иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Патронаж новонароджених в KinderKlinik

14 Липня 2020

Оновлено: 14 Липня 2020

Патронаж грає величезну роль в житті дитини перших місяців життя. В ході патронажного спостереження педіатр і вузькопрофільні фахівці (ортопед, невролог, офтальмолог) ретельно оцінюють загальний стан дитини. Саме в ході планового патронажу лікар може виявити початкові прояви більшості патологічних станів, оцінити гармонійність розвитку дитини, підказати батькам як правильно доглядати за малюком.
Простіше кажучи — для новонародженого, регулярні і своєчасний огляди у фахівців є запорукою здорового початку життя. KinderKlinik піклується про здоров’я вашого малюка і пропонує скористатися послугою «Патронаж новонародженого».

Це важливо

Ми дбаємо про стан малюка і ваш комфорт: у KinderKlinik ви можете викликати додому будь-якого фахівця для огляду дитини. Спільно з лікарем вас також може відвідати медична сестра для забору аналізів або виконання вакцинації. Огляд, обстеження і вакцинація — всі ці послуги доступні у вас вдома, разом з експертами KinderKlinik.
Також варто відзначити, що ви можете скористатися пакетом послуг «Перший рік з KinderKlinik». По приємній вартості ви отримаєте повний комплекс послуг з патронажу новонародженого.

Що включає патронаж новонародженого від KinderKlinik

Наша стратегія патронажу новонароджених створена за принципом комплексного підходу. В команду, яка спостерігає за станом малюка, крім педіатра входять наступні профільні фахівці:

Консультант з грудного вигодовування — комплексний догляд за дитиною неможливий без налагодження грудного вигодовування. KinderKlinik піклується про вас: отримайте консультацію сертифікованого експерта по будь-якому питанню щодо грудного годування. Доктор Ірина Олександрівна Гапчук відповість на будь-які питання щодо налагодження та збереження лактації, дієти матері, тривалості вигодовування і другим питанням.

• Ортопед — оцінює стан тазостегнових суглобів, наявність кривошиї та інших патологій опорно-рухового апарату. Також ортопед навчає батьків технікам масажу, дає рекомендації з гімнастики для новонародженого.

• Невролог — лікар вивчає рефлекси новонародженого і загальний неврологічний статус (розміри джерельця, м’язовий тонус, реакції та ін.). Також невролог дає рекомендації по вправах для розвитку моторики малюка, рекомендації по режиму сну та ін.

• Офтальмолог — якщо дитина народилася передчасно — консультація офтальмолога показана в перші тижні після народження для виключення уражень сітківки. В інших випадках перший плановий огляд показаний на 3 місяць життя дитини або при будь-яких патологічних симптомах.

• Хірург — лікар виключає наявність пахових або пупкових гриж, виконує загальний огляд, становить тактику ведення при виявленні гемангіом. Консультація хірурга також показана при виявленні у дитини різних новоутворень або при тривалій затримці стільця для виключення інвагінацій кишківнику.

• ЛОР-лікар — фахівець оцінює стан слухового аналізатора (проводить аудіометрію), дає рекомендації по догляду за порожниною носа, вушних раковин, відповідає на Найбільш часті запитання батьків (чи варто промивати ніс, чи потрібно використовувати ватяні палички та ін.).

За результатами огляду лікарі можуть призначити наступні дослідження:

 • Білітест — визначення рівня білірубіну, показаний в перші дні життя.
 • Загальні дослідження крові й сечі — для виключення анемії, патології нирок і сечовивідних шляхів.
 • УЗД кульшових суглобів — дозволяє оцінити ступінь зрілості тазостегнових суглобів, виключити патологічні зміни.
 • Нейросонографія — ультразвукове дослідження структур головного мозку, показано для виявлення гематом, гідроцефалії.УЗД серця або ехокардіографія — максимально просте і високоінформативне дослідження для оцінки стану клапанів, структур серця і магістральних судин.
 • УЗД органів черевної порожнини — в ході дослідження лікар оцінює стан печінки, селезінки, нирок та інших органів черевної порожнини, а також може виявити різні патології та новоутворення.


Як оформити послугу

Для запису до фахівця, виклику лікаря додому або оформлення пакету послуг, залиште замовлення у формі назад зв’язку на сайті або зверніться за вказаними номерами:

0800 30 75 75
096390 75 75
044390 75 75

Консультант контакт-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний час.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

 

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook