иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Коли викликати педіатра додому

8 Жовтня 2020

Оновлено: 20 Квітня 2021

Автор:Панфілова Дарина Андріївна

Можливість викликати лікаря додому є неоціненною опцією. Доступність медичної допомоги, комфорт, мінімізація стресу у дитини — переваги цього формату подання медичної допомоги можна перераховувати безкінечно. У яких же випадках виклик фахівця додому у пріоритеті? Дізнайтеся від педіатра KinderKlinik Дарини Панфілової.

Коли потрібно викликати лікаря-педіатра додому?

Загальні показання до виклику фахівця додому можна розділити на дві категорії: По хворобі • Гіпертермія: стабільне підвищення температури у дитини понад 38,5 °, більше 3-х днів, що не піддається коригуванню жарознижувальними засобами • Епідеміологічні показання: підтверджений контакт з інфекціями (як вірусними, так і бактеріальними), з метою обмеження контакту з іншими дітьми • Інші умови: при відсутності можливості відвідати клініку особисто (пізній час, відсутність власного транспорту, віддалене розміщення від клініки) З профілактичною метою • Планові обов’язкові огляди: первинний патронаж новонародженого після виписки з пологового будинку, огляд на 14-й день після народження і щомісячний огляд до 1 року • Консультації з грудного вигодовування: для мінімізації стресу у дитини ви можете запитати консультації з грудного вигодовування і введення прикорму на дому. Наш фахівець відвідає вас у зручний час і надасть вичерпну інформацію по вашому запиту • Вакцинація на дому: при бажанні ви можете запросити виїзд фахівця додому для проведення вакцинації. KinderKlinik працює за найвищими стандартами: ми працюємо з сертифікованими вакцинами європейського виробництва, транспортуємо їх в термосумках із суворим температурним контролем, строго дотримуємося правил асептики й антисептики по прибутті • Консультація вузького спеціаліста: KinderKlinik піклується про ваш комфорт — при необхідності ви можете викликати додому вузькопрофільного фахівця і задати йому цікавлячі питання.

Які вузькі фахівці KinderKlinik консультують на дому

Крім педіатра, на дому консультують такі фахівці: • Дитячий ортопед-травматолог • Дитячий невролог • Дитячий офтальмолог • Дитячий невролог • Сестра медична з масажу Якщо вам потрібна консультація дитячого лікаря на дому в Києві або за його межами — викликати лікаря з KinderKlinik стане відмінним рішенням. Вам не потрібно витрачати час на поїздку в клініку — лікар відвідає вас в будь-який зручний час.

Забір аналізів вдома? Так, якщо ви звертаєтеся в KinderKlinik

KinderKlinik піклується про вашу зручність і безпеку: ви можете викликати медсестру для забору біоматеріалів (кров, сеча, мазки) та передачі їх на дослідження в лабораторію. Важливо відповісти, що в умовах пандемії KinderKlinik також проводить забір матеріалу для визначення антитіл до COVID-19.* Дізнайтеся про можливості забору аналізів на дому про консультанта KinderKlinik, залишивши заявку в вікні чату або звернувшись в контакт-центр.

*З метою дотримання положень наказу МОЗ України від 16.06.2020 р № 1411 «Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги«Коронавірусна хвороба»(COVID-19)», забір матеріалу або експрес-тестування на коронавірус виконується на дому пацієнта. Від KinderKlinik до вас виїжджає бригада з лікаря і медсестри. Лікар проводить загальний огляд, а медсестра виконує забір матеріалу для дослідження (крові або мазок з носоглотки).
Додатково оплачується: консультація лікаря-педіатра (або сімейного лікаря) на дому — 1300 грн. + Виїзд медсестри додому для забору матеріалу — 390 грн.

Потрібен виклик лікаря до дому?

Викликати
Як викликати лікаря додому

Щоб викликати педіатра або іншого фахівця для консультації на будинок залиште заявку через форму зворотного зв’язку на сайті або зверніться за вказаними номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант колл-центру відповість на питання й оформить виклик фахівця на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, чт, пт, сб 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, пт, сб, нд 09:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт, сб  09:00-18:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-17:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - вт, чт, пт, сб, нд 09:00-17:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - ср, пт та сб 09:00-17:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook