иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Тест на коронавірус у Києві

У яких випадках необхідно тестування на коронавірус

 • Профілактичне обстеження — виконується за бажанням, з метою контролю загального стану.
 • Обстеження при входженні у групу ризику — у зв’язку з високими ризиками тяжкого перебігу коронавірусної інфекції, рекомендовано лабораторне тестування пацієнтів віком старше 60 років, осіб, які мають хронічні захворювання легенів (астма, обструктивна хвороба), знижений імунітет, цукровий діабет онкозахворювання, патології серцево-судинної системи.
 • Екстрена діагностика в разі можливого контакту — якщо у когось із вашого найближчого оточення або осіб, з якими Ви недавно перебували в контакті підтверджена коронавірусна інфекція — тестування рекомендовано в обов’язковому порядку.
 • Планове обстеження перед госпіталізацією — якщо вам або вашим близьким належить планова госпіталізація — пройдіть експрес-тестування на коронавірус в KinderKlinik.
Діагностика COVID-19
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgA (Україна)600 грн
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgG (Україна)600 грн
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgM (Україна)1275 грн
ПЛР дiагностика Коронавiрусу 2019-nCoV/Coronavirus 2019-nCoV2500 грн
ПЛР діагностика Коронавірусу 2019-n-COV-2/Coronavirus 2019-nCoV cito!590 грн
Коронавірус SARS-CoV-2 Covid-19, антитіла Ig G до Spike-білку490 грн
Лабораторні пакети
Швидкий тест на виявлення антигену до covid-19 (мазок з носу)2900 грн

Тест на коронавирус у Києві

Стаж: 13 років

Місце прийому:

 • вул. Деміївська, 16
Онлайн консультація

лікарка-педіатриня, медична директорка KinderKlinik

Відгук про лікаря (9)
Детальніше ?

Стаж: 31 років

Місце прийому:

 • вул. Деміївська, 16
 • вул. Олександра Мишуги, 2
Онлайн консультація

лікарка-педіатриня

Відгук про лікаря (14)
Детальніше ?

Стаж: 32 років

Місце прийому:

 • вул. Деміївська, 16
 • вул. Олександра Мишуги, 2
Виклик лікаря

лікарка-педіатриня

Відгук про лікаря (6)
Детальніше ?
За вашим запитом нічого не знайдено

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!

Тест на коронавірус в Києві — ціни, підготовка і показання до аналізу.

У лабораторії KinderKlinik доступні всі типи досліджень для виявлення коронавірусу: ІФА експрес-тести, ПЛР-дослідження, високоточні тести для виявлення антигенів COVID-19, а також аналізи для виявлення окремих класів імуноглобулінів. Забір матеріалу можливий як в клініці, так і вдома. У разі, якщо пацієнт відзначає симптоми ГРВІ — забір матеріалу проводиться виключно на дому*. У зручний для вас час, для забору матеріалу з KinderKlinik прибудуть лікар і медсестра. Виклик фахівця додому можливий як по Києву, так і по містах Київської області в межах 20 км. * З метою дотримання положень наказу МОЗ України від 16.06.2020 р № 1411 «Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба»(COVID-19)», забір матеріалу або експрес-тестування на коронавірус виконується на дому пацієнта. Від KinderKlinik до вас виїжджає бригада з лікаря і медсестри. Лікар проводить загальний огляд, а медсестра виконує забір матеріалу для дослідження (кров або мазок з носоглотки).

Види тестів на COVID-19, доступних у KinderKlinik

• Експрес-тест на виявлення антигенів COVID-19 Матеріал дослідження — мазок зі слизової оболонки носа або горла. Це скринінговий метод діагностики й використовується для якісного виявлення антигенів коронавірусу і вказує на факт інфіцкування ще до моменту появи симптомів захворювання. Для аналізу використовується метод хроматографії. Відмінність від тесту на виявлення антитіл полягає в тому, що виявлення антигену вказує тільки на факт інфікування. Терміни виконання — до 30 хвилин. • Експрес-тест на виявлення COVID-19 Тест вказує на факт присутності антитіл до коронавірусу в крові, використовується в якості скринінгового методу діагностики. Матеріал дослідження — кров з пальця. Терміни виконання — до 30 хвилин. • Визначення антитіл до коронавірусу (ІФА-тест, імуноферментний аналіз) В ході дослідження можна визначити, чи хворів пацієнт коронавірусів, в тому числі безсимптомно (антитіла класу G) або знаходиться в гострій фазі захворювання (антитіла класу М). ІФА-тестування може проводитися пацієнтам з симптомами COVID-19, пацієнтам з пневмонією, контактним особам, пацієнтам перед плановою госпіталізацією або операцією та іншим категоріям. Матеріал дослідження — сироватка венозної крові. Термін виконання протягом 24-72 годин. • Виявлення генотипу вірусу (ПЛР, полімеразна ланцюгова реакція) Найбільш точний метод дослідження, за результатами якого лікар виносить точний діагноз. В ході дослідження аналізатор фіксує генетичний матеріал COVID-19, після чого фіксує факт захворювання і рівень вірусного навантаження. Терміни виконання ПЛР-тесту на коронавірус в KinderKlinik від 24 годин.

Не рекомендується перед здачею тесту

Загальною рекомендацією для підготовки до планових тестів на коронавірус є повна відмова від алкоголю не менше ніж за 24 години перед процедурою. Якщо для діагностики запланований паркан мазка з носоглотки — рекомендовано не менше ніж за 4 години до дослідження відмовитися від полоскання рота, чистки зубів, розсмоктування медикаментів і пиття будь-яких рідин.

Терміни видачі результатів

Результати експрес-тестів і антиген-тесту відомі вже через 20-30 хвилин після забору матеріалу. Імуноферментний аналіз на визначення антитіл до коронавірусу буде готовий протягом 24-72 годин. Терміни виконання ПЛР-дослідження відомі в середньому через 24 години. Результат дослідження можна побачити як у вашому особистому кабінеті мобільного додатка KinderKlinik, так і запросити результати у лікаря в клініці. Якщо ви здавали тестування для вильоту за кордон — запросите переклад результатів на англійську мову для надання в аеропорту.

Що входить у вартість дослідження

У вартість дослідження на коронавірус в клініці включені: • Забір матеріалу • Проведення дослідження При обстеженні на дому в вартість входять: • Виїзд лікаря і медичної сестри • Забір матеріалу • Проведення дослідження * Вартість може змінюватися в залежності від локації — по Києву або за містом в межах 20 км При обстеженні групи працівників до 10 осіб в офісі в вартість включено: • Виїзд лікаря і медичної сестри • Забір матеріалу • Проведення дослідження * Вартість може змінюватися в залежності від локації — по Києву або за містом в межах 20 км. Також, якщо група співробітників перевищує 10 осіб — вартість виїзду фахівців переглядається.  

Як проходить забір матеріалу і проведення дослідження

Як і перед будь-якою іншою діагностичною процедурою пацієнт дає своє інформовану згоду в письмовому вигляді: заповнює стандартну форму, де вказує контактні й паспортні дані, дату і підпис. Потім пацієнт спілкується з лікарем (описує скарги, якщо є, відповідає на питання фахівця) і відбувається безпосередній забір матеріалу.

 • Для експрес антиген-тесту беруть мазок зі слизової носоглотки. Пацієнт закидає голову вгору, а лікар або медсестра вводять в носоглотку через ніс тонку пластикову паличку з адсорбуючою губкою. Лікар проводить губкою по слизовій оболонці, витягує паличку і розміщує її в ємності з реактивом. Результат відомий через 20-30 хвилин.
 • В якості матеріалу для експрес-тесту, який виглядає як довгаста пластикова коробочка з 2 віконцями, використовується капілярна кров. Після обробки антисептиком, стерильним міні-лезом фахівець проколює подушечку безіменного пальця і ​​завдає кілька виступили крапель крові на одне з віконець тесту. У контрольній зоні розміщена контрольна смужка. Якщо через 20-30 хвилин навпроти неї з’явиться ще одна смужка — тест позитивний. Якщо поле так і залишиться з 1 смужкою — тест негативний.
 • Щоб виявити антитіла класу М або G, а також для проведення ПЛР-тесту необхідна венозна кров. Найчастіше паркан проводиться з вен ліктьового згину. Пацієнт зручно розташовується в кріслі. Медсестра накладає джгут вище місця передбачуваного вкола й обробляє місце проколу антисептиком. Після наповнення вени кров’ю, тонкою голкою або спеціальним пристосуванням (вакутайнером) проколює посудину, знімає джгут і набирає матеріал для дослідження. Після забору матеріалу місце вкола заклеюють пластиром. Матеріал направляють на дослідження, результат в середньому відомий від 24 годин.

Матеріали для досліджень направляють в сертифіковану лабораторію для обробки.

Додатково: дослідження для контролю перебігу коронавірусної інфекції

KinderKlinik піклується про вас: ми підготували пакет комплексної лабораторної діагностики контролю перебігу COVID-19. У нього включені тести, які допоможуть відстежити й спрогнозувати важкість перебігу коронавірусної інфекції.

Чому важливо контролювати перебіг COVID-19

Згідно з результатами останніх досліджень, одним з найбільш частих ускладнень коронавірусної інфекції є підвищення в’язкості крові і як наслідок — утворення тромбів. Тромбози й тромбоемболії є життєзагрожающим станом.

Кому підійде обстеження

Контроль перебігу COVID-19 показаний всіма групами пацієнтів, однак в особливій зоні ризику, внаслідок схильності до тромбозів, знаходяться особи: • з гіпертонічною хворобою • патологіями системи згортання • цукровий діабет • захворюваннями печінки й нирок • онкогематологічними патологіями • індивідуальні групи ризику

Що входить в пакет діагностики

У пакет лабораторного контролю перебігу COVID-19, крім сервісних послуг виїзд медсестри, забір матеріалу) входять наступні тести: • Загальний аналіз крові з підрахунком лейкоцитарної формули • Феритин — маркер аутоімунного запалення • С-реактивний білок — якісний маркер інтенсивності запалення • Прокальцитонін — для прогнозу приєднання бактеріальної інфекції й розвитку сепсису • Д-димер — маркер активності згортання • Розгорнута коагулограма — розгорнутий аналіз по визначенню якості згортання і підрахунку ризику тромбозів * Забір досліджень здійснюється виключно на дому. Вартість пакету діагностики становить 2855 гривень по Києву і 2990 гривень в межах 20 км від Києва.

Як записатися на обстеження

У KinderKlinik тестування на коронавірус можуть пройти як діти, так і дорослі. Для запису на обстеження або виклику фахівця додому залиште запит через форму зворотного зв’язку або зверніться за телефонами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант контакт-центру відповість на питання і запише на процедуру. Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Записатися на прийом


KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook