иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Річна програма для новонароджених Light

3 Грудня 2018

Малюки швидко ростуть і розвиваються саме в перший рік життя. Ось чому в цей період дуже важливо проходити регулярні профілактичні огляди у педіатра та інших фахівців — це допоможе постійно відстежувати стан здоров’я і розвитку дитини, а також своєчасно виявляти порушення і проводити їх корекцію.

Спеціально для Вас ми створили комплексний медичний пакет «Річна програма для новонароджених Light» — мінімально необхідний набір лікарських консультацій за доступну ціну!

Що включає пакет:

– першу консультацію дитячого лікаря-педіатра.

– 7 повторних консультацій дитячого лікаря-педіатра.

– 4 консультації вузькопрофільних дитячих лікарів на вибір (ендокринолога, невролога, отоларинголога, ортопеда-травматолога, офтальмолога, хірурга, гастроентеролога, алерголога, дерматолога).

Вартість пакета «Річна програма для новонароджених Light» — лише 6900 грн.

Термін дії пакета: 366 днів з моменту  придбання.

Переваги пакета: 

– можливість вибрати будь-якого дитячого лікаря-педіатра на кожній консультації

– для тих, хто придбав даний пакет, в KinderKlinik резервуються і зберігаються вакцини проти небезпечних інфекційних захворювань

– особистий кабінет на сайті, в якому Ви в будь-який момент зможете побачити результати обстежень і аналізів, а також — висновки педіатра і фахівців вузького профілю

– зручність і економія Вашого часу та грошей.

KinderKlinik — здоров’я починається з дитинства!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook