fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Фототерапія вдома

30 Листопада 2018

У новонароджених дітей часто буває фізіологічна жовтяниця (жовтушність шкірних покривів), викликана підвищеним рівнем білірубіну в крові. Знайома проблема? Її рішення — курс сеансів фототерапії. Малюкові необхідно «засмагати» під лампою зі спеціальною довжиною хвилі світла, яка допомагає швидше виводити зайвий білірубін.

Не хочете зайвий раз вивозити дитину в місця великого скупчення людей? Спеціально для Вас ми розробили пакет «Фототерапія на дому», за яким Ваш малюк зможе «засмагати» під лампою в домашніх умовах!

Що входить в пакет?

Спочатку, в рамках пакета, Вашого малюка в стінах KinderKlinik консультує лікар-педіатр і при наявності жовтяниці новонародженого призначає йому сеанси фототерапії. Прийом дітей проводиться у відділеннях KinderKlinik за адресами: вул. Мишуги, 2 (Позняки) і вул. Кахи Бендукідзе, 2 (Печерськ). У наших відділеннях ми зробили окремі входи для здорових і хворих дітей, тобто ризик заразитися від іншої дитини — мінімальний!

Що далі?

Пакет розрахований на 5 днів (зазвичай цього терміну достатньо, щоб впоратися з жовтяницею).

1-й день. Медсестра KinderKlinik привозить лампу для фототерапії пацієнта додому, укладає дитинe під лампу, виконує всі необхідні настройки і маніпуляції. Робить контрольний транскутанний тест (білітест). Тест – шкірний, неінвазивний (ніяких уколів). Він практично миттєво визначає рівень білірубіну в крові.Також медсестра докладно розповість, як саме і як довго малюкові потрібно «зіграти» під лампою згідно призначень лікаря-педіатра.
2-й день. Батьки проводять сеанси фототерапії самостійно.

3-й день. На будинок знову приїжджає медсестра KinderKlinik для контрольного заміру рівня білірубіну в крові дитини, за допомогою білітеста. За необхідності, відповідає на запитання батьків.

4-й день. Батьки проводять сеанси фототерапії самостійно.

5-й день. По завершенню циклу фототерапії, додому до пацієнта знову приїжджає медсестра і проводить білітест – щоб переконатися, що процедура допомогла і рівень білірубіну в крові дитини знизився до безпечних відміток. Переконавшись – відвозить обладнання назад в KinderKlinik.

Протягом 1-2-х днів після закінчення циклу процедур, у відділенні KinderKlinik проводиться контрольна консультація лікаря-педіатра.

Якщо пацієнту потрібне проведення фототерапії довше 5 днів, то за всі наступні дні, починаючи з 6-го, послуга фототерапії та виїзд медсестри додому оплачується окремо згідно прайсу KinderKlinik.

Переваги пакета:

– вартість комплексу послуг по даному пакету нижче роздрібних цін відповідно до прайсу KinderKlinik

– використання сучасного і високоякісного обладнання для фототерапії

– використання білітеста для контролю ефективності послуги — неінвазивної і практично миттєвої методики визначення рівня білірубіну в крові

– проведення фототерапії під наглядом медичної сестри KinderKlinik

– новонародженого малюка не потрібно зайвий раз нікуди везти, процедура фототерапії проводиться в умовах домашнього затишку

– зручність і економія Ваших грошей.

Вартість пакета:

– в робочий час, в межах міста Києва — 3000 грн.
– в робочий час, в межах 20 км від кордонів міста Києва — 3250 грн.

Вам також буде цікаво:

22 Січня 2021
Чим небезпечний парагрип для дітей

Під маскою звичайної застуди може ховатися небезпечна для малюків інфекція - парагрип. У чому її небезпека і чому несвоєчасне звернення до педіатра може ускладнитися жизнеугрожающим станом розповідає педіатр KinderKlinik Діана Сажина.

20 Січня 2021
Алергія у дитини: експерти KinderKlinik підкажуть як боротися

Що робити,якщо у малюка алергія? Дізнайтеся зі статті!

18 Січня 2021
Блювота у дітей: як допомогти і не нашкодити

Як допомогти дитині з блювотою і порушеннями стулу? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik, педіатра з клінічним стажем понад 14 років, Ганни Шевєлєвої.