fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Скромні герої KinderKlinik

10 Вересня 2020

Оновлено: 14 Вересня 2020

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

У ЗМІ про лікарські подвиги найчастіше згадують у виняткових випадках. У свою чергу, нам би хотілося пролити світло на «тихі» історії. Однією з них є ситуація, недавно відбулася з нашим педіатром Горбатюк Ольгою Ігорівною. Завдяки її оперативної реакції вдалося стабілізувати стан дитини, батьки якої екстрено звернулися до відділення KinderKlinik по вул. Деміївська 16.

Інформація про фахівця

 

Горбатюк Ольга Ігорівна є педіатром-імунологом з клінічним стажем понад 10 років. Веде пацієнтів від 0 до 18 років, створює індивідуальні графіки імунопрофілактики, спостерігає дітлахів які часто і тривало хворіють, проводить сублінгвальну імунотерапію (АСИТ). Доктор щорічно відвідує профільні конференції й симпозіуми, є членом престижних спільнот (International Network University for Molecular Allergology & Immunology), публікує авторські статті в журналах.
Її оперативна реакція на нестандартну ситуацію допомогла зберегти життя дитині. Як саме? Дізнайтеся нижче.

Коментар лікаря

Під час прийому в клініку з вулиці екстрено звернулися батьки дитини зі скаргами на втрату свідомості, посиніння шкіри. При огляді: дитина у тямі, дихання поверхневе, відзначається дифузне посиніння шкірних покривів, блідість слизових оболонок. Подан кисень. При зборі анамнезу, у батьків з’ясували що малюк вперше переніс судомний припадок. Прийнято рішення викликати ШМД для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження. На тлі оксигенотерапії стан покращився, поступово почав зникати ціаноз (посиніння) шкірних покривів. Прибула бригада швидкої допомоги забрала дитину для транспортування до спеціалізованого відділення для дообстеження.

Потрібна консультація?

Записатись

Можливості KinderKlinik

Ми дбаємо про вас без перерв і вихідних. Крім планових годин прийому, ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців в будь-який час у відділення на вул. Деміївська 16 і вул. Вишгородська 45/2. Чергові лікарі проведуть огляд, оцінять стан дитини й складуть детальну тактику подальшого ведення, при необхідності запропонують стаціонарне спостереження. Також важливо відзначити, що в відділенні по вул. Вишгородська 45/2 працює цілодобова лабораторія укомплектована необхідними експрес-тестами і обладнанням для стандартних досліджень. Результати аналізів, узятих при зверненні, будуть відомі від 20 хвилин (експрес-тести) до 1,5 годин (аналізи крові і сечі).

Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

22 Березня 2021
Вітрянка: чим вона небезпечна, що робити і чи можно її попередити?

Чому діти хворіють на вітрянку, як її лікувати і як можна попередити це захворювання? Чому потрібно вакцинуватися дітям та дорослим і в яких випадках це треба робити? Навіть в дитячому віці вітряна віспа може протікати з ускладненнями і батькам важливо розуміти, як діяти, якщо дитина захворіла.

4 Березня 2021
Обережно, Інтернет! Як убезпечити дитину. Поради психолога КіндерКлінік

Багато хто пов'язує спалахи дитячого суїциду з популяризацією груп смерті, залежністю від інтернет-ресурсів, соціальних мереж та ін. Чи справді це так? Розбираємося з безпекою Інтернету і його впливом на дітей разом із психологом КіндерКлінік.

2 Березня 2021
Дитяча психіатрія в Києві в клініці KinderKlinik

У дитячому медичному центрі KinderKlinik відкрито новий напрям лікування дітей різного віку - дитяча психіатрія.

KinderKlinik працює в безпечному режимі 24/7

Відвідуючи КіндерКлінік Ви і Ваш малюк перебуваєте в повній безпеці!

 • весь наш персонал здійснює прийом лише в масках і рукавичках;
 • все поверхні в клініці постійно обробляються дезінфікуючими засобами, а в приміщеннях регулярно працюють рециркулятори;
 • у всіх наших відділеннях є 2 входи для того, щоб здорові і хворі діти не перетиналися між собою
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.