fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Скромні герої KinderKlinik

10 Вересня 2020

У ЗМІ про лікарські подвиги найчастіше згадують у виняткових випадках. У свою чергу, нам би хотілося пролити світло на «тихі» історії. Однією з них є ситуація, недавно відбулася з нашим педіатром Горбатюк Ольгою Ігорівною. Завдяки її оперативної реакції вдалося стабілізувати стан дитини, батьки якої екстрено звернулися до відділення KinderKlinik по вул. Деміївська 16.

Інформація про фахівця

 

Горбатюк Ольга Ігорівна є педіатром-імунологом з клінічним стажем понад 10 років. Веде пацієнтів від 0 до 18 років, створює індивідуальні графіки імунопрофілактики, спостерігає дітлахів які часто і тривало хворіють, проводить сублінгвальну імунотерапію (АСИТ). Доктор щорічно відвідує профільні конференції й симпозіуми, є членом престижних спільнот (International Network University for Molecular Allergology & Immunology), публікує авторські статті в журналах.
Її оперативна реакція на нестандартну ситуацію допомогла зберегти життя дитині. Як саме? Дізнайтеся нижче.

Коментар лікаря

Під час прийому в клініку з вулиці екстрено звернулися батьки дитини зі скаргами на втрату свідомості, посиніння шкіри. При огляді: дитина у тямі, дихання поверхневе, відзначається дифузне посиніння шкірних покривів, блідість слизових оболонок. Подан кисень. При зборі анамнезу, у батьків з’ясували що малюк вперше переніс судомний припадок. Прийнято рішення викликати ШМД для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження. На тлі оксигенотерапії стан покращився, поступово почав зникати ціаноз (посиніння) шкірних покривів. Прибула бригада швидкої допомоги забрала дитину для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження.

Потрібна консультація?

Записатись

Можливості KinderKlinik

Ми дбаємо про вас без перерв і вихідних. Крім планових годин прийому, ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців в будь-який час у відділення на вул. Деміївська 16 і вул. Вишгородська 45/2. Чергові лікарі проведуть огляд, оцінять стан дитини й складуть детальну тактику подальшого ведення, при необхідності запропонують стаціонарне спостереження. Також важливо відзначити, що в відділенні по вул. Вишгородська 45/2 працює цілодобова лабораторія укомплектована необхідними експрес-тестами і обладнанням для стандартних досліджень. Результати аналізів, узятих при зверненні, будуть відомі від 20 хвилин (експрес-тести) до 1,5 годин (аналізи крові і сечі).

Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

12 Січня 2021
Вакцинація дорослих в KinderKlinik

Чи знаєте ви, що щеплення потрібні не тільки малюкам, але і дорослим? Як же підготуватися до процедури? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik Олени Махоти!

11 Січня 2021
Лишай у дітей: як розпізнати та що робити?

Після контакту з бездомним тваринам у дитини з’явилися дивні сверблячі плями на шкірі? У малюка нерівномірно сходить загар, залишаючи невеликі бліді ділянки? Висип не зникає і поступово збільшується в розмірах? Об’єднати ці стани можна одним загальним діагнозом — лишай. У цього захворювання безліч видів і масок, що ускладнюють діагностику. Але для досвідчених дерматологів KinderKlinik немає […]

8 Грудня 2020
Як зберігати зціджене молоко?

Як правильно зберігати та використовувати зціджене молоко? Дізнайтеся зі статті експерта з грудного вигодовування KinderKlinik Олександри Кащенко!

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.