иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Стаціонар KinderKlinik – сучасна і безпечна медична допомога вашому малюку

29 Липня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Кривошапка Людмила Юріївна

Місія наших лікарів – зробити профілактичні огляди і вакцинацію єдиною причиною візиту до клініки. Ми не хочемо, щоб діти хворіли, ми хочемо попереджати захворювання і тому закликаємо приходити на профогляди. 

Але разом з тим, трапляються непередбачувані ситуації, які потребують невідкладної медичної допомоги. Для того, аби батьки могли розраховувати на досвідчених лікарів навіть вночі у KinderKlinik створили цілодобовий стаціонар. 

Потрапляючи у це відділення ви можете бути впевнені у тому, що ваш малюк знаходиться під пильною увагою найкращих доказових лікарів. Відділення забезпечене сучасним обладнанням і цілодобовою лабораторією, що дозволяє отримувати інформацію про стан дитини у максимально короткі терміни і швидко приймати рішення щодо подальшого лікування.

Ми створили чудові умови в одномісних палатах, щоб дитина могла почувати себе не в лікарні, а у дитячий кімнаті, де буде оточений турботою та увагою. Тут малюк може гратися з іграшками, розвивати моторику на бізібордах, дивитися мультики, а також смачно їсти, адже у ціну перебування у стаціонарі включене смачне і корисне харчування. Ми передбачили додаткове спальне місце для батьків, тож ви весь час зможете бути разом із своєю дитиною.

Отже, звертаючись до стаціонару KinderKlinik ви можете бути впевнені, що ваша дитина у надійних руках чудових фахівців! Ми цінуємо довіру наших пацієнтів, а тому постійно покращуємо сервіс і робимо все, аби вам було затишно у наших палатах і кабінетах.

Стаціонар KinderKlinik знаходиться за адресами: вул. Вишгородська, 45/2 та вул. Деміївська, 16. Звертайтеся за телефонами: 0 800 30 75 75, 044 390 75 75, 096 390 75 75.

Будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook