иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Ганна Макаренко – дитячий психіатр KinderKlinik

16 Жовтня 2021

Оновлено: 14 Жовтня 2021

Команда KinderKlinik – це доказові дитячі лікарі, яким батьки без сумнівів готові довірити своїх малюків. Серед вузькопрофільних напрямів в клініці є дуже важливий і необхідний для здорового розвитку дітей – психіатрія. І сьогодні ми познайомимо вас з однією з провідних фахівчинь напрямку – Ганною Макаренко.

Ганна В’ячеславівна багато років веде прийом дітей і займається діагностикою психіатричних захворювань, а також їх лікуванням.

Пріоритетними напрямками лікарки стали розлади аутистичного спектру, гіперкінетичні розлади, дитячі та підліткові депресії, самоушкоджуюча поведінка. Ганна В’ячеславівна впровадила нові підходи в діагностиці та лікуванні цих захворювань.

Незважаючи на багаторічний досвід лікарка продовжує удосконалюватися і підвищувати кваліфікацію, беручи участь у конференціях, семінарах і конгресах.

Свою роботу Ганна В’ячеславівна любить за можливість доторкнутися до внутрішнього світу дитини.

Лікарка з увагою і переживанням відноситься до кожного нового малюка і його історії, а своїм головним завданням вважає встигнути допомогти маленькому пацієнтові, щоб він зміг стати щасливим дорослим.

Ми закликаємо звернутися до психіатрині у разі, якщо ви помітили у дитини порушення активності і уваги, розлади настрою, неуспішність в школі або інші зміни, що вас хвилюють. Рання діагностика проблеми дозволить вам в тандемі з лікарем досягти успіху і швидкого одужання.

Психіатриня Ганна Макаренко веде прийом у відділенні KinderKlinik за адресою вул. Вишгородська, 45/2.

Щоб записатися на консультацію – заповніть форму на сайті або зверніться в колл-центр клініки за телефонами: 0 800 30 75 75, 044 390 75 75, 096 390 75 75.

Будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook