иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Комплексне УЗД в KinderKlinik

15 Липня 2020

Оновлено: 15 Липня 2020

Ультразвукове дослідження є простим, високоінформативним і не вимагає спеціальної підготовки методом діагностики. В ході обстеження можна виявити патології практично будь-яких анатомічних зон: органів черевної порожнини, нирок, серця і судин, різних залоз, органів малого таза і т.д.

KinderKlinik піклується не тільки про ваше здоров’я, але і комфорт: ми підготували оптимальний пакет діагностики «Комплексне УЗД». У програму включені базові дослідження наступних анатомічних зон: органів черевної порожнини, нирок, щитовидної залози, органів малого таза або калитки.

Що вивчає лікар в ході дослідження

 • Органи черевної порожнини — в ході дослідження лікар оцінює стан печінки і підшлункової залози, роботу жовчного міхура, стан лімфатичних вузлів.
 • Нирки — крім оцінки форми й стану чашечно-мискової системи, сечоводів і надниркових залоз, лікар фіксує наявність конкрементів (каменів) і новоутворень (наприклад, пухлину Вільмса, характерну для дітей молодшого віку).
 • Щитоподібна залоза — щитоподібна залоза регулює практично всі обмінні процеси в організмі, тому важливо систематично відстежувати її стан. Крім того, враховуючи негативний вплив хронічного йододефіциту, важливо вчасно виключити патологічні зміни в структурі залози.
 • Органи малого тазу — дослідження органів малого таза направлено на оцінку стану матки та її придатків, наявність новоутворень (наприклад, кіст або тератом).
 • Калитка — УЗД калитки є обов’язковим дослідженням для діагностики різних форм крипторхізм (неопущення яєчок), травм і гриж.

Кому підійде дослідження

Комплексне ультразвукове дослідження підійде абсолютно всім, хто піклується про здоров’я. Дослідження можна виконувати як при відсутності скарг з профілактичною метою або ж при зміні в загальному стані.

Наші експерти

 • Максакова Олена Вікторівна — фахівець з ультразвукової діагностики зі стажем 12 років. Виконує всі види ультразвукових досліджень, в тому числі серця і магістральних судин. Веде прийом у відділенні клініки по вул. Вишгородська 45/2.
 • Шипот Галина Миколаївна — експерт проводить комплексне ультразвукове обстеження новонароджених, є експертом по діагностиці патологій серцево-судинної системи. Веде прийом в експертно підрозділі по вул. Кахи Бендукідзе 2.
 • Алексєєнко Олена Олександрівна — понад 5 років займається ультразвукової діагностики. Щорічно відвідує профільні симпозіуми і конференції, наприклад «Новітні технології УЗ і допплеровскої діагностики», входить в асоціацію лікарів УЗД в Україні. Веде прийом у відділенні на вул. Вишгородська 45/2.

  Потрібна консультація?

  Записатись до лікаря

  Як записатися на обстеження

Щоб записатися на обстеження залиште заявку через форму зворотного зв’язку на сайті або Зверніться за номерами:

0800 30 75 75
096390 75 75
044390 75 75

Консультант колл-центру відповість на питання, що цікавлять і запише до фахівця на зручний час.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

 

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook