иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

KinderKlinik батькам: які обстеження пройти дитині перед оформленням в садок і школу

29 Травня 2020

Оновлено: 23 Квітня 2021

Автор:Горбань Ганна Владиславівна

Ми поступово виходимо з карантину і наближаємося до початку нового навчального року. Але епідемічна обстановка все ще залишається напруженою, а дільничні педіатри перевантажені роботою або зовсім не ведуть плановий прийом. Перед батьками постає питання — де знайти клініку, в якій дитина може пройти комплексний профогляд у зручний для них час? Відповідь дуже проста: ви можете привести дитину на комплексне обстеження в KinderKlinik. Ми працюємо для вашого здоров’я по комфортному графіку: запишіться на обстеження в будь-який день тижня, на який зручний час. Досвідчені фахівці проведуть всі необхідні тести та випишуть медичний висновок по необхідній формі.

Які програми обстежень доступні в KinderKlinik

Для вашої зручності ми зібрали найбільш популярні програми обстежень в єдині пакети діагностики. У них входять консультації профільних фахівців і перелік необхідних аналізів. Цими пакетами можна скористатися при оформленні дитини в садок або школу. Ви також можете пройти дослідження окремо, в залежності від потреб (наприклад, щорічний загальний аналіз крові або огляд лікаря перед плановою вакцинацією).

Обов’язкові процедури перед оформленням в школу або дитячий сад

Перед оформленням в дитячий заклад, в обов’язковому порядку дитина повинна мати щеплення за календарем. Вакцинація — єдиний надійний і доступний спосіб захисту дитини від небезпечних інфекцій. У мережі KinderKlinik завжди в наявності повний спектр необхідних вакцин. Всі препарати мають сертифікати якості європейського зразку. Кваліфікований медперсонал проводить процедуру вакцинації відповідно по строгим стандартах. Також турботливі батьки можуть подбати про здоров’я дітей і проконсультуватися у профільних фахівців KinderKlinik:

 • Ортопед
 • Офтальмолог
 • Кардіолог
 • Невролог
 • Хірург

Експерти можуть призначити додаткові обстеження (ЕКГ спокою, загальні та біохімічні дослідження крові, УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору), за результатами яких зроблять висновок про стан здоров’я дитини.

Чи потрібно дитині проходити розширене обстеження

  Ось як коментує необхідність розширеного обстеження перед оформленням в освітній заклад Фандеева Наталія Федорівна, педіатр KinderKlinik, з клінічним стажем понад 19 років: «Часто на прийомі батьки задають питання про рекомендованих консультаціях профільних лікарів і рекомендованих обстеженнях для дитини перед садком або школою. Звичайно буде чудово, якщо дитина буде оглянуто офтальмологом, ортопедом, хірургом, отоларингологом, стоматологом, неврологом. Серед лабораторних та інструментальних досліджень дуже бажано до прийому у педіатра зробити загальний аналіз крові та глюкозу крові, загальний аналіз сечі, обстеження на гельмінти, ЕКГ. Пройшовши з дитиною розширений медичний огляд батьки будуть відчувати себе впевнено в питанні здоров’я малюка, знати, на що звертати увагу по мірі зростання дитини.»

Потрібна консультація?

Записатись до лікаря

Як записатися на обстеження

  Ви можете записатися через форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонувати по закріплених номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Координатор колл-центру відповість на питання, що цікавлять, розповість про пакети діагностики та запише на прийом до фахівця на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook