иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Горбатюк Ольга Ігорівна: педіатриня і алергологиня дитяча KinderKlinik

7 Серпня 2021

Оновлено: 6 Серпня 2021

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

Ми продовжуємо знайомити вас з професійною командою доказових лікарів KinderKlinik! І сьогодні ми розповідаємо про педіатриню і алергологиню дитячу Ольгу Горбатюк.

Ольга Ігорівна – висококваліфікована фахівчиня з багаторічним досвідом роботи у педіатрії. До неї можна звернутися з будь-яких питань здоров’я дитини, вона також спеціалізується на алергології і імунології. Лікарка є членом Міжнародної мережі університетів з молекулярної алергології та імунології (IN Uni MA & I).

Ольга Ігорівна бере участь в симпозіумах і конференціях, публікує статті в спеціалізованих виданнях. Постійно вивчає медичну літературу, в тому числі англомовну, що допомагає лікареві вдосконалюватися і дізнаватися про новітні дослідження в медицині.

Лікарка допоможе в будь-яких питаннях патронажу новонароджених, веде складні випадки в педіатрії та алергології, консультує з питань харчування і введення прикорму дітям першого року життя, проводить сублінгвальну імунотерапію (СЛІТ або АСИТ).

Ольга Ігорівна стверджує, що медицина повинна бути профілактичною: “Правильно розроблена профілактика дає прекрасні результати, а лікувати завжди складно”.

Лікарка вважає свою професію креативною, оскільки до кожної дитини потрібен індивідуальний підхід, і це у Ольги Ігорівни прекрасно виходить, про що говорять посмішки дітей, які виходять з її кабінету і їх спокійні батьки.

Записатися на прийом до ольги Ігорівни можна у контакт-центрі за телефонами: 0 800 30 75 75, 044 390 75 75, 096 390 75 75.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook