Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Дитячі істерики: пам’ятка батькам

29 Червня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Крещенко Ірина Олексіївна

Істерика дитини посеред магазину – це найбільший страх батьків. Чи нормально це? 

Якщо вашій дитині до 1,5 року – таку істерику можна розцінювати, як крик про допомогу. В цьому віці малюк ще не може виражати свої емоції по-іншому і таким чином привертає до себе увагу. Якщо дитині від 1,5 до 3 років, то такою поведінкою вона перевіряє ваші емоції, досліджує їх і вчиться правильно виражати. Якщо ми говоримо про істерики після трьох років, то вони є наслідком кризи 3-річного віку, і таким чином дитина перевіряє кордони. 

Для таких ситуацій існує чіткий алгоритм дій. Спершу спробуйте відволікти дитину. Якщо це не працює, потрібно присісти і обійняти малюка і попросити пояснити його емоції. Якщо і це не працює, психологи радять відійти на безпечну відстань, але так, щоб дитина вас бачила і не почувалася самотньою. Почекайте певний час і дайте змогу заспокоїтись і собі і дитині. Після цього присядьте поруч на рівень її очей і скажіть, що ви розумієте її емоції, але любите не дивлячись ні на що. 

Якщо істерики є постійними, продовжуються протягом декількох годин і супроводжуються закатуванням очей, затримкою дихання або іншими тривожними симптомами – це привід звернутися до невролога або психолога. У KinderKlinik вас завжди готові проконсультувати і допомогти досвідчені спеціалісти! Наші відділення працюють для вас і ваших малюків!

Будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook