Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Дитячі гаджети: чи можна їх використовувати

8 Лютого 2022

Оновлено: 8 Лютого 2022

Автор:Коростильов Михайло Євгенович

У сучасному світі існує безліч гаджетів і приладів, які полегшують життя батьків і сприяють розвитку дитини. Але чи всі вони корисні і безпечні? Про найпопулярніші з них розповів дитячий ортопед-травматолог Михайло Коростильов.

Ходунки. Їх використовують для дітей 8-10 місяців, коли вони починають ставати на ноги. Батьки думають, що саджаючи малюка у ходунки вони йому допомагають. Насправді дитина, яка тільки встала, дуже потребує активного розвитку м’язів нижніх кінцівок. Вона повинна ходити, присідати і вставати якнайбільше, а ходунки не дають цього робити. Отже, це шкодить здоров’ю дитини, послаблюючи її м’язи. В майбутньому вона може почати бігати і стрибати пізніше ніж її ровесники, які не використовували ходунки.

Возики. Їх також використовують в період, коли дитина починає ходити. Вона спирається на них та штовхає перед собою. Вони не є абсолютно безпечними, оскільки малюк може наштовхнутись на якийсь предмет і не втриматись, але мають кращу дію на кінцівки, ніж ходунки, оскільки дитина не відпочиває, а тільки допомагає собі орієнтуватись у просторі.

Слінги, ергорюкзаки та хіпсіти. Даємо усім цим переноскам 10 із 10. Це одні з найкращих приладів, які придумали для полегшення життя батькам. При їх використанні дитина залишає фізіологічну форму, а батьки можуть звільнити руки і краще розподілити вагу на своє тіло. Головна користь у тому, що малюк в хіпсіті або у слінгу знаходиться в м-позиції, що дуже добре для розвитку кульшових суглобів. Так ми профілактуємо дисплазію.

Автокрісла. У автокріслі, яке розраховано для дітей до 6 місяців дитина знаходиться у напівлежачому положенні. Воно є фізіологічним і відповідає потребам кістково-м’язової системи дітей. Час перебування в автокріслі необмежений. Орієнтуйтесь на те, чи комфортно вашій дитині перебувати в ньому. Головне у автокріслі не те, що воно є зручним для перевезення дитини, а те, що воно надає безпеку. За статистикою при відсутності автокрісла під час ДТП 8 дітей з 10 отримують черепно-мозкову травму або переломи різної ступені важкості. 

Користуйтесь лише тими приладами, які точно є безпечними для вашої дитини, а якщо ви у цьому сумніваєтесь – запитайте у лікаря! У KinderKlinik працюють досвідчені дитячі ортопеди, які допоможуть із вибором необхідних “помічників”.

Вам також буде цікаво:

26 Жовтня 2024
Ультразвукова діагностика (УЗД, ЕКГ, ЕЕГ)

УЗД, тобто ультразвукова діагностика, використовується практично у всіх напрямах медицини – загальна терапія, неврологія, гастроентерологія, урологія, травматологія та ортопедія, ендокринологія, кардіологія тощо. У медичному центрі KinderKlinik у Києві УЗД проводиться на сучасному обладнанні з докладним описом та роздруком фото обстежуваного органу. Ми забезпечуємо якісне дослідження та підтримуємо для нього доступну вартість. Що таке ультразвукова діагностика? […]

26 Жовтня 2024
Ехокардіографія (ЕХОКГ)

Ехокардіографія ЕХОКГ відома також під назвами ехокардіоскопії (ЕХОКС) та УЗД серця. Вона є різновидом ультразвукового методу діагностики, заснованого на властивості ультразвукових хвиль при контакті з тканинами різної щільності відбиватися у відповідному діапазоні довжини хвилі. Після реєстрації та обробки на екрані дисплея приладу формується контрастне зображення. Сучасне інноваційне ультразвукове обладнання дозволяє отримувати кольорове зображення у 3D […]

26 Жовтня 2024
УЗД нирок та сечового міхура

Ультразвукове дослідження є безпечним, безболісним, ефективним та інформативним методом діагностики. Ґрунтується на різній акустичній щільності різних органів та їх окремих структур – м’яких тканин, паренхіми, кісток та рідин. Ультразвукове дослідження нирок та сечового міхура дозволяє виявити різні патологічні процеси та травми органів сечовивідної системи, а також проблеми з рухом сечі в сечоводах та спільно з […]

Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
  • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
  • корекційні заняття з логопедом
  • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
  • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

  • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн-сб 09:00-20:00, нд 09:00-19:00
  • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 —пн-сб 09:00-20:00, нд 09:00-19:00
  • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн-сб 09:00-20:00, нд 09:00-19:00
  • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
  • 20 медичних напрямків
  • понад 75 досвідчених лікарів
  • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

  • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
  • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
  • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
  • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
  • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
  • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook