иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Дитячий стаціонар KinderKlinik

14 Лютого 2022

Оновлено: 14 Лютого 2022

Автор:Лісовська Тетяна Віталіївна

Наші лікарі завжди наголошують на важливості профілактики захворювань, яка допоможе не допустити їхнього розвитку. Проте, на жаль, неможливо вберегти малюка від усіх захворювань. І в такі моменти дуже важливо, щоб поруч був надійних лікар, якому ви довіряєте. 

Піклуючись про маленьких пацієнтів і розуміючи важливість швидко наданої допомоги KinderKlinik створив стаціонарне відділення. Тут ваш малюк перебуває у надійних руках медичного персоналу, коли найбільше цього потребує.

Доказові лікарі

Перебуваючи у нашому відділенні ви можете бути впевнені у професійній допомозі. У нас працюють досвідчені доказові лікарі, які завжди будуть поруч з вашим малюком (педіатри, хірурги, неврологи, окулісти, ортопеди-травматологи та ін.). Спеціалісти постійно слідкують за станом дитини, коригують призначення, контролюють хід лікування. 

Цілодобовий консультаційний прийом

Якщо у вашого малюка наявні такі тривожні симптоми як висока температура, лихоманка, блювання, діарея тощо, привозьте його у цілодобове відділення KinderKlinik, де лікар огляне малюка, проведе діагностику та призначить лікування. Якщо дитина не потребує перебування у стаціонарі, наш фахівець виявить причину поганого стану і зорієнтує у подальших діях.

Власна лабораторія 24/7 та сучасне обладнання

Власна цілодобова лабораторія дозволяє отримувати швидкі результати аналізів та вчасно коригувати призначення. Стаціонарне відділення оснащене необхідним сучасним обладнанням, що допоможе оцінити стан здоров’я вашого малюка. Лабораторія виконує швидкі тести, результат доступний вже за 15-20 хвилин.

Комфорт

Ми створили комфортні умови перебування в одномістних палатах, де передбачено додаткове спальне місце для одного з батьків. В кожній палаті є санвузол з душовою кабіною та необхідним набором гігієнічних засобів. Крім того малюка тут розважать перегляд мультфільмів, стрибання на гумових кониках і цікаве проведення часу біля бізібордів.

Ви у будь-який час доби можете звернутися у стаціонарні відділення клініки, що знаходяться за адресами:

 • вул. Деміївська, 16;
 • вул. Вишгородська, 45/2.

Будьте здорові!

*- під “стаціонар” мається на увазі можливість перебування в палатах денного стаціонару дитини з одним з батьків, і можливість отримання медичної допомоги 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook