fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Подорож з дитиною на автомобілі: правила безпеки

20 Травня 2019

Оновлено: 24 Травня 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

Літо — пора відпусток, подорожей, поїздок до моря, в ліс і на пікнік. Зазвичай ви їдете на автомобілі, і з собою берете всіх — дорослих, дітей і навіть собаку… Як зробити поїздку на автомобілі незабутньою, а емоції — тільки приємними?

Є правила, дотримання яких зробить поїздку безпечною:

– Якщо ви подорожуєте на машині з дитиною, обов’язково використовуйте дитяче автомобільне крісло, як того вимагають правила дорожнього руху.

– Перед поїздкою перевірте, чи правильно встановлені і підігнані ремені автокрісла під розміри дитини.

– Якщо поїздка довга, зупиняйтеся з регулярними інтервалами, щоб зробити перерву для дітей і дати їм можливість розім’ятися, вийти і прогулятися.

– Щоб діти в дорозі не занудьгували і не почали відволікати водія, заздалегідь подбайте про книги або дитячі іграшки згідно віку.

– Підготуйте для дітей корисні перекуси і напої. З огляду на спеку, це повинні бути продукти, які не псуються швидко. Дуже важливі напої і особливо в жаркий день! Вибирайте воду, морси, компоти, а від солодких газованих напоїв краще відмовитися. А повноцінно поїсти дітям краще під час зупинки.

– Щоб уникнути перегріву — розумно буде спланувати подорож в холодний час доби. Якщо це ніяк не вдається, підберіть для дітей зручні, вільні наряди з натуральних дихаючих тканин.

Ніколи не залишайте дітей в машині! Температура в автомобілі навіть в холодний день дуже швидко може піднятися до небезпечних відміток. Щорічно у всьому світі від теплового удару гине велика кількість дітей, які з різних причин опинилися замкненими в автомобілі. Тільки в США в минулому році таким чином загинуло 50 дітей.

Напередодні спекотного сезону Національна рада з безпеки США (NSC) випустила оновлені рекомендації, які допоможуть уникнути «забування» дитини і, відповідно, її перегріву в автомобілі. Ось основні з них:

– кожен раз перед тим, як залишаєте салон автомобіля, оглядайте його, щоб випадково не забути там дитину – коли ставите авто на стоянку, обов’язково блокуйте двері, щоб діти не змогли потрапити всередину. Пояснюйте дітям, що автомобіль — це не місце для ігор.

– під час поїздки залиште що-небудь важливе (гаманець, портфель або навіть свій лівий черевик) на задньому сидінні автомобіля — так, щоб вам напевно довелося подивитися туди, перш ніж вийти і заблокувати автомобіль.

Лікар-педіатр KinderKlinik, спеціаліст вищої категорії Крепак Марія Сергіївна додала: «Під час подорожі дитина повинна знаходитися в автокріслі не більше 1,5-2 годин. Обов’язково робіть зупинки (поміняти підгузки, попити, пострибати, розім’ятися) і з новими силами і позитивними емоціями продовжуйте подорож». Подорожуйте з дітьми безпечно! Нехай поїздки доставляють Вам лише приємні враження і емоції! І будьте здорові!

Читайте також: Як захистити дитину від побутових травм

Вам також буде цікаво:

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

28 Грудня 2021
Коліки у малюка: чому виникають і як полегшити стан

Головна складність у тому, що досі невідомі точні причини виникнення колік.

KinderKlinik працює в безпечному режимі 24/7

Відвідуючи КіндерКлінік Ви і Ваш малюк перебуваєте в повній безпеці!

 • весь наш персонал здійснює прийом лише в масках і рукавичках;
 • все поверхні в клініці постійно обробляються дезінфікуючими засобами, а в приміщеннях регулярно працюють рециркулятори;
 • у всіх наших відділеннях є 2 входи для того, щоб здорові і хворі діти не перетиналися між собою
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.