fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

В садочок з KinderKlinik

31 Серпня 2018

Незабаром до садочка? Тоді Вам будуть потрібні форма №086/о-1 і довідка про епідеміологічне оточення! Скористайтеся пакетом «В садочок з KinderKlinik» — і Ви швидко і зручно отримаєте не лише необхідні довідки, а й комплексну інформацію про здоров’я Вашого малюка і дізнаєтеся, як мінімізувати ризик дитини захворіти в новому оточенні! У пакет входить: – консультація педіатра; – ЕКГ спокою; – загальні аналізи крові та сечі; – аналіз крові на глюкозу; – аналіз калу на яйця гельмінтів і цисти найпростіших; – аналіз зіскрібка на яйця гостриків (ентеробіоз); – форма №086/о-1 і медична довідка про епідеміологічне оточення Вартість пакету — 1490 грн. Термін дії пакета: 30 днів з моменту його придбання. Переваги: – комплексний висновок про стан здоров’я дитини і всі необхідні медичні довідки для оформлення до дитячого садка; – зручність і економія Вашого часу; – вартість усіх витратних матеріалів врахована у вартості пакета, додатково нічого оплачувати не потрібно; – особистий кабінет на сайті, в якому Ви в будь-який момент зможете побачити результати обстежень і висновки фахівців. Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами контакт-центру KinderKlinik: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75

Вам також буде цікаво:

22 Березня 2021
Вітрянка: чим вона небезпечна, що робити і чи можно її попередити?

Чому діти хворіють на вітрянку, як її лікувати і як можна попередити це захворювання? Чому потрібно вакцинуватися дітям та дорослим і в яких випадках це треба робити? Навіть в дитячому віці вітряна віспа може протікати з ускладненнями і батькам важливо розуміти, як діяти, якщо дитина захворіла.

4 Березня 2021
Обережно, Інтернет! Як убезпечити дитину. Поради психолога КіндерКлінік

Багато хто пов'язує спалахи дитячого суїциду з популяризацією груп смерті, залежністю від інтернет-ресурсів, соціальних мереж та ін. Чи справді це так? Розбираємося з безпекою Інтернету і його впливом на дітей разом із психологом КіндерКлінік.

2 Березня 2021
Дитяча психіатрія в Києві в клініці KinderKlinik

У дитячому медичному центрі KinderKlinik відкрито новий напрям лікування дітей різного віку - дитяча психіатрія.