иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Консиліум фахівців в KinderKlinik: точний діагноз від провідних експертів

19 Серпня 2020

Оновлено: 24 Травня 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

Досить часто ми стикаємося з історіями про помилковий діагноз або неправильно призначене лікування.  Як клініка прогресивної та доказової медицини, KinderKlinik постійно працює над підвищенням якості надання допомоги. Ми стежимо за основними тенденціями у світовому клінічному співтоваристві, і запускаємо для наших пацієнтів нову послугу — експертний консиліум.

Експертний юніт: об’єднання фахівців проти хвороби

Консиліум фахівців при постановці діагнозу є стандартною клінічною практикою в зарубіжних країнах з розвиненою медициною — Німеччині, Ізраїлі, США та ін. Над кожним клінічним випадком працює як мінімум 3 спеціаліста з багаторічним практичним досвідом. Як результат — виключен людський фактор лікарської помилки: кожне призначення і діагностичний висновок перевіряється тричі. Лікарі KinderKlinik працюють по доказовим і прогресивним протоколам, і як результат — адаптували консиліумні консультації до реалій нашої медицини. Тепер вашим клінічним випадком може зайнятися група фахівців експертного рівня.

Кому підійде консіліумна консультація

За консіліумним розглядом слід звернутися в наступних випадках: • ваш лікар вагається з постановкою точного діагнозу • призначене раніше лікування не допомагає або ускладнює перебіг захворювання • думки кількох спеціалістів з приводу діагнозу кардинально різняться • ви сумніваєтесь в компетенції лікаря В ході консіліумного розгляду, група фахівців розгляне ваш клінічний випадок: вивчать перелік проведених досліджень, розглянуть результати діагностики, переглянуть лікарські призначення. У консиліум KinderKlinik входять фахівці, відомі не тільки в клінічному співтоваристві СНД, але і в інших країнах світу. До роботи над нашими пацієнтами ми залучаємо лікарів з багаторічним клінічним досвідом, активних учасників академічних спільнот.

Результат консіліумного розгляду

Група експертів озвучить вичерпне і 100% точний діагностичний висновок в найкоротші терміни. Ви отримаєте повну інформацію про свій стан здоров’я і переможете хворобу під керівництвом експертів KinderKlinik.

Потрібна консультація?

Записатись
Як записатися на консиліум

Запишіться на консиліум фахівців через форму зворотного зв’язку на сайті або за телефонами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультанти контакт-центру дадуть відповідь на питання і подадуть вашу заявку на консиліум. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook