Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Реабілітація дітей по 309 постанові КМУ

29 Квітня 2024

🥰Центр психології, нейрокорекції та логопедії на базі мережі клінік для дітей та батьків KinderKlinik був включений до Переліку реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №309 в редакції від 27.03.2019 року.

 

☝Режим реабілітації – згідно переліку послуг нейропсихолога та логопеда.

Режим роботи – цілий рік.

 

Згідно постанови 309 ми надаємо маленьким пацієнтам реабілітаційні заходи за наступними нозологічними формами захворювань:

 

  • з психічними захворюваннями та розумовою відсталістю (зазначити, чи надаються послуги дітям із синдромом Дауна, із Аутизмом)
  • з ураженням органів зору
  • з розладами аутистичного спектру
  • з затримкою психомовного розвитку
  • з когнітивними розладами
  • з синдромом дефіциту уваги та гіперактивністю

 

У Центрі психології, нейрокорекції та логопедії KinderKlinik доступні наступні види реабілітації дітей з інвалідністю за постановою 309:

  • фізична реабілітація
  • соціальна реабілітація
  • психологічно-педагогічна реабілітація
  • послуги раннього втручання для дітей віком до 3 років включно, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності)

 

❓Як пройти курс реабілітації дитини в KinderKlinik за Постановою №309?

 

Для цього одному з батьків дитини чи її законному представнику потрібно подати заяву про направлення дитини до нашого закладу у довільній формі до Управління соціального захисту населення разом з копіями необхідних документів.

 

Якщо Ваша дитина має інвалідність за будь-яким діагнозом, то ви маєте право на отримання щорічного безоплатного курсу реабілітації згідно постанови №309 Кабінету Міністрів України, сплаченого за державні кошти.

Щоб отримати таке направлення, зверніться будь-ласка з відповідною заявою до управління соціального захисту населення громади, в якій Ви проживаєте.

 

📲З питань проходження реабілітації дитини з інвалідністю у Центрі психології, нейрокорекції та логопедії KinderKlinik телефонуйте 0800 30 75 75 або пишіть нам у дірект

 

 

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook