- консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
- корекційні заняття з логопедом
- ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
- кризове консультування дорослих
Психіатр
Психіатр
Психологічне здоров’я потребує такої ж пильної уваги, як і фізичне. А сучасний спосіб життя рідко сприяє душевній рівновазі, що часто призводить до різних розладів та відхилень. Якщо вам чи вашим близьким потрібна допомога фахівця, ви можете записатися до психіатра зараз. Вартість консультації та ціна курсу лікування залежатиме від складності поставленого завдання.
Лікар психіатр – як зрозуміти, що вам чи вашим родичам потрібна допомога?
Потрапити на прийом у психіатра можна як за направленням від іншого лікаря, так і у разі власного бажання отримати консультацію у фахівця. Найпоширенішими причинами звернення до клініки є:
- депресії, психози, неврози;
- суїцидальні настрої;
- хронічне безсоння;
- порушення пам’яті, втрата орієнтації у просторі;
- алкогольні та наркотичні залежності, лудоманія;
- розлади харчової поведінки;
- деменція, хвороба Альцгеймера;
- галюцинації, маячні та параноїдальні стани;
- нав’язливі думки;
- фобії, неконтрольовані страхи;
- напади агресії;
- неадекватні емоційні реакції та поведінка;
- психологічні порушення через травми, отруєння, інфекції.
Психіатри Києва успішно справляються з лікуванням цих та десятків інших розладів. Найголовніше – не затягувати з візитом до лікаря. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим простіше, швидше і дешевше буде одужання. Не забувайте, що психологічні відхилення не тільки заважають вести повноцінне життя хворому, але й несуть високу потенційну небезпеку для нього та близьких.
Прийом психіатра потрібний не тільки за наявності очевидних проблем зі здоров’ям. Висновок цього фахівця часто потрібно при працевлаштуванні в силові структури, освітні, медичні, муніципальні установи, у ряді інших випадків. Причому навіть якщо у психіатра ціна прийому є немаленькою, це не гарантує, що він видасть документи на офіційних бланках. У жодному разі не варто боятися візитів до лікаря та відкладати прийом, для багатьох ця процедура звична частина медкомісії. А насильницьким лікуванням жоден психіатр України не має права займатися.
Як відбувається консультація психіатра, чому він ставить дивні питання?
На прийомі у психіатра важлива спокійна та довірлива атмосфера. Тому налаштуйте себе на позитивний результат, не накручуйте і не стимулюйте негативні думки. Пам’ятайте, що психіатр вам не ворог, а фахівець, який допоможе розібратися із самопочуттям. Правильний настрій часто спрощує не лише консультацію, а й шлях до одужання. Для початку вам потрібно записатися на прийом до психіатра. В обумовлений час він проведе з вами бесіду, вислухає скарги та визначить наявність чи відсутність характерних симптомів чи маркерів відхилення.
Іноді психіатр на консультації може ставити дивні питання, які не мають відношення до справи. Але це лише один із способів проаналізувати хід ваших думок, манеру міркувань, загальну поведінку і навіть схильність до запальності. Просто відповідайте так, як думаєте, не намагаючись виставити себе у більш сприятливому світлі.
Як повинен і не повинен поводитися хороший психіатр?
На послуги психіатра в Києві ціна може суттєво відрізнятися, але вона не завжди може розповісти про професіоналізм та етичність лікаря. Тому обов’язково перевіряйте кваліфікацію, наявність диплома, відгуки, досвід роботи. Під час прийому лікар психіатр також може:
- перевірити роботу рефлексів;
- розпитувати про наявність різних порушень зі здоров’ям зараз та в минулому;
- провести тестування стану за різними методиками;
- перевірити наявність облікового запису у психіатричній чи наркологічній клініці.
Але чого точно не дозволить собі хороший психіатр, то це панібратське спілкування, засудження ваших дій чи думок, знецінення переживань. Також з погляду етики у лікаря та пацієнта не повинно бути жодних стосунків за межами кабінету (романтичних, дружніх). Через це практикуючий психіатр може навіть втратити ліцензію.
Як записатися на прийом до психіатра та підготуватися до візиту?
Запис на прийом до психіатра доступний по телефону, Viber або через форму зворотного зв’язку на сайті KinderKlinik. Також ви можете попередньо вибрати, від кого саме хочете отримати консультацію або записатися до того, хто зможе прийняти вас у зручний час. Не варто займатися самолікуванням або ставити собі діагнози щодо висновків із статей в інтернеті. Психіатр набагато точніше визначить ваш стан, пояснить, як його покращити. Самодіагностика найчастіше згубно впливає на майбутнє спілкування з лікарем, тому що вам буде складно прийняти його думку, а не власні помилки.
Якщо вас вже приймав інший приватний психіатр Києва, є хронічні чи тяжкі захворювання, то обов’язково підготуйте всі довідки та медичні висновки, щоби взяти їх на прийом. Повна діагностика – непростий процес, що часто вимагає комплексного підходу. Приготуйтеся до того, що психіатр може направити вас на дообстеження в інших фахівців або порекомендувати повторну консультацію для встановлення точного діагнозу та визначення оптимальних методів лікування.
Приватний психіатр чи клініка – що вибрати?
За запитом «лікар психіатр Київ» можна знайти сотні оголошень, як від приватних фахівців, так і від клінік, державних установ. Як приватний психіатр, так і психіатрична клініка мають свої переваги та недоліки. Але в установі ви з більшою ймовірністю отримаєте якісну допомогу. Переваги клінік це не лише досвідчені медпрацівники, які проходять ретельну перевірку перед працевлаштуванням та супервізією у процесі.
Хороший психіатр у Києві цілком може працювати і самостійно, але в нього, швидше за все, не буде новітнього обладнання, власної лабораторії для проведення різних аналізів, колег супутніх напрямків у сусідніх кабінетах. Репутація та надійність клініки не дозволить лікарю порушити правила конфіденційності та анонімності пацієнта.
Часті питання
Як зрозуміти, що людина має депресію?
Про депресію говорить ціла низка симптомів, тому розпізнати її може лише досвідчений фахівець. Якщо у вас або вашого близького спостерігається знижений настрій від двох тижнів і довше – це привід зробити запис до психіатра.
Як зрозуміти, що мені потрібен психіатр, а не психолог?
Психолог не ставить діагнози та не має права виписувати ліки. Психіатр – це лікар з відповідною медичною освітою та ширшими можливостями. Він може діагностувати та лікувати тяжкі психічні розлади медикаментозними та немедикаментозними методами.
Чи може платний психіатр вести консультації та ставити діагнози онлайн?
Незважаючи на можливість докладно поспілкуватися з людиною, використовуючи сучасні гаджети – онлайн консультація не дорівнює очній. З юридичної точки зору це не повноцінний прийом для встановлення діагнозу та виписки ліків, але може використовуватися як підтримуюча терапія після очної консультації клієнта.
Чи можна повністю позбутися психіатричного розладу?
Так, при правильному підході та своєчасній профілактиці рецидивів деякі психіатричні розлади можуть бути успішно викоріненні.
Чи буде ефективним прийом безкоштовного психіатра?
Все залежить від кваліфікації спеціаліста та досвіду роботи. Якщо ви маєте справу з важкими психічними розладами надійніше звернутися до психіатра платно, до клініки з позитивними відгуками щодо вирішення вашої проблеми.
Записатися на прийом
Записатися на прийом
Додати відгук