- Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
- Лабораторні дослідження 24/7
- Палати з наглядом лікаря
- Денний стаціонар
Шевченко Олена Вікторівна
- Напрям: Педіатрія Цілодобовий прийом
- Стаж: 22 років
- Прийом: вул. Деміївська, 16
Інформація про лікаря: Досвід роботи: з 1999 року Освіта: Луганський державний медичний університет. Шляхи професійного розвитку: – Спеціалізація: дитяча анестезіологія – багато років пропрацювала дитячим анестезіологом-інтенсивістом в міській дитячій лікарні, а пізніше і завідуючою відділенням анестезіології та інтенсивної терапії. Часто траплялося так, що Олені Вікторівні доводилося самій одночасно проводити і лікувальні маніпуляції, і ставити дітям наркоз. Кожен день лікар рятує дітей, витягуючи їх із загрозливих для життя станів. – кілька років тому стався гучний випадок, коли Олена Вікторівна врятувала новонароджену дитину, яку мати покинула на вулиці, її підібрали випадкові перехожі і доставили в лікарню. Олена Вікторівна зробила все, щоб врятувати малюка — цій дитині навіть дали прізвище лікаря. Зараз дитина здорова, зростає в прийомній родині. – навчалася на семінарах «Гастропротекція у дітей всіх вікових груп при захворюваннях шлунково-кишкового тракту», «Актуальні питання антибактеріальної терапії у дітей всіх вікових груп», «Гострий респіраторний дистрес-синдром в педіатрії», «Реанімація та інтенсивна терапія невідкладних станів в педіатрії» та ін. – впровадила в роботу відділення анестезіології та інтенсивної терапії такі методики: «Комбіноване застосування лаферобіона і циклоферона у дітей молодшої вікової групи в терапії важких кишкових токсико-ексикозів», «Методика комплексної антигомотоксичної терапії обструктивних бронхітів у дітей», «Застосування комплексної терапії штучних молочних сумішей «Нестле», «Альфаре», «Нан безлактозний» при важких токсико-ексикозах у дітей молодшої вікової групи в комплексі з ентеросорбентами IV покоління», «Застосування препарата «Біовен-моно» в комплексній терапії тяжких імунодефіцитних станів» та ін. – Олена Вікторівна отримала безліч листів-подяк від батьків врятованих діточок — батьки залишили їх в обласній державній адміністрації.
Пріоритетні напрями практичної діяльності: – Інтенсивна терапія невідкладних станів в педіатричній практиці; – екстремальні стани у дітей (тактика ведення); – проведення інфузійної терапії нозологічних одиниць при токсико-ексикозах, ендотоксикозах. Проведення повного та часткового парентерального харчування при нозологічних одиницях, що супроводжуються втратою маси тіла і ферментовтратами; – стани, що супроводжуються розвитком серцевої і дихальної недостатності у дітей всіх вікових груп; – ведення та невідкладні заходи при розвитку алергічних реакцій негайного та уповільненого типів; – тактика ведення при отруєннях різної етіології; – тактика ведення та невідкладні заходи при термічних і хімічних опіках; – планова і екстрена хірургічна патологія. Спеціалізується на лікуванні захворювань: – пневмонії; – бронхіти; – ГРВІ, важкий перебіг (нерідко супроводжуються важким ендотоксикозом і нейротоксикозом); – судомний синдром; – вторинний кетоацидоз, важкий перебіг; – ГЕК, токсико-ексикоз; – медикаментозні отруєння; – отруєння грибами, чадним газом; – ВСД. Гіпертонічний криз; – гострі хронічні захворювання печінки і нирок.
«Педіатр — це особлива професія, потрібно вміти знаходити спільну мову з дитиною, бути коректним з її батьками, ні в якому разі не намагатися залякати і без того схвильованих батьків, а навпаки, грамотно рекомендувати варіанти можливого виходу зі складної ситуації, розписавши поетапну схему лікування.
Моя робота вимагає повної самовіддачі. Це колосальна відповідальність. Про себе забуваєш повністю. Забуваєш поїсти і попити. Головне — врятувати дитину.
Найприємніше і зворушливіше в моїй роботі — коли у батьків з’являється бажання підійти і обійняти. У такі моменти виникають непередавані відчуття. Адже основна специфіка нашої роботи — це діти, які перебувають на межі між життям і смертю. І коли ти береш участь у порятунку дитини, а потім вона йде на поправку — розумієш, що всі твої старання і зусилля були не даремними».
Додати відгук
Записатися на прийом
Юлия
Шевченко Елена Викторовна–самый граммотный педиатр г.Киева. Мы 8 лет не могли найти Доктора ребёнку. Пока не попали в Киндер Клиник и не встретились с ней. Профессиональная, опытная, уверенная,разбирается во всём,контролирует лечение,с индивидуальным подходом к ребёнку и его проблеме. Поставила ребёнка на ноги за 3 дня,с дальнейшими рабочими рекомендациями.
Большое счастье и везение,что в нашей стране есть ещё такие детские Врачи,как Елена Викторовна.
Очень Вам благодарна! И судьбе,за встречу с Вами)!
Рената
Мы лежали в стационаре KinderKlinik, моего ребенка наблюдала Елена Шевченко. Мое впечатление о враче: очень внимательная, неравнодушная, заботливая , при этом уверенная в себе и толковый врач. Сумела поставить моего ребенка на ноги. В процессе рассказывала всё, что происходит с малышом, на понятном для нас языке. И после выписки «вела» нас до полного выздоровления! Неоднократно перезванивала и спрашивала, как там мой малыш! Спасибо Вам огромное!