иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Річна програма для новонароджених 2021

10 Березня 2020

У перший рік малюки активно розвиваються і вчаться пізнавати світ. Саме в цей час дуже важливо ретельно стежити за їх ростом і розвитком, щоб не допустити виникнення патологій, виявляти і, по можливості, їх коригувати. Щоб допомогти мамам впоратися з цим важливим завданням, ми створили комплексний медичний пакет «Річна програма для новонароджених 2021», заснований на рекомендаціях кращих українських і зарубіжних педіатрів. Щоб Ваш малюк ріс здоровим, ми пропонуємо:

 • щомісячні огляди у педіатра
 • контроль розвитку життєво важливих органів і систем дитини дитячими лікарями: неврологом, ортопедом, офтальмологом і отоларингологом
 • лабораторні аналізи та інструментальні обстеження (УЗД, нейросонографія та ін.).

Вартість пакету «Річна програма для новонароджених» — 15570 грн.*

Термін дії пакета: 366 днів з моменту його придбання. Переваги пакета:

 • педіатр буде системно стежити за здоров’ям Вашої дитини
 • повний комплекс необхідних медичних послуг
 • зручний індивідуальний графік прийому
 • зв’язок з педіатром 7 днів на тиждень
 • особистий кабінет на сайті, в якому Ви в будь-який момент зможете побачити результати обстежень і аналізів, а також — висновки Вашого особистого педіатра і фахівців вузького профілю.

Комплексний медичний пакет «Річна програма для новонароджених» включає в себе:

 • 13 консультацій педіатра;
 • 8 консультацій спеціалістів вузького профілю (за призначенням педіатра або за бажанням батьків);
 • 5 лабораторних досліджень (загальноклінічний аналіз крові, загальноклінічний аналіз сечі з мікроскопією, копрограма, с-реактивній білок (кількісно), глюкоза);
 • 4 інструментальних обстеження (УЗД органів брюшної порожнини і заочеревинного простору, комплексна эхокардіографія у дітей, УЗИ тазобедренных суставов у детей (по методике Графа), нейросонография (НСГ). 

  * Вартість вакцин, медикаментів і виробів медичного призначення, які будуть використовуватися під час проведення медичних маніпуляцій — у вартість не входять і оплачуються додатково.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook