається і змінюється і за цими процесами повинен спостерігати педіатр аби не пропустити жодних відхилень. На першому році життя дитину щомісяця повинен […]
-
Яких лікарів необхідно відвідати до 3-х місяців?
Перші місяці малюка є дуже важливими для його подальшого розвитку. Тому дитину потрібно показати кільком спеціалістам, які зможуть проконтролювати цей процес і зрозуміти чи правильно розвивається дитина, адже чим раніше помітити якісь відхилення і почати їх коригувати, тим швидше малюк стане здоровим. У перші дні життя дитини її оглядає педіатр. Він оцінює рефлекси, оглядає шкіру. […]
-
Догляд за пупком немовляти: рекомендації від лікаря KinderKlinik
Як правильно доглядати за пупком немовляти? Чи потрібно використовувати зеленку, перекис водню та інші потужні антисептики? У яких випадках необхідно звернутися до лікаря? Дізнайтеся зі статті фахівця KinderKlinik, педіатра Анни Даневської.
-
Що повинен вміти малюк у 8 місяців?
Малюки так швидко ростуть, освоююМалюки так швидко ростуть, освоюючи щось нове кожен день. Про ключові навички 8-месячнго малюка розповість педіатр KinderKlinik.
-
Геморагічна хвороба новонароджених: коментар фахівця KinderKlinik
Профілактика геморагічної хвороби новонароджених є життєво важливим питанням для новонароджених малюків. Про необхідність і можливості профілактики цього стану розповість експерт KinderKlinik, педіатр Олена Єлфімова.
Записатися на прийом
Записатися на прийом
Додати відгук