иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Консиліум фахівців в KinderKlinik: точний діагноз від провідних експертів

19 Серпня 2020

Оновлено: 10 Вересня 2023

Автор:Насібян Татевік Седраківна

Досить часто ми стикаємося з історіями про помилковий діагноз або неправильно призначене лікування.  Як клініка прогресивної та доказової медицини, KinderKlinik постійно працює над підвищенням якості надання допомоги. Ми стежимо за основними тенденціями у світовому клінічному співтоваристві, і запускаємо для наших пацієнтів нову послугу — експертний консиліум.

Експертний юніт: об’єднання фахівців проти хвороби

Консиліум фахівців при постановці діагнозу є стандартною клінічною практикою в зарубіжних країнах з розвиненою медициною — Німеччині, Ізраїлі, США та ін. Над кожним клінічним випадком працює як мінімум 3 спеціаліста з багаторічним практичним досвідом. Як результат — виключен людський фактор лікарської помилки: кожне призначення і діагностичний висновок перевіряється тричі. Лікарі KinderKlinik працюють по доказовим і прогресивним протоколам, і як результат — адаптували консиліумні консультації до реалій нашої медицини. Тепер вашим клінічним випадком може зайнятися група фахівців експертного рівня.

Кому підійде консіліумна консультація

За консіліумним розглядом слід звернутися в наступних випадках: • ваш лікар вагається з постановкою точного діагнозу • призначене раніше лікування не допомагає або ускладнює перебіг захворювання • думки кількох спеціалістів з приводу діагнозу кардинально різняться • ви сумніваєтесь в компетенції лікаря В ході консіліумного розгляду, група фахівців розгляне ваш клінічний випадок: вивчать перелік проведених досліджень, розглянуть результати діагностики, переглянуть лікарські призначення. У консиліум KinderKlinik входять фахівці, відомі не тільки в клінічному співтоваристві СНД, але і в інших країнах світу. До роботи над нашими пацієнтами ми залучаємо лікарів з багаторічним клінічним досвідом, активних учасників академічних спільнот.

Результат консіліумного розгляду

Група експертів озвучить вичерпне і 100% точний діагностичний висновок в найкоротші терміни. Ви отримаєте повну інформацію про свій стан здоров’я і переможете хворобу під керівництвом експертів KinderKlinik.

Потрібна консультація?

Записатись
Як записатися на консиліум

Запишіться на консиліум фахівців через форму зворотного зв’язку на сайті або за телефонами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультанти контакт-центру дадуть відповідь на питання і подадуть вашу заявку на консиліум. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook