fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Новий додаток допоможе вашій дитині полюбити овочі

30 Серпня 2018

Оновлено: 11 Вересня 2018

Не секрет, що часом дуже складно нагодувати дитину овочами — багато дітей просто відмовляються їх їсти. Як розвинути у дитини здорові харчові звички? Вчені з Великобританії заявили, що в цьому допоможе їх нова розробка — інтерактивна програма для смартфонів Vegetable Maths Master.

Гру створили співробітники університетів Астон (Aston) і Де Монфорт (De Montfort) спільно з Британським психологічним товариством (British Psychological Society). За задумом розробників, гра не лише зробить овочі більш привабливими для дітей від 3 до 7 років, а й допоможе розвинути їх математичні навички.

Зайшовши в додаток, дитина вибирає персонажа (звірятко або дитину), які просять нагодувати їх певною кількістю різноманітних овочів. Якщо завдання виконане правильно, персонаж демонструє, який він щасливий, коли їсть овочі, і пропонує нове, більш складне завдання. Втім, годування персонажів — не єдиний «овочевий квест», з яким зіткнеться дитина. На думку експертів, гра підсилює позитивну реакцію в мозку дитини, що стимулює її до вживання овочів.

Цікавий факт

Уряд Великобританії рекомендує дітям з’їдати 5 порцій фруктів і овочів в день (враховуйте, що дитяча порція приблизно дорівнює обсягу, який поміщається в долоні дитини).

Доктор Клер Фарроу (Dr Claire Farrow) з Університету Астона зазначила: «Ми розробили додаток, яке спирається на психологічні дослідження, і мета якого – підвищити у дитини інтерес до овочів і бажання їх спробувати. Соціальні норми також впливають на харчові переваги, наприклад, дослідження показують, що якщо діти-персонажі в грі люблять їсти овочі, то і реальні діти з більшою ймовірністю будуть їх пробувати».

Професор Емеріта Керол МакГінесс (Emerita Carol McGuiness), голова Ради з освіти та громадського навчання Британського психологічного товариства, сказала: «Vegetable Maths Masters — це кумедна мобільна гра для маленьких дітей, яка враховує дані психологів про те, як заохочувати розвиток здорових харчових звичок у дітей».

Додаток вже доступний для завантаження в iTunes і Android.

Будьте здорові!

Читайте оригінальну статтю тут.

Вам також буде цікаво:

4 Березня 2021
Обережно, Інтернет! Як убезпечити дитину. Поради психолога КіндерКлінік

Багато хто пов'язує спалахи дитячого суїциду з популяризацією груп смерті, залежністю від інтернет-ресурсів, соціальних мереж та ін. Чи справді це так? Розбираємося з безпекою Інтернету і його впливом на дітей разом із психологом КіндерКлінік.

2 Березня 2021
Дитяча психіатрія в Києві в клініці KinderKlinik

У дитячому медичному центрі KinderKlinik відкрито новий напрям лікування дітей різного віку - дитяча психіатрія.

26 Лютого 2021
Коли дитині масаж необхідний з народження? В KinderKlinik є спеціалісти по дитячому масажу

Масаж - це один із ефективних методів для дітей різного віку, який дозволяє зміцнювати та розвивати кісткові та м’язові тканини. Дитячий масаж - це ніжне, ритмічне погладжування тіла вашої дитини руками досвідченого спеціаліста по дитячому масажу KinderKlinik, яке принесе ефект оздоровлення та гарного самопочуття.

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook