иконка 0800 30 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Міжнародний день оториноларинголога

29 Вересня 2020

Оновлено: 30 Листопада 2021

Автор:Коберник Ольга Василівна

29 вересня в медичному співтоваристві визнаний Міжнародним днем ​​оториноларинголога. KinderKlinik щиро вітає докторів, а маленьких пацієнтів та їхніх батьків запрошує ближче познайомитися з нашими можливостями.

Фахівці KinderKlinik

Настав час познайомитися з нашими досвідченими оториноларингологами, яким довіряють малюки й батьки: 

Коберник Ольга Василівна — спеціалізується на виявленні аденоїдних вегетацій, диференціальній діагностиці алергічного і інфекційного рініту, тонзилітів, захворювань вуха, носа і носоглотки. Приймає пацієнтів у відділенні по вул. Вишгородська 45/2.

Липовська Олена Геннадіївна – має стаж більше 19 років. Спеціалізується на дитячії отоларингології та ендоскопії ЛОР-органів. Веде прийом на відділенні вул. Кахи Бендукідзе, 2.

Іщук Ірина Сергіївна — дитячий оториноларинголог. Використовує сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів, систематично відвідує профільні майстер-класи та конференції. Приймає пацієнтів у відділенні KinderKlinik по вул. Деміївська, 16.

Діагностичні можливості KinderKlinik

Лікарі KinderKlinik крім стандартного огляду ЛОР-органів і визначення гостроти слуху також виконують інструментальні та лабораторні тести:

 • Тимпанометрія
 • Ендоскопічне дослідження порожнини вуха і горла з фотофіксацією
 • Визначення збудника ангіни за допомогою експрес-тесту (в наявності тести на виявлення стрептокока, аденовірусів, ротавірусів та інших найбільш частих збудників ангін).

Лікувальні маніпуляції, доступні в KinderKlinik

Оториноларингологи KinderKlinik виконують повний спектр лікувальних маніпуляцій для здоров’я вушок, горлечок і носиків малюків:

 • Видалення сірчаних пробок
 • Продування євстахієвих труб
 • Промивання лакун піднебінних мигдалин
 • Промивання носа за методом «Кукушка»
 • Видалення стороннього тіла з носового ходу

Повний перелік і можливість проведення процедури ви можете уточнити в оператора колл-центру. Важливо відзначити, якщо у дитини різко і безконтрольно піднімається температура, малюк скаржиться на болі в вусі або горлі — в будь-який час доби ви можете звернутися за допомогою до дитячого стаціонару KinderKlinik * в відділеннях по вул. Вишгородська 45/2 і вул. Деміївська 16. Чергові лікарі оперативно оцінять стан малюка, проведуть діагностичні тести і складуть тактику подальшого ведення.

* Під «Дитячий стаціонар Kinderklinik» розуміється можливість перебування в палатах денного стаціонару дитини з одним з батьків, і можливість отримання медичної допомоги 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Потрібна консультація?

Записатись
Як записатися на прийом, обстеження або лікування процедуру

Залиште заявку через форму зворотного зв’язку на сайті або ж запишіться на прийом за вказаними номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант контакт-центру відповість на питання і запише на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook