иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Патронаж новонароджених: переваги KinderKlinik

17 Вересня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Ткачук Ольга Ігорівна

Якщо ви щойно стали батьками або готуєтеся до цієї важливої події у вашому житті, то вам необхідно знати, що перший рік дитини надзвичайно важливий період для її здоров’я. У цей час малюк швидко розвивається і змінюється і за цими процесами повинен спостерігати педіатр аби не пропустити жодних відхилень.

На першому році життя дитину щомісяця повинен оглядати педіатр. З моменту народження цей лікар стає кращим другом родини, він повинен бути готовий прийти на допомогу, коли це буде необхідно і відповісти на усі запитання. Знайти лікаря, якому можна повністю довірити свою дитину непросто і ми впевнені, що ви знайдете його у KinderKlinik.

 • У наших відділеннях працюють досвідчені доказові педіатри, а також висококваліфіковані вузькопрофільні спеціалісти. Всі вони оглянуть вашого малюка і в жодному разі не пропустять змін, відхилень або ризиків.
 • Під час огляду можна також провести вакцинацію дитини від усіх інфекційних захворювань. У KinderKlinik доступні обов’язкові і рекомендовані вакцини європейських виробників, які ви завжди можете забронювати у будь-якому відділенні на зручну для вас дату.
 • Ми також можемо вам запропонувати річні патронажні пакети. Ми розробили низку комплексних програм, які ви можете обрати залежно від ваших уподобань і потреб. Ознайомитись з умовами пакетів можна за посиланням: https://bit.ly/38Ix6yl.

Та що б ви не обрали – комплексну програму чи звичайні візити до клініки, – пам’ятайте, що профілактичні огляди надзвичайно важливі для дитини на першому році її життя! У цей період вузькопрофільні спеціалісти можуть помітити відхилення, розвитку яких можна уникнути вчасно почавши лікування.

Завдання батьків – забезпечити своєму малюку здорове дитинство і лікарі KinderKlinik допоможуть у цьому! Будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook