fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Річна програма для новонароджених Light

3 Грудня 2018

Малюки швидко ростуть і розвиваються саме в перший рік життя. Ось чому в цей період дуже важливо проходити регулярні профілактичні огляди у педіатра та інших фахівців — це допоможе постійно відстежувати стан здоров’я і розвитку дитини, а також своєчасно виявляти порушення і проводити їх корекцію.

Спеціально для Вас ми створили комплексний медичний пакет «Річна програма для новонароджених Light» — мінімально необхідний набір лікарських консультацій за доступну ціну!

Що включає пакет:

– першу консультацію дитячого лікаря-педіатра.

– 7 повторних консультацій дитячого лікаря-педіатра.

– 4 консультації вузькопрофільних дитячих лікарів на вибір (ендокринолога, невролога, отоларинголога, ортопеда-травматолога, офтальмолога, хірурга, гастроентеролога, алерголога, дерматолога).

Вартість пакета «Річна програма для новонароджених Light» — лише 5990 грн.

Термін дії пакета: 365 днів з моменту  придбання.

Переваги пакета: 

– можливість вибрати будь-якого дитячого лікаря-педіатра на кожній консультації

– для тих, хто придбав даний пакет, в KinderKlinik резервуються і зберігаються вакцини проти небезпечних інфекційних захворювань

– особистий кабінет на сайті, в якому Ви в будь-який момент зможете побачити результати обстежень і аналізів, а також — висновки педіатра і фахівців вузького профілю

– зручність і економія Вашого часу та грошей.

KinderKlinik — здоров’я починається з дитинства!

Вам також буде цікаво:

22 Березня 2021
Вітрянка: чим вона небезпечна, що робити і чи можно її попередити?

Чому діти хворіють на вітрянку, як її лікувати і як можна попередити це захворювання? Чому потрібно вакцинуватися дітям та дорослим і в яких випадках це треба робити? Навіть в дитячому віці вітряна віспа може протікати з ускладненнями і батькам важливо розуміти, як діяти, якщо дитина захворіла.

4 Березня 2021
Обережно, Інтернет! Як убезпечити дитину. Поради психолога КіндерКлінік

Багато хто пов'язує спалахи дитячого суїциду з популяризацією груп смерті, залежністю від інтернет-ресурсів, соціальних мереж та ін. Чи справді це так? Розбираємося з безпекою Інтернету і його впливом на дітей разом із психологом КіндерКлінік.

2 Березня 2021
Дитяча психіатрія в Києві в клініці KinderKlinik

У дитячому медичному центрі KinderKlinik відкрито новий напрям лікування дітей різного віку - дитяча психіатрія.