иконка 0800 30 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Довідки в школу, дитячий садок і табір – з KіnderKlinik це просто

7 Червня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Ковбаско Катерина Михайлівна

Літо – ідеальний час для того, щоб провести профогляд дитині, а також виявити і скоригувати якісь порушення в стані її здоров’я. Крім того, в цей період батьки готують дітей до дитячого табору, школи та дитячого садочка, для чого також необхідний профогляд.

Педіатр KinderKlinik Катерина Ковбаско розповіла про те, як пройти профогляд в клініці і оформити необхідні довідки швидко та без черг з економією вашого часу і грошей.

Для вступу до школи і садочка необхідна довідка №086-1/о. Її оформлює педіатр після того, як дитина пройде огляд необхідних фахівців, отримає результати аналізів і підтвердить наявність щеплень. Для вступу дитини в оздоровчий табір необхідна довідка 079, яку заповнює педіатр, оцінивши наявність вакцин у дитини.

У KinderKlinik доступні комплексні пакети профоглядів, які дозволяють заощадити час. У нас ви можете пройти всіх необхідних лікарів в один день і без черг.

Пакет “Першокласник”: 5 консультацій лікарів (в тому числі вузькопрофільних); проба Руф’є; 2 інструментальних обстеження; 5 лабораторних досліджень. Вартість пакету – 3990 грн.

Пакет “В наступний клас”: 3 консультації лікарів (в тому числі вузькопрофільних); 1 інструментальне обстеження; 3 лабораторних дослідження. Вартість пакету – 2060 грн.

Пакет “В садочок з KinderKlinik”: консультація педіатра; 5 лабораторних досліджень; 1 інструментальне обстеження. Вартість пакету – 1490 грн.

Якщо у дитини пропущені якісь щеплення, в наших відділеннях ви можете придбати якісні вакцини європейських виробників і проконсультуватися з педіатром щодо індивідуального плану вакцинації.

Переваги KinderKlinik:

 • 160 дитячих доказових лікарів;
 • 4 відділення;
 • власна лабораторія;
 • сучасна інструментальна діагностика;
 • стаціонар.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook