Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Патронаж новонародженого: чому він важливий для малюка

23 Вересня 2020

Оновлено: 21 Квітня 2021

Автор:Даневська Ганна Юріївна

Ось і настав довгоочікуваний момент — ви взяли на руки свого новонародженого малюка. Відновившись після пологів, ви повернулися додому: саме час повідомити про це в клініку і запросити педіатра на перший візит. Чому ж важливий перший візит лікаря і які цілі стоять перед фахівцем — дізнайтеся від фахівця KinderKlinik, педіатра Ганни Даневської.

Коментар експерта

Після народження малюка у багатьох молодих батьків виникає маса питань і сумнівів щодо правильності власних дій при поводженні з дитиною. Навіть якщо перечитати безліч спеціальної літератури, відвідувати заняття для майбутніх батьків не факт, що все буде зрозуміло та легко. Трохи легше буде батькам, які мають досвід спілкування з дітьми. В ході первинного патронажу педіатру важливо пояснити, коли й до якого фахівця слід звернутися з дитиною до року, які діагностичні дослідження потрібно виконати в обов’язковому порядку. У багатьох  педіатрів є лайфхаки для вирішенням багатьох питань щодо побуту та догляду за немовлям, які ставлять батьків новонародженого  в  глухий кут. Серед завдань педіатра при первинній зустрічі з малюком і батьками, стоїть не тільки оцінка фізичного розвитку немовляти, а й готовність родини до нового члена сім’ї: організація простору, особливості добового режиму дитини в залежності від віку, догляд за ним. Важливо відзначити, що в завдання педіатра також входить допомога для матері в питаннях щодо лактації, оцінці особливостей адаптації дитини до нової, позаутробного, життя. Окремо варто відзначити консультації з приводу необхідності виконання профілактичних щеплень. Коли батьки ставлять мені запитання, коли і яку вакцину потрібно зробити, я так і кажу: «Вітаю, ви починаєте квест« зроби все щеплення до року вчасно і відповідно до календаря щеплень в Україні ». До цього переліку входять обов’язкові, (в Україні — від 10 хвороб) і рекомендовані (за бажанням батьків забезпечити додатковий захист). В ході первинного патронажу педіатра також потрібно пояснити, коли й до якого фахівця слід звернутися з дитиною до року, які діагностичні дослідження потрібно виконати в обов’язковому порядку. На завершення візиту педіатр розповідає про лайфхаки до рішенням більшості питань щодо побуту та догляду, які ставлять батьків новонародженого малюка в тупик. Роль педіатра — в ході патронажу допомогти батькам скласти цілісну картину про догляд за малюком, проконсультувати з виникаючих питань і, при необхідності, заспокоїти батьків.

Зростайте здоровими й щасливими Ваш педіатр, Ганна Даневська

Можливості KinderKlinik

Ми знаємо, як важливо подбати про здоров’я малюка з перших днів життя. KinderKlinik пропонує вам скористатися спеціальними пропозиціями: 1. Після пред’явлення фірмового флаєра, всього за 200 гривень ви отримаєте консультацію лікаря педіатра й дієтолога, а також експрес-визначення рівня білірубіну (білітест) *. Скористатися послугами можна як на прийомі в медичному центрі KinderKlinik або його відділенні, так і викликавши лікаря додому. Пропозиція діє протягом 3 місяців після виписки з пологового будинку і при пред’явленні флаєра до 31.12.2020. * Пропозиція дійсна якщо послуги будуть отримані в рамках одного візиту або виїзду лікаря додому.

 1. Скористайтеся оновленим пакетом послуг «Здоровий початок життя з KinderKlinik», в який включені всі дослідження і консультації, необхідні для малюка першого року життя. Отримайте знижку в 15% один раз на кожну з наступних послуг при пред’явленні фірмового флаєра: • консультація дитячого ортопеда • консультація дитячого невролога • консультація дитячого офтальмолога • консультація дитячого оториноларинголога • ультразвукове дослідження кульшових суглобів • ультразвукове дослідження серця (ехокардіографія) • ультразвукове дослідження джерельця (нейросонографія)
 • Пропозиція діє протягом 6 місяців після виписки з пологового будинку і при пред’явленні флаєра до 31.12.2020.

Потрібен патронаж новонародженого?

Викликати лікаря

Як запросити педіатра KinderKlinik на патронаж

Викличте фахівця, скориставшись будь-яким зручним із запропонованих способів: • Зателефонуйте за будь-якого номеру, із зазначених на фірмовому флаєрі • Залиште заявку через форму зворотного зв’язку на сайті • Зв’яжіться з консультантами контакт-центру за наступними номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook