Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

KinderKlinik батькам: які обстеження пройти дитині перед оформленням в садок і школу

29 Травня 2020

Оновлено: 23 Квітня 2021

Автор:Горбань Ганна Владиславівна

Ми поступово виходимо з карантину і наближаємося до початку нового навчального року. Але епідемічна обстановка все ще залишається напруженою, а дільничні педіатри перевантажені роботою або зовсім не ведуть плановий прийом. Перед батьками постає питання — де знайти клініку, в якій дитина може пройти комплексний профогляд у зручний для них час? Відповідь дуже проста: ви можете привести дитину на комплексне обстеження в KinderKlinik. Ми працюємо для вашого здоров’я по комфортному графіку: запишіться на обстеження в будь-який день тижня, на який зручний час. Досвідчені фахівці проведуть всі необхідні тести та випишуть медичний висновок по необхідній формі.

Які програми обстежень доступні в KinderKlinik

Для вашої зручності ми зібрали найбільш популярні програми обстежень в єдині пакети діагностики. У них входять консультації профільних фахівців і перелік необхідних аналізів. Цими пакетами можна скористатися при оформленні дитини в садок або школу. Ви також можете пройти дослідження окремо, в залежності від потреб (наприклад, щорічний загальний аналіз крові або огляд лікаря перед плановою вакцинацією).

Обов’язкові процедури перед оформленням в школу або дитячий сад

Перед оформленням в дитячий заклад, в обов’язковому порядку дитина повинна мати щеплення за календарем. Вакцинація — єдиний надійний і доступний спосіб захисту дитини від небезпечних інфекцій. У мережі KinderKlinik завжди в наявності повний спектр необхідних вакцин. Всі препарати мають сертифікати якості європейського зразку. Кваліфікований медперсонал проводить процедуру вакцинації відповідно по строгим стандартах. Також турботливі батьки можуть подбати про здоров’я дітей і проконсультуватися у профільних фахівців KinderKlinik:

 • Ортопед
 • Офтальмолог
 • Кардіолог
 • Невролог
 • Хірург

Експерти можуть призначити додаткові обстеження (ЕКГ спокою, загальні та біохімічні дослідження крові, УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору), за результатами яких зроблять висновок про стан здоров’я дитини.

Чи потрібно дитині проходити розширене обстеження

  Ось як коментує необхідність розширеного обстеження перед оформленням в освітній заклад Фандеева Наталія Федорівна, педіатр KinderKlinik, з клінічним стажем понад 19 років: «Часто на прийомі батьки задають питання про рекомендованих консультаціях профільних лікарів і рекомендованих обстеженнях для дитини перед садком або школою. Звичайно буде чудово, якщо дитина буде оглянуто офтальмологом, ортопедом, хірургом, отоларингологом, стоматологом, неврологом. Серед лабораторних та інструментальних досліджень дуже бажано до прийому у педіатра зробити загальний аналіз крові та глюкозу крові, загальний аналіз сечі, обстеження на гельмінти, ЕКГ. Пройшовши з дитиною розширений медичний огляд батьки будуть відчувати себе впевнено в питанні здоров’я малюка, знати, на що звертати увагу по мірі зростання дитини.»

Потрібна консультація?

Записатись до лікаря

Як записатися на обстеження

  Ви можете записатися через форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонувати по закріплених номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Координатор колл-центру відповість на питання, що цікавлять, розповість про пакети діагностики та запише на прийом до фахівця на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook