Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

KinderKlinik — детский медицинский центр в Киеве

29 Січня 2024

Оновлено: 29 Січня 2024

Діти – найцінніше і найважливіше у житті кожного з батьків. Тому питання їхнього здоров’я стоїть понад усе. Дуже важливо контролювати здоров’я дитини від народження. У цьому допоможе хороший медичний центр KinderKlinik.

KinderKlinik – сучасний медичний центр, який має вже чотири відділення у місті Києві – на Позняках, Печерську, Деміївці та Виноградарі (і зупинятися ми не маємо наміру).

Здоров’я починається з дитинства – незаперечна істина. А завдання дорослих – збереження здоров’я та благополуччя своїх дітей. У цьому допоможе сучасна дитяча клініка Кіндер Клінік.

Дитячий медичний центр пропонує наступний спектр послуг:

· Консультації лікарів дитячих спеціальностей. До послуг пацієнта: ортопед, невролог, гастроентеролог, хірург, офтальмолог, дерматолог, алерголог, імунолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, кардіоревматолог, психіатр, психолог, логопед та інші спеціалісти.

лабораторні дослідження. Всі аналізи виконуються на сучасному обладнанні і контролюються лікарями-професіоналами. Наші лабораторні дослідження швидкі і високоточні: багато аналізів виконується в CITO (терміновому) режимі — і результати готові протягом однієї-двох годин! А експрес-тести — всього через кілька хвилин! Якщо необхідно, забір аналізів проводимо вдома.

діагностика. Поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування неможливо без проведення діагностики. Дитячий медичний центр KinderKlinik пропонує до Ваших послуг: ЕКГ, УЗД, нейросонографію та інші інструментальні методи досліджень.

вакцинація. Ми проводимо вакцинацію для профілактики таких небезпечних захворювань, як кір, краснуха, паротит, дифтерія, кашлюк, правець, поліомієліт, ротавірус, гемофільна інфекція, гепатити А і В, грип, пневмокок, менінгокок, вітряна віспа, вірус папіломи людини. У дитячому медичному центрі KinderKlinik використовуються лише перевірені і високоякісні вакцини від світових виробників.

денний стаціонар. Якщо виникне необхідність, ми поспостерігаємо дитину у власному денному стаціонарі. Наші лікарі і медсестри зроблять все від них залежне, щоб прискорити одужання дитини. Ласкаво просимо в дитячий медичний центр KinderKlinik!

Дитяча клініка у Києві

Кіндер Клінік реалізує високу якість обслуговування дітей, лікування та профілактики хвороб. Ми максимально оточуємо турботою кожного нашого пацієнта, робимо все, щоб і діти, і їхні батьки почувалися добре.

Дитяча платна клініка KinderKlinik – це повна відповідність таким принципам:

 • Турбота про пацієнтів.
 • Комфорт та затишок.
 • Своєчасна профілактика.

Медичний центр піклується про своїх пацієнтів, тому робить усе, щоб відвідування лікарні було безпечним. У нас передбачено поділ потоків пацієнтів. У будівлі є кілька входів, а також роздільні зали очікування для хворих дітей та здорових, які прийшли на консультацію. Дитяча лікарня KinderKlinik – персональний лікар для вашої дитини, який тримає зв’язок з пацієнтом 7 днів на тиждень. Відповість на всі питання по ходу лікування навіть у вихідні. Медичний центр гарантує максимальний комфорт не лише під час відвідування закладу, але також до та після прийому. На сайті є особистий кабінет, можливість розпочати чат із персональним педіатром. Реалізовано запис онлайн через сайт Кіндер Клінік та електронна карта здоров’я малюка.

Дитяча приватна клініка пропонує своєчасну профілактику, яка полягає у регулярних профоглядах; призначенні щеплень від небезпечних інфекційних хвороб вакцинами відомих у всьому світі виробників з доведеною ефективністю; лікарські поради від педіатрів вищої категорії. Все це допомагає ростити дитину здоровою та щасливою.

Якщо ви шукаєте дитячі клініки у Києві вищого рівня, то звернулися за правильною адресою. KinderKlinik – дитяча клініка, яка повною мірою відповідає міжнародним стандартам якості, надійності та комфорту. Працівники дитячої лікарні – найдосвідченіший персонал, який із високою відповідальністю підходить до надання медичної допомоги дитячому населенню. Кіндер Клініка забезпечить зручність пацієнта протягом усього терміну перебування у стінах закладу.

Дитяча лікарня здійснює діагностику, профілактику, відповідальне лікування та вакцинацію дітей. Наше основне завдання – відновити та зберегти здоров’я майбутнього покоління. В нас завжди приємна атмосфера.

Переваги дитячої лікарні Кіндер Клінік

Серед явних плюсів приватної дитячої клініки у Києві виділяють:

 • Роздільний прийом хворих та здорових дітей;
 • Лікарі дитячої лікарні ведуть пацієнта до повного одужання, перебуваючи на зв’язку цілодобово;
 • До кожної дитини застосовується індивідуальний підхід.

Хто такі лікарі Кіндер Клінік?

Професія дитячого лікаря – не просто робота, а покликання, яке потребує максимальної уваги та знань. Адже лікування зводиться до взаємодії з маленькими людьми (нашими дітками), які не завжди можуть сказати чи вказати на місце, де у них болить і як. Крім того, багато дітей просто бояться лікарів. Дитяча клініка KinderKlinik – місце, де працюють виключно фахівці своєї справи, які обирають свою професію серцем, усі вони вміють знаходити «чарівні ключики» до кожної дитини. Лікарі Кіндер Клінік проведуть огляд вашої дитини у спокійній доброзичливій атмосфері, зберуть анамнез, при необхідності призначать аналізи та пропишуть ефективне лікування. Батьки в свою чергу зможуть отримати інформацію з усіх питань, що їх цікавлять.

Дитяча приватна клініка: чим відрізняються наші лікарі?

Кіндер Клініка в Києві пропонує послуги лікарів, які:

 • Завжди розмовляють з маленьким пацієнтом, а не лише з його батьками.
 • Звертають увагу і навчають батьків, як правильно організувати правильне місце існування для дитини.
 • Грунтуються на принципах доказової медицини (тільки ефективні лікарські препарати).
 • Ніколи не призначають антибіотики для профілактики.
 • Проводять щомісячний огляд дітей на першому році життя з повною оцінкою розвитку та стану здоров’я.
 • За потреби складають індивідуальний графік щеплень.
 • Проводять якісну діагностику та призначення ефективного лікування, при необхідності направляють до вузьких фахівців.
 • Реалізують профілактичні огляди для дітей різного віку.
 • Надають невідкладну допомогу дітям.

У нас кожна дитина зможе почуватися спокійно як вдома.

Де знаходиться медичний центр KinderKlinik?

Лікарня дитяча KinderKlinik має кілька філій у Києві. Це Виноградар, вулиця Вишгородська (Оболонь), вулиця Кахи Бендукідзе (Печерський район), Деміївська (Голосіївський район), вулиця Олександра Мишуги (ст. метро Позняки).

Якщо ви шукайте приватні дитячі клініки, то Кіндер Клінік – відмінний вибір. Ми прагнемо стати найкращою дитячою клінікою Києва та України загалом.

Поширені запитання

Які дитячі лікарі приймають у Кіндер Клінік?

У нашому центрі ведуть прийом усі затребувані лікарі дитячих спеціальностей. До послуг маленьких пацієнтів: педіатр, гастроентеролог, хірург, ортопед, логопед, алерголог та інші.

Як записатися на прийом до дитячого медичного центру?

Запис на прийом проводиться онлайн через форму на сайті, можна записатися по телефонах медичного центру.

Де знаходиться медичний центр Кіндер Клінік у Києві?

Наразі клініка має чотири представництва: Оболонь, Печерський, Голосіївський район, Позняки.

Чи можна зробити щеплення у Кіндер Клінік?

Так, у клініці реалізується вакцинація дітей. За потреби може бути складений індивідуальний графік щеплень.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook