Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Гінеколог для дорослих у Kinder Klinik

29 Січня 2024

Оновлено: 29 Січня 2024

Гінеколог – лікар, який займається діагностикою та лікуванням, а також профілактикою захворювань жіночої репродуктивної системи. Якщо жінка помітила наявність будь-яких проблем (біль, порушення циклу, нездужання), ймовірно потрібен огляд гінеколога. Краще звернутися до професійного гінеколога до гінекологічного центру.

Kinder Klinik – професійний медичний центр для дітей в Україні. В Києві представлено 4 відділення клініки. В кожному з них надається гінекологічна допомога жінкам.

Коли потрібний огляд у гінеколога?

Мінімально огляд гінеколога потрібно проходити раз на півроку. Постійне спостереження та контроль з боку лікаря дозволить виявити захворювання на ранніх стадіях, коли ще немає характерних симптомів. Консультація гінеколога потрібна для:

 • Проведення планового огляду.
 • Діагностики та лікування захворювань.
 • При плануванні вагітності та під час її супроводу.
 • Пошуку причин безпліддя та лікування.
 • Лікування гормональних проблем.
 • Контролю та корекції вікових змін в організмі жінки.

Кращі лікарі гінекологи – Кіндер Клінік

Коли потрібен хороший гінеколог у Києві, то фахівці центру Кіндер Клінік зможуть допомогти. Тут працюють виключно професіонали своєї справи.

Коли потрібна консультація гінеколога?

Лікар-гінеколог допоможе зі своєчасною діагностикою захворювань жіночої статевої сфери, вчасно виявить небезпечні захворювання та будь-які порушення у жіночому організмі. Вам потрібен прийом у гінеколога, якщо з’явився хоча б один із перерахованих симптомів:

 • Дискомфортні відчуття чи біль внизу живота. Прийшовши на гінекологічний огляд, потрібно чітко пояснити лікарю, який біль, у якій частині тіла турбує і як часто.
 • Якщо є кровотечі між менструаціями та у період менопаузи у жінок старшого віку. Причиною таких симптомів можуть бути новоутворення, травми, викидень. Іноді стан може загрожувати життю, тому потрібно якнайшвидше відвідати кабінет гінеколога.
 • Нерегулярні менструації, занадто сильні виділення або, навпаки, мізерні також можуть сигналізувати про те, що варто пройти обстеження у гінеколога.
 • Причиною, коли потрібен жіночий гінеколог, можуть стати нехарактерні виділення зі статевих органів. Якщо з’явилася сверблячка, неприємний запах або почервоніння статевих органів, рекомендується невідкладно записатися до гінеколога в Києві.
 • При появі болю під час статевого акту, сухості у піхві також можуть знадобитися послуги гінеколога.

Запорука благополуччя та здоров’я жінки – своєчасне звернення до лікаря. Гінекологічна клініка Кіндер Клінік надає весь спектр з діагностики та лікування жіночих проблем.

Лікар гінеколог у Києві: як проходить прийом?

Якщо потрібний гінеколог, не слід терпіти, одразу звертайтеся до Кіндер Клінік. Тут вам можуть допомогти. Багатьох молодих дівчат цікавить, як відбувається перший прийом у гінеколога. Огляд цього лікаря – досить проста процедура, яка включає певний список заходів. На прийомі лікар-гінеколог з’ясовує: які скарги є у пацієнтки, проводить огляд зовнішніх і внутрішніх статевих органів, шийки матки. Оглядає та пальпує молочні залози. При необхідності бере аналізи та проводить додаткові обстеження (УЗД, кольпоскопію, цитологічне дослідження та інші). Лікар може дати направлення на додаткові обстеження: УЗД щитовидної залози, аналіз крові на рівень глюкози, гормони. Якщо є потреба, лікар направить пацієнтку до інших фахівців.

Чи потрібно готуватись до прийому приватного гінеколога?

Насамперед важливо вибрати хорошу клініку та компетентного гінеколога. Оптимальним варіантом може бути приватна жіноча консультація.

Щодо підготовки жінки до візиту, то записатися до гінеколога найкраще після чергової менструації. Оптимальною вважається перша фаза циклу відразу після місячних. Якщо гінеколог потрібний зовсім молодій дівчині, коли менструацій ще немає, записатися можна на будь-який день. До консультації гінеколога не рекомендується спринцюватись, а також краще повністю виключити сексуальне життя за 2-3 дні до прийому.

Що лікує лікар-гінеколог?

Фахівець лікує різні патології жіночих статевих органів, а також репродуктивної функції, які включають: різні порушення менструального циклу, безпліддя, ПМС, гормональні збої, запальні та пухлинні захворювання, ЗПСШ та інші стани.

Що включають послуги гінеколога в гінекологічній клініці?

Якщо вам потрібен найкращий лікар гінеколог, то в Кіндер Клінік зможуть допомогти. У нас сучасна лікарня, гінекологія для дівчат та жінок, у якій використовуються передові методи діагностики та обладнання.

Вартість прийому у гінеколога включає:

 • Консультацію лікаря.
 • Огляд на кріслі.
 • Гінекологічні аналізи.
 • Необхідні обстеження та процедури.
 • Призначення плану лікування.

Ціна прийому у гінеколога

Ціна на послуги гінеколога може змінюватись і залежить від складності кожного конкретного випадку та наявності необхідності в аналізах та обстежень. Гінеколог приватної клініки KinderKlinik зможе підібрати оптимальний план лікування для кожної пацієнтки.

Як записатися до гінеколога?

Записатися до лікаря можна за телефонами, вказаними на сайті. Також на сайті є онлайн-форма для запису.

Поширені запитання:

Як ведеться запис до гінеколога у Кіндер Клінік?

Ви можете записатись до лікаря за телефонами, вказаними на сайті або через онлайн-форму запису.

Яка на прийом у гінеколога ціна у вашому центрі?

Ціна у Кіндер Клінік на послуги всіх фахівців більш ніж доступна. Вартість прийому ви можете дізнатись у розділі Прайс або уточнити у адміністратора..

Чому платний гінеколог краще?

Приватний гінеколог зможе прийняти вас у будь-який зручний час. Розпише індивідуальний план лікування. В приватних клініках використовується нове та більш точне обладнання для діагностики. В Кіндер Клінік робиться все для максимального комфорту пацієнта.

Який у вас найкращий лікар гінеколог?

У нашому центрі працюють найкращі лікарі гінекологи. Усі вони є професіоналами своєї справи. Якщо потрібна консультація гінеколога, то в Кіндер Клінік вам зможуть допомогти.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook