иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Попередити легше, ніж лікувати: графік профоглядів у KinderKlinik на травень

1 Травня 2021

Оновлено: 30 Квітня 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

Шановні батьки! Дуже багато хвороб у дітей можна попередити звичайними профоглядами. Ця абсолютно безболісна, але регулярна процедура допоможе вам уникнути захворювань, розвитку їх важких наслідків і процесу лікування. Якщо нехтувати такими оглядами, батьки дуже легко можуть пропустити якісь відхилення або захворювання, які можуть загостритися і стати причинами ще більш небезпечних станів дитини.

Тільки фахівці здатні діагностувати розвиток хвороби на ранніх стадіях або відхилення у розвитку малюка, які можна вчасно успішно скорегувати. 

Систематичні візити до вузькопрофільних спеціалістів допоможуть вашому малюкові рости здоровим. 

Ми підготували для вас розклад днів комплексних оглядів у травні! Звернувшись до наших відділень зі своїм малюком ви зможете за один день відвідати не тільки педіатра, але й вузькопрофільних фахівців (дитячого офтальмолога, невролога, ортопеда, хірурга, інших лікарів), які допоможуть побачити повну картину стану здоров’я вашої дитини. 

Окрім консультацій фахівців, в KinderKlinik доступний повний комплекс інструментальних, ультразвукових та лабораторних обстежень. Також нагадуємо, що в наявності є всі вакцини, які здатні захистити ваших малюків від інфекційних захворювань і їх наслідків згідно Національного календаря щеплень МОЗ України. 

Розклад днів комплексних оглядів у травні у відділеннях KinderKlinik: 

 • Відділення по вул. Деміївській, 16: понеділок — педіатр, УЗД, отоларинголог, невролог;  вівторок — педіатр, УЗД, невролог, хірург, ортопед; середа, четвер — педіатр, УЗД, невролог, хірург, офтальмолог; п’ятница — педіатр, УЗД, невролог, хірург, ортопед, офтальмолог; субота — педіатр, УЗД, отоларинголог, невролог, ортопед; неділя — педіатр, УЗД, отоларинголог, хірург.
 • Відділення по вул. Кахи Бендукідзе, 2: понеділок — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; вівторок — ортопед, УЗД, хірург, невролог (окрім 11.05), офтальмолог (окрім 18.05); середа — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; четвер — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; п’ятниця — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД (окрім 28.05), хірург; субота — невролог (тільки 29.05), офтальмолог, ортопед, УЗД (тільки 15.05), хірург; неділя — невролог (16.05 і 23.05), офтальмолог, ортопед, УЗД (окрім 30.05), хірург.
 • Відділення по вул. Вишгородська, 45/2: понеділок — педіатр, отоларинголог, УЗД, хірург; вівторок невролог, ортопед, офтальмолог, УЗД; середа (окрім 5.05) – невролог, ортопед, УЗД, офтальмолог; четвер — невролог, ортопед, УЗД, лор; п’ятниця невролог, ортопед, УЗД, офтальмолог, отоларинголог; субота — невролог, УЗД, ортопед, хірург (окрім, 1 и 8.05); неділя — невролог, УЗД, ортопед, отоларинголог, офтальмолог, хірург (окрім 9.05).
 • Відділення по вул. Олександра Мишуги, 2: понеділок: 10 травня — невролог, УЗД, хірург, отоларинголог: 17, 24, 31 травня — невролог, ортопед, УЗД, хірург, отоларинголог; вівторок: 4, 11 травня — невролог, ортопед, УЗД, хірург; 18, 25 травня — офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; середа — невролог, ортопед (окрім 5.05), офтальмолог, УЗД, хірург, отоларинголог; четвер — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хирург; п’ятниця — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург, отоларинголог;  субота — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; неділя: 9, 30 травня — УЗД, хірург.

Чи можна дорослим пройти комплексне обстеження в клініці? 

Нагадуємо, що важливо дбати не тільки про здоров’я ваших малюків, а й про своє. Ми подбали про те, щоб дорослі також могли пройти деякі обстеження в KinderKlinik. 

У наших відділеннях для дорослих доступні наступні послуги: 

 • ультразвукове обстеження найбільш затребуваних зон; 
 • комплексне лабораторне обстеження; 
 • вакцинація сертифікованими вакцинами європейського виробництва (після консультації сімейного лікаря) . 

Подбайте про своє здоров’я! Запишіться на профогляд: 0 800 30 75 75, 096 390 75 75, 044 390 75 75.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook