fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Представляємо програму «Міжнародні лікарі-експерти в KinderKlinik»

6 Грудня 2019

Наша мета – здорові діти. Тому ми прагнемо лікувати і профілактувати захворювання дітей на найвищому рівні – світовому. Ми вирішили наблизити світові медичні стандарти, напрацювання і досвід надання медичної допомоги до нас – в KinderKlinik. Щоби наші лікарі обмінювалися досвідом, спілкуючись з відомими зарубіжними фахівцями. І щоби Ваші діти могли отримувати медичну допомогу на найвищому рівні.

Тому ми розпочинаємо програму «Міжнародні лікарі-експерти в KinderKlinik». Ми запрошуємо до Києва видатних іноземних фахівців, які будуть консультувати і лікувати Ваших дітей. Першим таким фахівцем став відомий ізраїльський ортопед Володимир Гольдман, який приїхав до Києва, завдяки співпраці KinderKlinik з міжнародною консалтинговою компанією MedicalExpert.

І ось сьогодні, 6 грудня 2019, Володимир Гольдман разом з дитячим ортопедом-травматологом KinderKlinik Вадимом Дідичуком консультував дітей у відділенні KinderKlinik по вул. Деміївська, 16.

Прийом в KinderKlinik пройшов на «ура». Було дуже багато бажаючих потрапити на консультацію до видатного ізраїльського ортопеда, але Володимир Гольдман і Вадим Дідичук знайшли можливість прийняти всіх діток з порушеннями опорно-рухового апарату.

Кожна дитина була оглянута лікарями, були надані рекомендації та призначено відповідне лікування. Батьки отримали відповіді на всі питання.

Ізраїльський ортопед Д-р Володимир Гольдман, Університетська Клініка Хадасса, Єрусалим, зазначив:

«Одне із завдань лікаря – ділитися досвідом і знаннями зі своїми колегами, тим самим підвищуючи рівень медицини для всіх людей. Тому я радий, що приїхав до Києва – беру участь в консультаціях дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, даю свої рекомендації і роблю все, щоб їм допомогти».

Головний лікар KinderKlinik педіатр Барзилович Анастасія Дмитрівна додала:

«KinderKlinik намагається тримати руку на пульсі. Тому ми і запрошуємо закордонних лікарів до себе – для обміну досвідом, і щоби подарувати можливість Вашим дітям консультуватися і лікуватися у найкращих іноземних фахівців. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Далі буде багато цікавого – стежте за нашими анонсами».

P.S. Друзі, давайте проголосуємо, експертів в якій області педіатрії Ви хотіли би бачити в наступний раз в KinderKlinik? Пишіть в коментарях.

Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами:

0800 30 75 75

096 390 75 75

044 390 75 75

Вам також буде цікаво:

12 Січня 2021
Вакцинація дорослих в KinderKlinik

Чи знаєте ви, що щеплення потрібні не тільки малюкам, але і дорослим? Як же підготуватися до процедури? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik Олени Махоти!

11 Січня 2021
Лишай у дітей: як розпізнати та що робити?

Після контакту з бездомним тваринам у дитини з’явилися дивні сверблячі плями на шкірі? У малюка нерівномірно сходить загар, залишаючи невеликі бліді ділянки? Висип не зникає і поступово збільшується в розмірах? Об’єднати ці стани можна одним загальним діагнозом — лишай. У цього захворювання безліч видів і масок, що ускладнюють діагностику. Але для досвідчених дерматологів KinderKlinik немає […]

8 Грудня 2020
Як зберігати зціджене молоко?

Як правильно зберігати та використовувати зціджене молоко? Дізнайтеся зі статті експерта з грудного вигодовування KinderKlinik Олександри Кащенко!

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.