fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Планові щеплення під час карантину: робити чи не робити?

1 Квітня 2020

Оновлено: 26 Січня 2021

Багато мам вважають, що робити планові щеплення дітям під час карантину не можна, і що варто відкласти їх на потім. Але все — з точністю до навпаки. Чому не можна відмовлятися від обов’язкової вакцинації і треба робити планові щеплення навіть в умовах карантину — давайте розбиратися разом. Як відзначають у ВООЗ, карантин не скасовує рутинної вакцинації. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, «будь-які переривання рутинної (планової) вакцинації, навіть на короткий період, приведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості захворювань, які можна запобігти шляхом вакцинації». Національне законодавство також не змінює процеси рутинної вакцинації. Педіатр KinderKlinik Ірина Петрук зазначає: «Обов’язкова вакцинація дітей — те, що потрібно робити обов’язково і при будь-яких обставинах. Навіть в умовах карантину через коронавірус. І в цій ситуації навіть ще більш необхідно! Чому? Та тому, що інші віруси, наприклад, кір або дифтерія нікуди не поділися і продовжують спокійно розгулювати. Ви ж виходите з дитиною гуляти на вулицю або просто за межі квартири? В таких умовах підвищується ризик перехресних інфекцій, які можуть призвести до розвитку непередбачуваних реакцій і важких ускладнень для ще незміцнілого дитячого організму. Саме тому в умовах карантину обов’язкова вакцинація дітей ще більш необхідна, ніж завжди! Крім того, якщо від коронавіруса вакцину поки що не винайшли, то від того ж кору або дифтерії вона є. Навіщо ж піддавати свою дитину небезпеці захворіти тим, від чого напевно можна захистити!? Відмова від планової вакцинації зараз означає, що ризики захворіти для дитини не зменшаться, а зростуть! Тому відповідь однозначна: планові щеплення під час карантину — РОБИТИ!». Як же зробити вакцинацію під час карантину безпечною?

 • в KinderKlinik

Ми дотримуємося концепції про поділ на прийомах здорових і хворих діток — у нас два окремі входи: для здорових дітей і тих, хто захворів. Це означає, що ви, прийшовши з дитиною на вакцинацію, відразу ж потрапите в здоровий блок і не будете контактувати з хворими. Ви зможете пройти планову вакцинацію без ризику для себе і своєї дитини підхопити якусь інфекцію.

Уточнити подробиці і записатися на проведення вакцинації можна за телефонами: 0800 30 75 75 (цілодобово) 096 390 75 75 (цілодобово) 044 390 75 75 (цілодобово)

Вам також буде цікаво:

4 Березня 2021
Обережно, Інтернет! Як убезпечити дитину. Поради психолога КіндерКлінік

Багато хто пов'язує спалахи дитячого суїциду з популяризацією груп смерті, залежністю від інтернет-ресурсів, соціальних мереж та ін. Чи справді це так? Розбираємося з безпекою Інтернету і його впливом на дітей разом із психологом КіндерКлінік.

2 Березня 2021
Дитяча психіатрія в Києві в клініці KinderKlinik

У дитячому медичному центрі KinderKlinik відкрито новий напрям лікування дітей різного віку - дитяча психіатрія.

26 Лютого 2021
Коли дитині масаж необхідний з народження? В KinderKlinik є спеціалісти по дитячому масажу

Масаж - це один із ефективних методів для дітей різного віку, який дозволяє зміцнювати та розвивати кісткові та м’язові тканини. Дитячий масаж - це ніжне, ритмічне погладжування тіла вашої дитини руками досвідченого спеціаліста по дитячому масажу KinderKlinik, яке принесе ефект оздоровлення та гарного самопочуття.

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook