иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Експерти KinderKlinik знають як допомогти вашій дитині

8 Вересня 2020

Оновлено: 18 Вересня 2020

Автор:Бовкун Валерій Миколайович

KinderKlinik йде в ногу з часом: у відділенні по вул. Кахи Бендукідзе 2 ми реалізували новий вид практики — експертний консиліум. Цей клінічний підхід є «золотим стандартом» ведення пацієнтів зі складними клінічними випадками в країнах з найбільш розвиненою медициною — Ізраїлі, США, Німеччини.

Якщо вашій дитині довго не можуть встановити діагноз, призначене лікування не допомагає або думки лікарів кардинально різняться і вам не можуть запропонувати скоординований план обстеження і лікування дитини — скористайтеся нашою послугою «Експертний консиліум». В одному відділенні ми зібрали кращих українських експертів, які знають, як допомогти вашій дитині. Давайте ж познайомимося з одним із них ближче.


Знайомтеся, експерт KinderKlinik

Талановитий дитячий хірург, ортопед-травматолог, експерт в області судинної хірургії і операцій на кінцівках, автор десятків наукових публікацій і патентів, кандидат медичних наук — все це про лікаря Валерія Миколайовича Бовкуна. Більш ніж за 17 років практики експерт допоміг відновитися і повернув повноцінну якість життя тисячам маленьких пацієнтів.

Напрямки спеціалізації експерта:

 • Аномалії розвитку кистей і стоп (синдактилія, полідактилія, перетинки, деформації)
 • Гемангіоми і інші судинні мальформації
 • Доброякісні пухлини шкіри і м’яких тканин будь-якої локалізації
 • Травми сухожиль, нервів, судин, м’яких тканин кінцівок
 • Травми і ампутації кисті та ступні
 • Пластика шкіри і м’яких тканин після опіків і травм
 • Акушерський параліч
 • Невуси

Як експерт, лікар Бовкун безперервно продовжує самовдосконалюватися: відвідує профільні симпозіуми і конференції, активно вивчає публікації в зарубіжних наукових джерелах. У 2013 році фахівець захистив кандидатську дисертацію за профільним напрямком.

Талант і досягнення лікаря Бовкуна також неодноразово висвітлювалися в медійному просторі. Експерт виступав в телепроекті «Я соромлюсь свого тіла» як запрошений профільний фахівець, його прізвище також часто фігурує в статтях про успішне лікування дітей зі складними травмами кінцівок.

Про свою роботу фахівець говорить наступне:

«Мені подобається працювати з дітьми з двох причин. Об’єктивна: діти не займаються самолікуванням і завжди дотримуються призначеної схеми лікування. Емоційна: з дітьми простіше спілкуватися. Вони відкриті і позитивні».

«Хороший лікар — це професіонал, який створює комфортні умови для лікування, попереджає розвиток ускладнень, активно взаємодіє як з дитиною, так і з батьками»

Як експерти KinderKlinik допомагають дітям бути здоровими

Пропонуємо вам ознайомитися зі складним, але успішно вирішеним клінічним випадком з практики експерта:

«На прийом в KinderKlinik звернулися батьки дівчинки зі скаргами на округле новоутворення, розташоване в товщі м’яких тканин лоба. При дослідженні визначено, що новоутворення доброякісне, імовірно дермоїдна кіста. За умов не зовсім вдалого розташування (м’які тканини чола) і великих розмірів (понад 2 см в діаметрі) батьки побоювалися стандартного хірургічного втручання.
Під час консультації експерт детально описав хід операції, розповів за якою методикою буде виконано малотравматичне вилущування кісти і пластика тканин. Батьки дали згоду на втручання. В ході операції, з м’яких тканин вилучено новоутворення округлої форми, з щільною капсулою. Висновок — дермоїдна кіста. Ложе кісти ушито за атравматичною методикою внутрішньошкірним швом. Зараз дитина одужує, а через кілька тижнів від втручання не залишиться ані сліду».

Це лише один випадок з практики. З іншими історіями і численними позитивними відгуками про роботу спеціаліста можна ознайомитися на профільних форумах.

Маєте питання?

Записатись до лікаря


Як записатися на прийом

Потрібна консультація експерта або бажаєте записатися на консиліум? Залиште запит через форму зворотного зв’язку на сайті або за вказаними телефонами:

0800 30 75 75
096 390 75 75
044 390 75 75

Консультант кол-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний час.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook