иконка 0800 30 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Колд-креми: як доглядати за шкірою малюка взимку?

25 Січня 2022

Оновлено: 8 Лютого 2022

Автор:Попова Наталія Сергіївна

Чи відомо вам, що шкіру малюка потрібно захищати не лише влітку, а й взимку? Для прогулянок у холодну пору року дерматологи рекомендують наносити колд-креми. Що це таке і як їх правильно використовувати розповіла лікарка-дерматологиня Наталя Попова.

Шкіра дитини досить тонка і не до кінця сформована, тому легко піддається впливу різних факторів: мороз, вітер, жорстка вода. Щоб захистити шкіру дитини рекомендовано використовувати колд-креми.

Колд-крем – це емульсія на основі води та олії, може також мати у складі бджолиний віск, згущувачі та ароматизатори. 

Такі засоби можуть стати чудовими помічниками у догляді за шкірою дитини, але слід дотримуватися певних важливих правил.

Правило 1. Наносьте колд-крем за 30-40 хвилин до виходу на вулицю. У складі крема є вода, яка кристалізується під дією низької температури. Це буде негативно впливати на шкіру та пошкоджувати її.

Правило 2. Змивайте колд-крем після повернення додому. Крем утворює на обличчі захисну плівку, якщо її не змивати, вона може призводити до висипань. Після змиття рекомендовано нанести на шкіру дитячий крем, щоб зволожити її.

Варто зауважити, що колд-креми не рекомендовані підліткам, які мають жирну шкіру та схильність до висипань. Олії, що знаходяться у складі крему можуть провокувати появу нових висипань.

Підібрати правильний догляд за шкірою малюка або усунити проблеми вам допоможуть дитячі дерматологи KinderKlinik. Досвідчені спеціалісти оглянуть малюка та нададуть найсучасніші рекомендації.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook