fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Горбатюк Ольга Ігорівна

Інформація про лікаря: Досвід роботи: з 2010 року Освіта: Київський медичний університет «УАНМ» Шляхи професійного розвитку: – Спеціалізація: педіатрія, алергологія, імунологія – Працювала педіатром в поліклініках, «Охматдиті» і провідних приватних клініках Києва, зараз педіатрію поєднує з роботою алерголога. – Навчалася за програмою «Основи молекулярної алергології» в Українській школі молекулярної алергології та імунології – Є членом IN Uni MA&I (International Network University for Molecular Allergology & Immunology) – Брала участь у міжнародному симпозіумі «Первинні імунодефіцити — шлях у доросле життя» – Самовдосконалюється, вивчаючи медичну літературу, регулярно відвідує конференції, курси, майстер-класи. – Автор публікації в журналі «Сучасна педіатрія» — «Ведення дітей з інтерстиціальними захворюваннями легенів (адаптування рекомендацій Американського торакального суспільства)» – Автор доповіді на конференції «Випадок білок-гублячої ентеропатії у дитини з алергією до білка коров’ячого молока» – Брала участь у ТВ-передачі «Україна має талант» – Володіє англійською мовою, що дозволяє вести прийом іноземних пацієнтів.

Пріоритетні напрями практичної діяльності: – весь спектр педіатрії: – патронаж дітей до 1 року – часто хворіючі діти, в тому числі — складні випадки в практиці педіатра-алерголога – діти з полісенсибілізацією – консультації по харчуванню, введенню прикорму дітям першого року життя – комплексна імунопрофілактика інфекційних захворювань (складання індивідуальних графіків вакцинації) – алергологія – проведення сублінгвальної імунотерапії (СЛІТ або АСІТ) – профілактика захворювань. Спеціалізується на лікуванні захворювань: – синдром затяжного кашлю – атопічний дерматит – патології шлунково-кишкового тракту – бронхіальна астма, атопія – ГРВІ.

testimonial

«Хороший лікар — це друг пацієнта, але в той же час і вчитель, і людина, яка постійно удосконалює свої знання.

Вважаю, що медицина в більшій мірі повинна бути профілактичною. Лікувати завжди важко, а правильно розроблена профілактика дає прекрасні результати.
Лікар — креативна професія. Всі діти різні, і підхід до кожної дитини — індивідуальний.
Люблю досягати взаєморозуміння з батьками і дітьми.

Діти — це квіти життя, і мені хочеться, щоб вони були здоровими, довше залишалися дітьми і радували всіх навколо, а ми, дорослі, не забували, що теж родом з дитинства».

  testimonial

  Ганна О


  18.01.2021 13:54

  Рекомендую звертатися до Ольги Ігорівни всім діточкам з харчовою алергією. Нам вона буквально спасла життя! Дуже чуйна та професійна! Дякуємо

  testimonial

  Лиза Филатова


  05.05.2020 18:28

  Очень понравилась клиника. Особенно хочу сказать спасибо Горбатюк Ольге Игоревне. Меньший ребёнок не вылазила из простуд, доктор сразу же предложила сдать анализ, и ее опасения подтвердились. Решение — врач предложила вакцинацию, которая была в наличии на тот момент в клинике. После вакцинации за нами наблюдали в течение 30 минут, что очень важно, на следующий день перезвонили узнать, есть ли у нас жалобы. С момента вакцинации прошло уже два месяца и ни одного пропущенного дня в саду по болезни! Очень нравится, что в клинике два входа, особенно актуально, если вы с ребёнком идёте на вакцинацию. Спасибо большое!

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Статьи доктора

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.