Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Новий додаток допоможе вашій дитині полюбити овочі

30 Серпня 2018

Оновлено: 11 Вересня 2018

Не секрет, що часом дуже складно нагодувати дитину овочами — багато дітей просто відмовляються їх їсти. Як розвинути у дитини здорові харчові звички? Вчені з Великобританії заявили, що в цьому допоможе їх нова розробка — інтерактивна програма для смартфонів Vegetable Maths Master.

Гру створили співробітники університетів Астон (Aston) і Де Монфорт (De Montfort) спільно з Британським психологічним товариством (British Psychological Society). За задумом розробників, гра не лише зробить овочі більш привабливими для дітей від 3 до 7 років, а й допоможе розвинути їх математичні навички.

Зайшовши в додаток, дитина вибирає персонажа (звірятко або дитину), які просять нагодувати їх певною кількістю різноманітних овочів. Якщо завдання виконане правильно, персонаж демонструє, який він щасливий, коли їсть овочі, і пропонує нове, більш складне завдання. Втім, годування персонажів — не єдиний «овочевий квест», з яким зіткнеться дитина. На думку експертів, гра підсилює позитивну реакцію в мозку дитини, що стимулює її до вживання овочів.

Цікавий факт

Уряд Великобританії рекомендує дітям з’їдати 5 порцій фруктів і овочів в день (враховуйте, що дитяча порція приблизно дорівнює обсягу, який поміщається в долоні дитини).

Доктор Клер Фарроу (Dr Claire Farrow) з Університету Астона зазначила: «Ми розробили додаток, яке спирається на психологічні дослідження, і мета якого – підвищити у дитини інтерес до овочів і бажання їх спробувати. Соціальні норми також впливають на харчові переваги, наприклад, дослідження показують, що якщо діти-персонажі в грі люблять їсти овочі, то і реальні діти з більшою ймовірністю будуть їх пробувати».

Професор Емеріта Керол МакГінесс (Emerita Carol McGuiness), голова Ради з освіти та громадського навчання Британського психологічного товариства, сказала: «Vegetable Maths Masters — це кумедна мобільна гра для маленьких дітей, яка враховує дані психологів про те, як заохочувати розвиток здорових харчових звичок у дітей».

Додаток вже доступний для завантаження в iTunes і Android.

Будьте здорові!

Читайте оригінальну статтю тут.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook