иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Скромні герої KinderKlinik

10 Вересня 2020

Оновлено: 14 Вересня 2020

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

У ЗМІ про лікарські подвиги найчастіше згадують у виняткових випадках. У свою чергу, нам би хотілося пролити світло на «тихі» історії. Однією з них є ситуація, недавно відбулася з нашим педіатром Горбатюк Ольгою Ігорівною. Завдяки її оперативної реакції вдалося стабілізувати стан дитини, батьки якої екстрено звернулися до відділення KinderKlinik по вул. Деміївська 16.

Інформація про фахівця

 

Горбатюк Ольга Ігорівна є педіатром-імунологом з клінічним стажем понад 10 років. Веде пацієнтів від 0 до 18 років, створює індивідуальні графіки імунопрофілактики, спостерігає дітлахів які часто і тривало хворіють, проводить сублінгвальну імунотерапію (АСИТ). Доктор щорічно відвідує профільні конференції й симпозіуми, є членом престижних спільнот (International Network University for Molecular Allergology & Immunology), публікує авторські статті в журналах.
Її оперативна реакція на нестандартну ситуацію допомогла зберегти життя дитині. Як саме? Дізнайтеся нижче.

Коментар лікаря

Під час прийому в клініку з вулиці екстрено звернулися батьки дитини зі скаргами на втрату свідомості, посиніння шкіри. При огляді: дитина у тямі, дихання поверхневе, відзначається дифузне посиніння шкірних покривів, блідість слизових оболонок. Подан кисень. При зборі анамнезу, у батьків з’ясували що малюк вперше переніс судомний припадок. Прийнято рішення викликати ШМД для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження. На тлі оксигенотерапії стан покращився, поступово почав зникати ціаноз (посиніння) шкірних покривів. Прибула бригада швидкої допомоги забрала дитину для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження.

Потрібна консультація?

Записатись

Можливості KinderKlinik

Ми дбаємо про вас без перерв і вихідних. Крім планових годин прийому, ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців в будь-який час у відділення на вул. Деміївська 16 і вул. Вишгородська 45/2. Чергові лікарі проведуть огляд, оцінять стан дитини й складуть детальну тактику подальшого ведення, при необхідності запропонують стаціонарне спостереження. Також важливо відзначити, що в відділенні по вул. Вишгородська 45/2 працює цілодобова лабораторія укомплектована необхідними експрес-тестами і обладнанням для стандартних досліджень. Результати аналізів, узятих при зверненні, будуть відомі від 20 хвилин (експрес-тести) до 1,5 годин (аналізи крові і сечі).

Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, чт, пт, сб 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, пт, сб, нд 09:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт, сб  09:00-18:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-17:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - вт, чт, пт, сб, нд 09:00-17:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - ср, пт та сб 09:00-17:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook