Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

KINDERKLINIK — все для детей!

29 Серпня 2018

Оновлено: 30 Серпня 2018

Kinderklinik — спеціалізований медичний центр для дітей, який пропонує високу якість лікування та медичного обслуговування!Ми продумали все до дрібниць, щоб зробити перебування у нас і дітей і мам максимально приємним, корисним і комфортним!

Коли Ви приводите свою дитину до нашого лікаря, можете за неї не переживати. Адже ми створили по-справжньому домашню, затишну атмосферу з безліччю ігрових зон, де Ваша дитина може вдосталь грати, відчуваючи себе як вдома.

Перебуваючи в Kinderklinik, Ваша дитина може вивчати бізіборди — захоплюючі розвиваючі ігри. Що це за іграшки? На те, що раніше було дитині заборонено, тепер буде надана повна свобода дій! Жодна дитина не залишиться байдужою, якщо дозволити їй нарешті смикати за шнури, гратися з дзвінком, скільки завгодно клацати вимикачем, невтомно знімати трубку телефону і набирати номер; перевертати пісочний годинник, відгадувати головоломки-лабіринти, відкривати-закривати блискавку, поки не набридне тощо.

Бізіборди допомагають розвинути дрібну моторику і пам’ять малюка. Такі ігри сприятливо впливають на інтелектуальний і фізичний розвиток дітей. Ваші діти будуть в захваті від цих цікавих і пізнавальних іграшок. І час пролетить непомітно, і дитина буде відчувати себе як вдома! Все це допомагає прискорити лікування і підвищує якість наших медичних послуг.

Приводьте своїх малюків в Kinderklinik! Здоров’я починається з дитинства!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook