Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Патронаж новонароджених в KinderKlinik

14 Липня 2020

Оновлено: 14 Липня 2020

Патронаж грає величезну роль в житті дитини перших місяців життя. В ході патронажного спостереження педіатр і вузькопрофільні фахівці (ортопед, невролог, офтальмолог) ретельно оцінюють загальний стан дитини. Саме в ході планового патронажу лікар може виявити початкові прояви більшості патологічних станів, оцінити гармонійність розвитку дитини, підказати батькам як правильно доглядати за малюком.
Простіше кажучи — для новонародженого, регулярні і своєчасний огляди у фахівців є запорукою здорового початку життя. KinderKlinik піклується про здоров’я вашого малюка і пропонує скористатися послугою «Патронаж новонародженого».

Це важливо

Ми дбаємо про стан малюка і ваш комфорт: у KinderKlinik ви можете викликати додому будь-якого фахівця для огляду дитини. Спільно з лікарем вас також може відвідати медична сестра для забору аналізів або виконання вакцинації. Огляд, обстеження і вакцинація — всі ці послуги доступні у вас вдома, разом з експертами KinderKlinik.
Також варто відзначити, що ви можете скористатися пакетом послуг «Перший рік з KinderKlinik». По приємній вартості ви отримаєте повний комплекс послуг з патронажу новонародженого.

Що включає патронаж новонародженого від KinderKlinik

Наша стратегія патронажу новонароджених створена за принципом комплексного підходу. В команду, яка спостерігає за станом малюка, крім педіатра входять наступні профільні фахівці:

Консультант з грудного вигодовування — комплексний догляд за дитиною неможливий без налагодження грудного вигодовування. KinderKlinik піклується про вас: отримайте консультацію сертифікованого експерта по будь-якому питанню щодо грудного годування. Доктор Ірина Олександрівна Гапчук відповість на будь-які питання щодо налагодження та збереження лактації, дієти матері, тривалості вигодовування і другим питанням.

• Ортопед — оцінює стан тазостегнових суглобів, наявність кривошиї та інших патологій опорно-рухового апарату. Також ортопед навчає батьків технікам масажу, дає рекомендації з гімнастики для новонародженого.

• Невролог — лікар вивчає рефлекси новонародженого і загальний неврологічний статус (розміри джерельця, м’язовий тонус, реакції та ін.). Також невролог дає рекомендації по вправах для розвитку моторики малюка, рекомендації по режиму сну та ін.

• Офтальмолог — якщо дитина народилася передчасно — консультація офтальмолога показана в перші тижні після народження для виключення уражень сітківки. В інших випадках перший плановий огляд показаний на 3 місяць життя дитини або при будь-яких патологічних симптомах.

• Хірург — лікар виключає наявність пахових або пупкових гриж, виконує загальний огляд, становить тактику ведення при виявленні гемангіом. Консультація хірурга також показана при виявленні у дитини різних новоутворень або при тривалій затримці стільця для виключення інвагінацій кишківнику.

• ЛОР-лікар — фахівець оцінює стан слухового аналізатора (проводить аудіометрію), дає рекомендації по догляду за порожниною носа, вушних раковин, відповідає на Найбільш часті запитання батьків (чи варто промивати ніс, чи потрібно використовувати ватяні палички та ін.).

За результатами огляду лікарі можуть призначити наступні дослідження:

 • Білітест — визначення рівня білірубіну, показаний в перші дні життя.
 • Загальні дослідження крові й сечі — для виключення анемії, патології нирок і сечовивідних шляхів.
 • УЗД кульшових суглобів — дозволяє оцінити ступінь зрілості тазостегнових суглобів, виключити патологічні зміни.
 • Нейросонографія — ультразвукове дослідження структур головного мозку, показано для виявлення гематом, гідроцефалії.УЗД серця або ехокардіографія — максимально просте і високоінформативне дослідження для оцінки стану клапанів, структур серця і магістральних судин.
 • УЗД органів черевної порожнини — в ході дослідження лікар оцінює стан печінки, селезінки, нирок та інших органів черевної порожнини, а також може виявити різні патології та новоутворення.


Як оформити послугу

Для запису до фахівця, виклику лікаря додому або оформлення пакету послуг, залиште замовлення у формі назад зв’язку на сайті або зверніться за вказаними номерами:

0800 30 75 75
096390 75 75
044390 75 75

Консультант контакт-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний час.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

 

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook