fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Попередити легше, ніж лікувати: графік профоглядів у KinderKlinik на травень

1 Травня 2021

Оновлено: 30 Квітня 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

Шановні батьки! Дуже багато хвороб у дітей можна попередити звичайними профоглядами. Ця абсолютно безболісна, але регулярна процедура допоможе вам уникнути захворювань, розвитку їх важких наслідків і процесу лікування. Якщо нехтувати такими оглядами, батьки дуже легко можуть пропустити якісь відхилення або захворювання, які можуть загостритися і стати причинами ще більш небезпечних станів дитини.

Тільки фахівці здатні діагностувати розвиток хвороби на ранніх стадіях або відхилення у розвитку малюка, які можна вчасно успішно скорегувати. 

Систематичні візити до вузькопрофільних спеціалістів допоможуть вашому малюкові рости здоровим. 

Ми підготували для вас розклад днів комплексних оглядів у травні! Звернувшись до наших відділень зі своїм малюком ви зможете за один день відвідати не тільки педіатра, але й вузькопрофільних фахівців (дитячого офтальмолога, невролога, ортопеда, хірурга, інших лікарів), які допоможуть побачити повну картину стану здоров’я вашої дитини. 

Окрім консультацій фахівців, в KinderKlinik доступний повний комплекс інструментальних, ультразвукових та лабораторних обстежень. Також нагадуємо, що в наявності є всі вакцини, які здатні захистити ваших малюків від інфекційних захворювань і їх наслідків згідно Національного календаря щеплень МОЗ України. 

Розклад днів комплексних оглядів у травні у відділеннях KinderKlinik: 

 • Відділення по вул. Деміївській, 16: понеділок — педіатр, УЗД, отоларинголог, невролог;  вівторок — педіатр, УЗД, невролог, хірург, ортопед; середа, четвер — педіатр, УЗД, невролог, хірург, офтальмолог; п’ятница — педіатр, УЗД, невролог, хірург, ортопед, офтальмолог; субота — педіатр, УЗД, отоларинголог, невролог, ортопед; неділя — педіатр, УЗД, отоларинголог, хірург.
 • Відділення по вул. Кахи Бендукідзе, 2: понеділок — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; вівторок — ортопед, УЗД, хірург, невролог (окрім 11.05), офтальмолог (окрім 18.05); середа — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; четвер — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; п’ятниця — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД (окрім 28.05), хірург; субота — невролог (тільки 29.05), офтальмолог, ортопед, УЗД (тільки 15.05), хірург; неділя — невролог (16.05 і 23.05), офтальмолог, ортопед, УЗД (окрім 30.05), хірург.
 • Відділення по вул. Вишгородська, 45/2: понеділок — педіатр, отоларинголог, УЗД, хірург; вівторок невролог, ортопед, офтальмолог, УЗД; середа (окрім 5.05) – невролог, ортопед, УЗД, офтальмолог; четвер — невролог, ортопед, УЗД, лор; п’ятниця невролог, ортопед, УЗД, офтальмолог, отоларинголог; субота — невролог, УЗД, ортопед, хірург (окрім, 1 и 8.05); неділя — невролог, УЗД, ортопед, отоларинголог, офтальмолог, хірург (окрім 9.05).
 • Відділення по вул. Олександра Мишуги, 2: понеділок: 10 травня — невролог, УЗД, хірург, отоларинголог: 17, 24, 31 травня — невролог, ортопед, УЗД, хірург, отоларинголог; вівторок: 4, 11 травня — невролог, ортопед, УЗД, хірург; 18, 25 травня — офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; середа — невролог, ортопед (окрім 5.05), офтальмолог, УЗД, хірург, отоларинголог; четвер — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хирург; п’ятниця — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург, отоларинголог;  субота — невролог, офтальмолог, ортопед, УЗД, хірург; неділя: 9, 30 травня — УЗД, хірург.

Чи можна дорослим пройти комплексне обстеження в клініці? 

Нагадуємо, що важливо дбати не тільки про здоров’я ваших малюків, а й про своє. Ми подбали про те, щоб дорослі також могли пройти деякі обстеження в KinderKlinik. 

У наших відділеннях для дорослих доступні наступні послуги: 

 • ультразвукове обстеження найбільш затребуваних зон; 
 • комплексне лабораторне обстеження; 
 • вакцинація сертифікованими вакцинами європейського виробництва (після консультації сімейного лікаря) . 

Подбайте про своє здоров’я! Запишіться на профогляд: 0 800 30 75 75, 096 390 75 75, 044 390 75 75.

Вам також буде цікаво:

11 Травня 2021
Вакцинація від ВПЛ - захист дитини від онкології в майбутньому

Близько 70% випадків раку шийки матки викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ). 16 і 18 штами цього вірусу володіють високим онкогенних потенціалом, і саме вони найчастіше можуть спровокувати розвиток раку. У нас є можливість захистити дітей від цього діагнозу шляхом вакцинації.

28 Квітня 2021
Акне: чому виникає і як доглядати за шкірою дитини

Обличчя дитини «обсипало»? Ви сподіваєтеся, що це лише підліткові прищі, які з віком самі пройдуть? Але не все так просто. Можливо, це «акне», яке проходить далеко не завжди саме по собі, часто потрібна корекція способу життя дитини і правильний догляд за шкірою. Давайте розбиратися разом з дитячим дерматологом KinderKlinik Ніною Прищепою. Що таке «акне»? Це […]

26 Квітня 2021
Що робити, якщо дитина отруїлася побутовою хімією?

Багато разів ми зустрічали напис на упаковці “Зберігати в недоступному для дітей місці”. І це не просто нагадування, це правило, обов’язкове до виконання! У наших будинках дуже багато речовин, які шкідливі і небезпечні для здоров’я, а іноді і життя дітей, якщо зберігаються не там, де їм належить. У групі ризику опиняються діти від 1 до […]

KinderKlinik працює в безпечному режимі 24/7

Відвідуючи КіндерКлінік Ви і Ваш малюк перебуваєте в повній безпеці!

 • весь наш персонал здійснює прийом лише в масках і рукавичках;
 • все поверхні в клініці постійно обробляються дезінфікуючими засобами, а в приміщеннях регулярно працюють рециркулятори;
 • у всіх наших відділеннях є 2 входи для того, щоб здорові і хворі діти не перетиналися між собою
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.