fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Пакет дитячого здоров’я від KinderKlinik

19 Квітня 2021

Ми підготували пакет для дітей, який забезпечить набір інструментальних і лабораторних обстежень, а також консультація дитячого спеціаліста.

Комплексний пакет дитячого здоров’я від KinderKlinik включає в себе:

  • консультацію педіатра;
  • 1 інструментальне обстеження;
  • 3 лабораторних дослідження.

Вартість базового пакету дитячого здоров’я складає 1500 грн.

1 консультація лікаря дитячого

Педіатр

4 обстеження

УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), загальноклінічний анализ крові (параметри аналізатору, лейкоцитарна формула), глюкоза, загальноклінічний аналіз сечі з мікроскопією.

Окрім того, ми підготували для вас розширений пакет дитячого здоров’я від KinderKlinik, який дозволить батькам отримати ще більш розширену інформацію про здоров’я своєї дитини.

Такий пакет включає в себе:

  • 3 консультації лікарів дитячих (в тому числі вузьких фахівців);
  • 1 інструментальне обстеження;
  • 3 лабораторних дослідження.

Вартість пакету складає 2600 грн.

3 консультації лікарів дитячих

Педіатр і спеціалісти вузького профілю на вибір батьків

1 інструментальне обстеження

УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка).

3 лабораторних дослідження

Загальноклінічний анализ крові (параметри аналізатору, лейкоцитарна формула), глюкоза, загальноклінічний аналіз сечі з мікроскопією.

Вам також буде цікаво:

11 Травня 2021
Вакцинація від ВПЛ - захист дитини від онкології в майбутньому

Близько 70% випадків раку шийки матки викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ). 16 і 18 штами цього вірусу володіють високим онкогенних потенціалом, і саме вони найчастіше можуть спровокувати розвиток раку. У нас є можливість захистити дітей від цього діагнозу шляхом вакцинації.

28 Квітня 2021
Акне: чому виникає і як доглядати за шкірою дитини

Обличчя дитини «обсипало»? Ви сподіваєтеся, що це лише підліткові прищі, які з віком самі пройдуть? Але не все так просто. Можливо, це «акне», яке проходить далеко не завжди саме по собі, часто потрібна корекція способу життя дитини і правильний догляд за шкірою. Давайте розбиратися разом з дитячим дерматологом KinderKlinik Ніною Прищепою. Що таке «акне»? Це […]

26 Квітня 2021
Що робити, якщо дитина отруїлася побутовою хімією?

Багато разів ми зустрічали напис на упаковці “Зберігати в недоступному для дітей місці”. І це не просто нагадування, це правило, обов’язкове до виконання! У наших будинках дуже багато речовин, які шкідливі і небезпечні для здоров’я, а іноді і життя дітей, якщо зберігаються не там, де їм належить. У групі ризику опиняються діти від 1 до […]