fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Для чого потрібна електроенцефалографія (ЕЕГ)?

25 Жовтня 2018

У Вашої дитини напади, затримка розвитку мови? Ви не впевнені, проблема це чи ні? Вам варто звернутися до дитячого невролога, який, швидше за все, призначить дитині діагностичну процедуру електроенцефалографію (ЕЕГ). Це обстеження покаже, чи є у малюка проблеми в розвитку головного мозку, або для малюка ще просто не настав час розмов.

Пройдіть ЕЕГ і дізнайтеся відповіді на ці та інші питання!

Для чого потрібна ЕЕГ?

У деяких випадках невролог без ЕЕГ як без рук!

Лікар може призначити проведення ЕЕГ в таких випадках:

– при різних видах нападів (з втратою свідомості або без неї, з судомами або без них) для підтвердження діагнозу «епілепсія»
– при нічних пробудженнях зі збудженням без видимих на те причин, на регулярній основі (для дітей старше 4-х років), при сноходінні
– коли у дитини затримка мовного розвитку.

Всі перераховані вище симптоми можуть бути як ознаками епілепсії, так і існувати самі по собі.

За допомогою ЕЕГ можна побачити неспецифічні зміни біоелектричної активності мозку, які допоможуть направити на подальше обстеження або (дуже рідко!!!) запідозрити епілептичну енцефалопатію. Це захворювання — одна з форм епілепсії, яка проявляється не тільки і не стільки нападами, але порушеннями поведінки, зниженням когнітивних функцій і мовними розладами.

Наскільки безпечна ЕЕГ?

Ця процедура абсолютно безпечна для здоров’я дитини і абсолютно не травматична психологічно. Дитина проходить обстеження в комфортних умовах і дружній атмосфері KinderKlinik.

Що показує ЕЕГ?

Дослідження відображає електричну активність головного мозку і те, як працюють різні його ділянки. ЕЕГ може показати, що є певні порушення роботи головного мозку дитини, які можуть бути причиною різних симптомів у дитини (найчастіше — нападів) або вказувати на інші захворювання нервової системи.

Де пройти ЕЕГ?

Обстеження можна пройти в KinderKlinik на вул. Мишуги, 2 (Позняки). ЕЕГ дитині проведуть висококваліфіковані дитячі неврологи, і за результатами обстеження дадуть Вам повну консультацію і відповіді на всі Ваші запитання.

KinderKlinik — здоров’я починається з дитинства!

Уточнюйте деталі і записуйтеся на прийом за телефонами контакт-центру KinderKlinik:
0800 30 75 75
096390 75 75
044390 75 75

Вам також буде цікаво:

12 Січня 2021
Вакцинація дорослих в KinderKlinik

Чи знаєте ви, що щеплення потрібні не тільки малюкам, але і дорослим? Як же підготуватися до процедури? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik Олени Махоти!

11 Січня 2021
Лишай у дітей: як розпізнати та що робити?

Після контакту з бездомним тваринам у дитини з’явилися дивні сверблячі плями на шкірі? У малюка нерівномірно сходить загар, залишаючи невеликі бліді ділянки? Висип не зникає і поступово збільшується в розмірах? Об’єднати ці стани можна одним загальним діагнозом — лишай. У цього захворювання безліч видів і масок, що ускладнюють діагностику. Але для досвідчених дерматологів KinderKlinik немає […]

8 Грудня 2020
Як зберігати зціджене молоко?

Як правильно зберігати та використовувати зціджене молоко? Дізнайтеся зі статті експерта з грудного вигодовування KinderKlinik Олександри Кащенко!

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.