иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Грип А: як захистити дітей в період новорічних свят

29 Грудня 2021

Оновлено: 29 Грудня 2021

Автор:Петручек Юлія Василівна

Настав період підвищення захворюваності на грип. Кожного дня наші лікарі проводять тести хворим діткам і виявляють грип А.

Лікарка-педіатриня KinderKlinik Юлія Петручек розповіла, чому варто показати хвору дитину лікарю і нагадала про профілактику.

Різке підвищення захворюваності на грип пов’язане з тим, що у цей період діти відвідують новорічні свята у садочках та школах, де контактують один з одним, передаючи вірус.

У маленьких діток грип викликає високу температуру, яка може сягати 39-40 градусів, розвивається інтоксикація. Дитина відчуває біль у горлі, їй боляче ковтати, а через це може виникати зневоднення, що стає причиною госпіталізації.

Для діагностики вірусу використовуються сучасні тести. Проте, для точного результату необхідно правильно провести забір матеріалу, тому краще, щоб це зробив медичний працівник.

Якщо дитина захворіла – покажіть її лікарю, щоб провести необхідні тести і аналізи і вчасно поставити правильний діагноз. 

Для вірусу грипу існує етіотропне лікування – це препарати озельтамівіру. При вчасному призначені він показує позитивну динаміку.

Не забувайте, що найголовніше – це профілактика. Вакцинація від грипу ще триває, ми маємо ефективні надійні вакцини, що захищають від 4-х штамів вірусу. Дітям до 9 років необхідно дві дози вакцини з інтервалом в один місяць, якщо дитина вакцинується вперше, у решті випадків достатньо однієї.

Не хворійте і з прийдешніми святами!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook