fbpx
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Гук Оксана Григорівна

testimonial

«Чистая и правильная речь — это лучшая презентация человека. Я обучаю молчунов заговорить. Помогаю детям развить собственную речь, сделать ее четкой и внятной, чтобы ребенка хорошо понимали окружающие.

Хороший логопед – это, в первую очередь, профессионал. Он способен заинтересовать детей, добрый, веселый, умеет играть в увлекательные игры…

Очень радует и вдохновляет, когда у ребенка восстанавливается речь, проходят нарушения чтения/письма. Когда видишь результаты своей работы, получаешь огромное удовольствие».

Інформація про фахівця:

Досвід роботи: з 2001 року

Освіта: НПУ ім. М.П. Драгоманова

Шляхи професійного розвитку:

– Спеціалізація: логопедія

– більше 18 років працює в дитячих садочках логопедом, усуває у дітей важкі порушення мовлення

– роботу логопедом вважає своїм покликанням. Оксана Григорівна не лише успішний дефектолог і логопед, а й хороший психолог. Заняття з дітьми проводить в ігровій формі, для кожного малюка складає індивідуальну програму корекції мовлення. Масаж, артикуляційні гімнастики, різноманітні ігри — все це робить заняття з логопедом захоплюючими і спонукає малюків бігти на урок.

– володіє логопедичним масажем артикуляційних органів (ручним, інструментальним та за допомогою спеціального вібромасажера)

– Оксана Григорівна отримала почесне звання «Вчитель-методист»

– є членом Української асоціації корекційних педагогів

– постійний учасник науково-практичних конференцій: Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в спеціальній освіті», конференції «Психологія розвитку в гештальт-терапії. Основи психологічного майстерності» та ін.

– навчалася на тренінгу «Використання комп’ютерних інтерактивних вправ в логопедичній роботі», майстер-класі «Логопедична робота з корекції звуковимови у дітей і дорослих», тренінгу «Основи логопедичного масажу», майстер-класі «Сучасні підходи до діагностики і корекції порушень письма у дітей молодшого шкільного віку»

– учасник на Всеукраїнському психологічному фестивалі «Паросток», Всеукраїнському фестивалі практичної логопедії

– автор статей «Принципи корекційно-логопедичної роботи з формування звуковимови у дітей» і «Ятслнлбл» або «Я тебе сильно люблю» (про порушення мовлення у дітей). Остання опублікована в газеті «Голос України».

Пріоритетні напрями практичної діяльності:

– робота з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку

– корекція дизартрій, дислалій, ФФНМ, ЗПМ різних рівнів, дисграфій.

Допомагає у вирішенні проблем:

– загальне недорозвинення мовлення (I, II, III рівня)

– фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення

– дислалія, дисграфія.

Оксана Гук:

«Чисте і правильне мовлення — це найкраща презентація людини. Я навчаю мовчунів заговорити. Допомагаю дітям розвинути власне мовлення, зробити його чітким і виразним, аби дитину добре розуміли оточуючі.

Хороший логопед — це, в першу чергу, професіонал. Він здатний зацікавити дітей, добрий, веселий, вміє грати в захоплюючі ігри…

Мене втішає і надихає, коли у дитини відновлюється мовлення, проходять порушення читання/письма. Коли бачиш результати своєї роботи, отримуєш величезне задоволення».

Наші переваги

advantage

KINDERKLINIK – ПРОФІЛАКТИКА ХВОРОБ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

advantage

ВАШ ОСОБИСТИЙ ЛІКАР НА ЗВ'ЯЗКУ СІМ ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

advantage

В KINDERKLINIK ДВІ ЗОНИ ОЧІКУВАННЯ – ДЛЯ ДІТЕЙ, ЩО ЗАХВОРІЛИ ТА ЗДОРОВИХ ДІТЕЙ

advantage

KINDERKLINIK – МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Підписатися на розсилку


Підписуйтесь на розсилку kinderklinik.ua й отримайте наші матеріали прямо на вашу пошту

Записатися на прийом


KinderKlinik в соцмережах

Instagram