Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Горбатюк Ольга Ігорівна: педіатриня і алергологиня дитяча KinderKlinik

7 Серпня 2021

Оновлено: 6 Серпня 2021

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

Ми продовжуємо знайомити вас з професійною командою доказових лікарів KinderKlinik! І сьогодні ми розповідаємо про педіатриню і алергологиню дитячу Ольгу Горбатюк.

Ольга Ігорівна – висококваліфікована фахівчиня з багаторічним досвідом роботи у педіатрії. До неї можна звернутися з будь-яких питань здоров’я дитини, вона також спеціалізується на алергології і імунології. Лікарка є членом Міжнародної мережі університетів з молекулярної алергології та імунології (IN Uni MA & I).

Ольга Ігорівна бере участь в симпозіумах і конференціях, публікує статті в спеціалізованих виданнях. Постійно вивчає медичну літературу, в тому числі англомовну, що допомагає лікареві вдосконалюватися і дізнаватися про новітні дослідження в медицині.

Лікарка допоможе в будь-яких питаннях патронажу новонароджених, веде складні випадки в педіатрії та алергології, консультує з питань харчування і введення прикорму дітям першого року життя, проводить сублінгвальну імунотерапію (СЛІТ або АСИТ).

Ольга Ігорівна стверджує, що медицина повинна бути профілактичною: “Правильно розроблена профілактика дає прекрасні результати, а лікувати завжди складно”.

Лікарка вважає свою професію креативною, оскільки до кожної дитини потрібен індивідуальний підхід, і це у Ольги Ігорівни прекрасно виходить, про що говорять посмішки дітей, які виходять з її кабінету і їх спокійні батьки.

Записатися на прийом до ольги Ігорівни можна у контакт-центрі за телефонами: 0 800 30 75 75, 044 390 75 75, 096 390 75 75.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook