иконка 0800 30 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Патронаж новонароджених: переваги KinderKlinik

17 Вересня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Ткачук Ольга Ігорівна

Якщо ви щойно стали батьками або готуєтеся до цієї важливої події у вашому житті, то вам необхідно знати, що перший рік дитини надзвичайно важливий період для її здоров’я. У цей час малюк швидко розвивається і змінюється і за цими процесами повинен спостерігати педіатр аби не пропустити жодних відхилень.

На першому році життя дитину щомісяця повинен оглядати педіатр. З моменту народження цей лікар стає кращим другом родини, він повинен бути готовий прийти на допомогу, коли це буде необхідно і відповісти на усі запитання. Знайти лікаря, якому можна повністю довірити свою дитину непросто і ми впевнені, що ви знайдете його у KinderKlinik.

 • У наших відділеннях працюють досвідчені доказові педіатри, а також висококваліфіковані вузькопрофільні спеціалісти. Всі вони оглянуть вашого малюка і в жодному разі не пропустять змін, відхилень або ризиків.
 • Під час огляду можна також провести вакцинацію дитини від усіх інфекційних захворювань. У KinderKlinik доступні обов’язкові і рекомендовані вакцини європейських виробників, які ви завжди можете забронювати у будь-якому відділенні на зручну для вас дату.
 • Ми також можемо вам запропонувати річні патронажні пакети. Ми розробили низку комплексних програм, які ви можете обрати залежно від ваших уподобань і потреб. Ознайомитись з умовами пакетів можна за посиланням: https://bit.ly/38Ix6yl.

Та що б ви не обрали – комплексну програму чи звичайні візити до клініки, – пам’ятайте, що профілактичні огляди надзвичайно важливі для дитини на першому році її життя! У цей період вузькопрофільні спеціалісти можуть помітити відхилення, розвитку яких можна уникнути вчасно почавши лікування.

Завдання батьків – забезпечити своєму малюку здорове дитинство і лікарі KinderKlinik допоможуть у цьому! Будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook