Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

KinderKlinik відкриває новий напрям «Дієтологія»

20 Листопада 2019

Оновлено: 13 Лютого 2020

Друзі, спішимо поділитися радісною новиною! KinderKlinik запускає новий напрям – «Дієтологія».

Чому ми вирішили відкрити цей напрям?

За даними ВООЗ, ожиріння вже давно визнано глобальною епідемією. Але ж неправильні харчові звички, які призводять надалі до проблем з вагою, закладаються ще в ранньому дитинстві. І зараз ожиріння – це проблема як дорослих, так і дітей.

Чому зараз багато дітей із зайвою вагою і ожирінням?

Та тому, що в останні роки на кожному кроці – фаст-фуди з «неправильною», в основному, нездоровою їжею, яку більшість дітей якраз обожнює. Реклама в ЗМІ лише «закріплює» цю любов – адже гамбургери, кола і картопля фрі в роликах виглядають вельми привабливо і апетитно, і асоціюються з «крутизною» і стилем.

Інші надбання сучасного суспільства – комп’ютери, планшети, смартфони та інші гаджети – також сприяють появі зайвої ваги у дітей. Адже діти все рідше грають на вулиці в хованки і футбол, як це було за часів наших мам і бабусь. Зараз їх неможливо відірвати від екранів смартфонів, за якими вони просиджують днями, а часто-густо, й ночами.

До цього треба додати психологічні проблеми, які діти нерідко «заїдають», і далеко не завжди здоровою їжею. Це основні причини зайвої ваги у дітей.

«Бабуся – це єдина людина на Землі, для якої  я завжди буду худою»

Якщо додати до цього особливості українського менталітету – нашу пристрасть до рясних застіль і любов наших бабусь завжди нагодувати «голодне» дитя, то, як то кажуть, пазли сходяться і стає зрозуміло, чому сучасні діти все частіше страждають від ожиріння.

«Чому ж тоді є така проблема, як анорексія?», – запитаєте Ви.

Дійсно, здавалося б, чому?

Знову ж таки, головними «винуватцями» й тут виступають ЗМІ, які за допомогою реклами і трансляцій з модних показів мають величезний вплив на ще не зміцнілу дитячу психіку. З екранів ТБ підліткам вселяють, що скелетоподібні фігури моделей – це і є справжня краса, і формують таким чином у дітей спотворене уявлення про своє тіло. А це – вже перший крок до анорексії.

Під впливом побаченого багато дівчаток будь-яку ціною прагнуть досягти жаданих форм, катуючи свої, часто цілком стрункі фігури, в спортзалах і виморюючи себе голодом.

Інша, не менш важлива причина – це оточення, яке формує самооцінку дітей. Однолітки, які дражнять дитину «жиртрестом», цілком можуть підштовхнути її до розвитку анорексії. З високою часткою ймовірності можна припустити, що така дитина розпочне сильно урізати калорії.

Але ж анорексія, ожиріння – все це розлади харчової поведінки.

У вашої дитини схожа проблема?

Записатись до дієтолога

Наскільки вони небезпечні?

На жаль, далеко не всі усвідомлюють реальну загрозу, яку несуть харчові порушення.

У дітей з ожирінням високі ризики розвитку таких захворювань, як гіпертонічна хвороба, інсульт, інфаркт, діабет, захворювання печінки, синдром полікістозних яєчників, порушення опорно-рухового апарату та ін.

Тривале голодування при анорексії може призвести до порушень серцевого ритму, артеріального тиску, низької щільності кісток, проблем з ростом і статевою зрілістю та інших патологій.

Оскільки наша мета, в KinderKlinik, – здорові і щасливі діти, ми вирішили відкрити новий напрям «Дієтологія», щоби допомогти дітям позбутися від порушень харчової поведінки і віднайти здоров’я!

Наш досвідчений дитячий дієтолог Павленко Марина Володимирівна:

 • працює з дітьми з розладами харчової поведінки
 • формує раціон для дітей з патологією нервової, дихальної, травної систем, метаболічними змінами, гормональним дисбалансом, онкохворим дітям
 • працює з дітьми з психогенної втратою, набором ваги
 • лікує ожиріння / кахексію, анорексію
 • проводить корекцію неврологічних патологій за допомогою дієтотерапії
 • розробляє дієтотерапію при захворюваннях шлунково-кишкового тракту
 • проводить парентеральне харчування.

Марина Володимирівна – уважний і співчутливий лікар. Вважає, що хороший лікар – це, в першу чергу, небайдужа людина.

Ось, що говорить сама Марина Володимирівна:

«Найголовніше в моїй роботі – це результат, здорові і щасливі діти. Можливість поправити здоров’я, самопочуття і якість життя дитини за допомогою харчування.

Вважаю, що правильний раціон не менш важливий, ніж медикаментозне лікування будь-якої патології, з тією лише різницею, що харчування дає тільки позитивні ефекти, без побічних.

Дитинство має бути здоровим. Для мене «здоровий» є синонімом слова «щасливий». Я дуже рада, коли бачу здорових усміхнених дітей».

Звертайтеся до KinderKlinik – наш досвідчений дієтолог спільно з дитячими лікарями інших спеціалізацій (ендокринологом, гастроентерологом, неврологом, психологом та ін.) розробить план харчування спеціально для Вашої дитини, з урахуванням наявних у неї порушень і супутніх захворювань, і допоможе відновити її здоров’я!

Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами:

0800 30 75 75

096 390 75 75

044 390 75 75

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook