иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Новий додаток допоможе вашій дитині полюбити овочі

30 Серпня 2018

Оновлено: 11 Вересня 2018

Не секрет, що часом дуже складно нагодувати дитину овочами — багато дітей просто відмовляються їх їсти. Як розвинути у дитини здорові харчові звички? Вчені з Великобританії заявили, що в цьому допоможе їх нова розробка — інтерактивна програма для смартфонів Vegetable Maths Master.

Гру створили співробітники університетів Астон (Aston) і Де Монфорт (De Montfort) спільно з Британським психологічним товариством (British Psychological Society). За задумом розробників, гра не лише зробить овочі більш привабливими для дітей від 3 до 7 років, а й допоможе розвинути їх математичні навички.

Зайшовши в додаток, дитина вибирає персонажа (звірятко або дитину), які просять нагодувати їх певною кількістю різноманітних овочів. Якщо завдання виконане правильно, персонаж демонструє, який він щасливий, коли їсть овочі, і пропонує нове, більш складне завдання. Втім, годування персонажів — не єдиний «овочевий квест», з яким зіткнеться дитина. На думку експертів, гра підсилює позитивну реакцію в мозку дитини, що стимулює її до вживання овочів.

Цікавий факт

Уряд Великобританії рекомендує дітям з’їдати 5 порцій фруктів і овочів в день (враховуйте, що дитяча порція приблизно дорівнює обсягу, який поміщається в долоні дитини).

Доктор Клер Фарроу (Dr Claire Farrow) з Університету Астона зазначила: «Ми розробили додаток, яке спирається на психологічні дослідження, і мета якого – підвищити у дитини інтерес до овочів і бажання їх спробувати. Соціальні норми також впливають на харчові переваги, наприклад, дослідження показують, що якщо діти-персонажі в грі люблять їсти овочі, то і реальні діти з більшою ймовірністю будуть їх пробувати».

Професор Емеріта Керол МакГінесс (Emerita Carol McGuiness), голова Ради з освіти та громадського навчання Британського психологічного товариства, сказала: «Vegetable Maths Masters — це кумедна мобільна гра для маленьких дітей, яка враховує дані психологів про те, як заохочувати розвиток здорових харчових звичок у дітей».

Додаток вже доступний для завантаження в iTunes і Android.

Будьте здорові!

Читайте оригінальну статтю тут.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, чт, пт, сб 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, пт, сб, нд 09:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт, сб  09:00-18:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-17:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - вт, чт, пт, сб, нд 09:00-17:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - ср, пт та сб 09:00-17:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook