иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Довідки в школу, дитячий садок і табір – з KіnderKlinik це просто

7 Червня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Ковбаско Катерина Михайлівна

Літо – ідеальний час для того, щоб провести профогляд дитині, а також виявити і скоригувати якісь порушення в стані її здоров’я. Крім того, в цей період батьки готують дітей до дитячого табору, школи та дитячого садочка, для чого також необхідний профогляд.

Педіатр KinderKlinik Катерина Ковбаско розповіла про те, як пройти профогляд в клініці і оформити необхідні довідки швидко та без черг з економією вашого часу і грошей.

Для вступу до школи і садочка необхідна довідка №086-1/о. Її оформлює педіатр після того, як дитина пройде огляд необхідних фахівців, отримає результати аналізів і підтвердить наявність щеплень. Для вступу дитини в оздоровчий табір необхідна довідка 079, яку заповнює педіатр, оцінивши наявність вакцин у дитини.

У KinderKlinik доступні комплексні пакети профоглядів, які дозволяють заощадити час. У нас ви можете пройти всіх необхідних лікарів в один день і без черг.

Пакет “Першокласник”: 5 консультацій лікарів (в тому числі вузькопрофільних); проба Руф’є; 2 інструментальних обстеження; 5 лабораторних досліджень. Вартість пакету – 3990 грн.

Пакет “В наступний клас”: 3 консультації лікарів (в тому числі вузькопрофільних); 1 інструментальне обстеження; 3 лабораторних дослідження. Вартість пакету – 2060 грн.

Пакет “В садочок з KinderKlinik”: консультація педіатра; 5 лабораторних досліджень; 1 інструментальне обстеження. Вартість пакету – 1490 грн.

Якщо у дитини пропущені якісь щеплення, в наших відділеннях ви можете придбати якісні вакцини європейських виробників і проконсультуватися з педіатром щодо індивідуального плану вакцинації.

Переваги KinderKlinik:

 • 160 дитячих доказових лікарів;
 • 4 відділення;
 • власна лабораторія;
 • сучасна інструментальна діагностика;
 • стаціонар.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook