Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Експрес-діагностика кишкових інфекцій в KinderKlinik

28 Серпня 2020

Оновлено: 28 Серпня 2020

Кінець літа-початок осені — традиційне продовження сезону бактеріальних і вірусних кишкових інфекцій. Спекотна погода, повернення з відпусток і оздоровчих таборів, повернення в колектив — відмінні умови для спалаху цих захворювань. Діти як ніхто важко переносять кишкові інфекції, в першу чергу через швидко наростаючі інтоксикацію й зневоднення, тому дуже важливо своєчасно виявити причину захворювання.

Про важливість експрес-тестів на кишкові інфекції в практиці педіатра розповість педіатр KinderKlinik Світлана Сафтюк.

 

Коментар експерта

Експрес-діагностика кишкових інфекцій дуже важлива в практиці педіатра. Залежно від етіології захворювання (бактерія або вірус) залежить тактика лікування малюка, а також необхідність дотримання протиепідемічних заходів та профілактики поширення інфекційного процесу серед контактних осіб (особливо, якщо в найближчому оточенні дитини є маленькі діти або люди, що належать до груп ризику).

Можливості KinderKlinik

Якщо стан малюка викликає у вас побоювання — зверніться за допомогою до лікарів KinderKlinik в будь-який час. У відділенні за адресою вул. Вишгородська 45/2 чергові фахівці швидко оцінять стан малюка і складуть план дій. За потреби, лікарі можуть запропонувати батькам госпіталізувати малюка в стаціонар KinderKlinik для стабілізації стану.
Важливо відзначити, що у відділенні цілодобово працює власна лабораторія укомплектована всіма необхідними експрес-тестами для діагностики типу кишкової інфекції. Достовірні результати відомі протягом 20-30 хвилин, внаслідок чого лікарі починають лікування в найкоротші терміни.

Експрес-тести на виявлення кишкових інфекцій, що доступні в KinderKlinik

 • Тест на виявлення антигенів аденовірусу, ротавірусу й ентеровірусу — швидке діагностичне рішення, якщо у дитини багаторазові рідкі випорожнення, інтоксикація, блювота.
 • Розширений експрес-тест на виявлення антигенів кишкових вірусів — для виявлення 4 груп найбільш частих збудників вірусних діарей у KinderKlinik також доступний розширений тест. В ході діагностики в калових масах виявляють антигени до ротавірусів, аденовірусів, астровірусів, норовірусів.
 • Експрес-тест на виявлення антигенів ентеровірусу в калі — ентеровірусна інфекція у дітей може протікати без чіткої симптоматики: багаторазові випорожнення і підвищення температури можуть супроводжуватися висипаннями в горлі, тому експрес-тест є відмінним рішенням.
 • Експрес-тест на сальмонельоз — це найбільш поширена бактеріальна харчова токсикоінфекція, яку діти переносять досить важко через інтоксикацію, рясні рідкі випорожненя і ​​блювоти.

Потрібна консультація?

Записатись

Як потрапити на прийом

Ви можете звернутися за допомогою у відділення за адресою вул. Вишгородська 45/2 в будь-який час доби або ж записатися на прийом до фахівця за номерами:

0800 30 75 75
096 390 75 75
044 390 75 75

Консультант контакт-центру відповість на питання і запише до фахівця.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook