иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Експрес-діагностика кишкових інфекцій в KinderKlinik

28 Серпня 2020

Оновлено: 28 Серпня 2020

Кінець літа-початок осені — традиційне продовження сезону бактеріальних і вірусних кишкових інфекцій. Спекотна погода, повернення з відпусток і оздоровчих таборів, повернення в колектив — відмінні умови для спалаху цих захворювань. Діти як ніхто важко переносять кишкові інфекції, в першу чергу через швидко наростаючі інтоксикацію й зневоднення, тому дуже важливо своєчасно виявити причину захворювання.

Про важливість експрес-тестів на кишкові інфекції в практиці педіатра розповість педіатр KinderKlinik Світлана Сафтюк.

 

Коментар експерта

Експрес-діагностика кишкових інфекцій дуже важлива в практиці педіатра. Залежно від етіології захворювання (бактерія або вірус) залежить тактика лікування малюка, а також необхідність дотримання протиепідемічних заходів та профілактики поширення інфекційного процесу серед контактних осіб (особливо, якщо в найближчому оточенні дитини є маленькі діти або люди, що належать до груп ризику).

Можливості KinderKlinik

Якщо стан малюка викликає у вас побоювання — зверніться за допомогою до лікарів KinderKlinik в будь-який час. У відділенні за адресою вул. Вишгородська 45/2 чергові фахівці швидко оцінять стан малюка і складуть план дій. За потреби, лікарі можуть запропонувати батькам госпіталізувати малюка в стаціонар KinderKlinik для стабілізації стану.
Важливо відзначити, що у відділенні цілодобово працює власна лабораторія укомплектована всіма необхідними експрес-тестами для діагностики типу кишкової інфекції. Достовірні результати відомі протягом 20-30 хвилин, внаслідок чого лікарі починають лікування в найкоротші терміни.

Експрес-тести на виявлення кишкових інфекцій, що доступні в KinderKlinik

 • Тест на виявлення антигенів аденовірусу, ротавірусу й ентеровірусу — швидке діагностичне рішення, якщо у дитини багаторазові рідкі випорожнення, інтоксикація, блювота.
 • Розширений експрес-тест на виявлення антигенів кишкових вірусів — для виявлення 4 груп найбільш частих збудників вірусних діарей у KinderKlinik також доступний розширений тест. В ході діагностики в калових масах виявляють антигени до ротавірусів, аденовірусів, астровірусів, норовірусів.
 • Експрес-тест на виявлення антигенів ентеровірусу в калі — ентеровірусна інфекція у дітей може протікати без чіткої симптоматики: багаторазові випорожнення і підвищення температури можуть супроводжуватися висипаннями в горлі, тому експрес-тест є відмінним рішенням.
 • Експрес-тест на сальмонельоз — це найбільш поширена бактеріальна харчова токсикоінфекція, яку діти переносять досить важко через інтоксикацію, рясні рідкі випорожненя і ​​блювоти.

Потрібна консультація?

Записатись

Як потрапити на прийом

Ви можете звернутися за допомогою у відділення за адресою вул. Вишгородська 45/2 в будь-який час доби або ж записатися на прийом до фахівця за номерами:

0800 30 75 75
096 390 75 75
044 390 75 75

Консультант контакт-центру відповість на питання і запише до фахівця.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook