Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Скромні герої KinderKlinik

10 Вересня 2020

Оновлено: 14 Вересня 2020

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

У ЗМІ про лікарські подвиги найчастіше згадують у виняткових випадках. У свою чергу, нам би хотілося пролити світло на «тихі» історії. Однією з них є ситуація, недавно відбулася з нашим педіатром Горбатюк Ольгою Ігорівною. Завдяки її оперативної реакції вдалося стабілізувати стан дитини, батьки якої екстрено звернулися до відділення KinderKlinik по вул. Деміївська 16.

Інформація про фахівця

 

Горбатюк Ольга Ігорівна є педіатром-імунологом з клінічним стажем понад 10 років. Веде пацієнтів від 0 до 18 років, створює індивідуальні графіки імунопрофілактики, спостерігає дітлахів які часто і тривало хворіють, проводить сублінгвальну імунотерапію (АСИТ). Доктор щорічно відвідує профільні конференції й симпозіуми, є членом престижних спільнот (International Network University for Molecular Allergology & Immunology), публікує авторські статті в журналах.
Її оперативна реакція на нестандартну ситуацію допомогла зберегти життя дитині. Як саме? Дізнайтеся нижче.

Коментар лікаря

Під час прийому в клініку з вулиці екстрено звернулися батьки дитини зі скаргами на втрату свідомості, посиніння шкіри. При огляді: дитина у тямі, дихання поверхневе, відзначається дифузне посиніння шкірних покривів, блідість слизових оболонок. Подан кисень. При зборі анамнезу, у батьків з’ясували що малюк вперше переніс судомний припадок. Прийнято рішення викликати ШМД для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження. На тлі оксигенотерапії стан покращився, поступово почав зникати ціаноз (посиніння) шкірних покривів. Прибула бригада швидкої допомоги забрала дитину для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження.

Потрібна консультація?

Записатись

Можливості KinderKlinik

Ми дбаємо про вас без перерв і вихідних. Крім планових годин прийому, ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців в будь-який час у відділення на вул. Деміївська 16 і вул. Вишгородська 45/2. Чергові лікарі проведуть огляд, оцінять стан дитини й складуть детальну тактику подальшого ведення, при необхідності запропонують стаціонарне спостереження. Також важливо відзначити, що в відділенні по вул. Вишгородська 45/2 працює цілодобова лабораторія укомплектована необхідними експрес-тестами і обладнанням для стандартних досліджень. Результати аналізів, узятих при зверненні, будуть відомі від 20 хвилин (експрес-тести) до 1,5 годин (аналізи крові і сечі).

Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook