иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Міжнародний день оториноларинголога

29 Вересня 2020

Оновлено: 30 Листопада 2021

Автор:Коберник Ольга Василівна

29 вересня в медичному співтоваристві визнаний Міжнародним днем ​​оториноларинголога. KinderKlinik щиро вітає докторів, а маленьких пацієнтів та їхніх батьків запрошує ближче познайомитися з нашими можливостями.

Фахівці KinderKlinik

Настав час познайомитися з нашими досвідченими оториноларингологами, яким довіряють малюки й батьки: 

Коберник Ольга Василівна — спеціалізується на виявленні аденоїдних вегетацій, диференціальній діагностиці алергічного і інфекційного рініту, тонзилітів, захворювань вуха, носа і носоглотки. Приймає пацієнтів у відділенні по вул. Вишгородська 45/2.

Липовська Олена Геннадіївна – має стаж більше 19 років. Спеціалізується на дитячії отоларингології та ендоскопії ЛОР-органів. Веде прийом на відділенні вул. Кахи Бендукідзе, 2.

Іщук Ірина Сергіївна — дитячий оториноларинголог. Використовує сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів, систематично відвідує профільні майстер-класи та конференції. Приймає пацієнтів у відділенні KinderKlinik по вул. Деміївська, 16.

Діагностичні можливості KinderKlinik

Лікарі KinderKlinik крім стандартного огляду ЛОР-органів і визначення гостроти слуху також виконують інструментальні та лабораторні тести:

 • Тимпанометрія
 • Ендоскопічне дослідження порожнини вуха і горла з фотофіксацією
 • Визначення збудника ангіни за допомогою експрес-тесту (в наявності тести на виявлення стрептокока, аденовірусів, ротавірусів та інших найбільш частих збудників ангін).

Лікувальні маніпуляції, доступні в KinderKlinik

Оториноларингологи KinderKlinik виконують повний спектр лікувальних маніпуляцій для здоров’я вушок, горлечок і носиків малюків:

 • Видалення сірчаних пробок
 • Продування євстахієвих труб
 • Промивання лакун піднебінних мигдалин
 • Промивання носа за методом «Кукушка»
 • Видалення стороннього тіла з носового ходу

Повний перелік і можливість проведення процедури ви можете уточнити в оператора колл-центру. Важливо відзначити, якщо у дитини різко і безконтрольно піднімається температура, малюк скаржиться на болі в вусі або горлі — в будь-який час доби ви можете звернутися за допомогою до дитячого стаціонару KinderKlinik * в відділеннях по вул. Вишгородська 45/2 і вул. Деміївська 16. Чергові лікарі оперативно оцінять стан малюка, проведуть діагностичні тести і складуть тактику подальшого ведення.

* Під «Дитячий стаціонар Kinderklinik» розуміється можливість перебування в палатах денного стаціонару дитини з одним з батьків, і можливість отримання медичної допомоги 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Потрібна консультація?

Записатись
Як записатися на прийом, обстеження або лікування процедуру

Залиште заявку через форму зворотного зв’язку на сайті або ж запишіться на прийом за вказаними номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант контакт-центру відповість на питання і запише на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook