иконка 0800 30 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Догляд за шкірою малюка восени

30 Вересня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Попова Наталія Сергіївна

Осінь почалася значним похолоданням, а попереду холодна зима. В цю пору року дуже важливим для немовля є правильний догляд за його ніжною шкірою.

Як правильно одягати дитину та які засоби догляду застосовувати, щоб не обвітрити ніжну шкіру малюка, розповіла лікарка-дерматологиня KinderKlinik Наталія Попова.

Вітер, холодне сухе повітря і вологість негативно впливають на шкіру дитини. Вона втрачає вологість і починає лущитись. На цьому етапі батьки можуть припускатися помилок, використовуючи певні засоби для зволоження шкіри.

По-перше, перед прогулянкою обов’язково надягайте на дитину шарф, шапочку та рукавички – все це допоможе уникнути обвітрювання шкіри.

По-друге, не нехтуйте спеціальними колд-кремами, які перешкоджають випаровуванню вологи зі шкіри, оберігаючи її від агресивних чинників. Такі креми потрібно наносити на шкіру малюка за 40-60 хв до виходу на вулицю. Вони містять в собі воду, що здатна кристалізуватися на холодному повітрі. Часто батьки наносять колд-крем безпосередньо перед виходом, але це негативно впливатиме на шкіру.

Дотримуючись простих правил ви уникните неприємних проблем зі шкірою дитини. Головне – правильно підібрати засоби для догляду і краще це довірити спеціалісту.  Дерматологи KinderKlinik підберуть засоби індивідуально для вашої дитини, враховуючи всі особливості її шкіри, і розкажуть усе, що допоможе зберегти її у холодну пору року. 

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook